Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Yebo te život i fudbal i ove naše oranice. Strahovito mi je žao momka, pa on je tek na početku svoje karijere... Taman se ustali u timu i to sve svojom zaslugom i trudom, ničim drugim, također u mladoj reprezentaciji izbori svoje mjesto i onda se desi ovako nešto. Vrlo vjerovatno da mu je ovim nepromišljenim startom uništio karijeru...

    I sad se naježim kad se sjetim prizora, još Miličević diže frku zbog crvenog, ne znam kako je imao obraza za to.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Zeljo kiksa,i boga pitaj bez koliko ce prvotimaca ici na Radnika,tako da na pobjedu tamo mogu zaboraviti.

      Comment


      • Bem ti fudbal i sve vise...kako se ovo desilo

        Izdrzi majstore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Last edited by shminka; 10-04-13, 19:16.

        Comment


        • Jel vi mislite da je bilo namjere ?

          Btw. lijepo :

          Last edited by Dale; 10-04-13, 19:19.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Jezivo

            EDIT:Meni izgleda ko da nije bilo namjere(mislim za ovako tesku povredu),a moguce da grijesim
            Last edited by DinoFC; 10-04-13, 19:18.

            Comment


            • Ma nije ni bitno...jbt dva najbolja momka iz ekipe, najmladji i jedini koji zive sportski zivot nastradaju u 2 mjeseca...zivot bas nije fer

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Ma nije ni bitno...jbt dva najbolja momka iz ekipe, najmladji i jedini koji zive sportski zivot nastradaju u 2 mjeseca...zivot bas nije fer
                Ma brate , stravicno je , bilo namjere ili ne , to je tacno . Ali , zanima me , da li je jebeno moguce da ovo neko namjerno moze uraditi .. Ne kazem da jeste , Bože sacuvaj , ali ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Katastrofa kako sam se potresao,bas mi je lose bilo jbt

                  Sve najbolje majstore izdrzi,bice ti dobro ako Bog da
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Strasan start, uzasan...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • A u kurac
                      sigpic
                      sigpic

                      Comment


                      • Bas mi je zao momka al fakat nije zaslusluzio al to je fudbal.
                        Mi oslabljeni samo bod protiv Veleza uz losu igru,dokle vise sa Sunjevaricem odmah veceras bi mu dao ispisnicu,ovim remijem smo izgubili sve sanse za prvo mjesto.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Bas mi je zao momka al fakat nije zaslusluzio al to je fudbal.
                          Mi oslabljeni samo bod protiv Veleza uz losu igru,dokle vise sa Sunjevaricem odmah veceras bi mu dao ispisnicu,ovim remijem smo izgubili sve sanse za prvo mjesto.
                          Moje zaljenje najvecem ultrasu ovog dela Evrope ali me je Kalash naterao za Zelju da navijam pa se radujem novoj tituli. Inace mi zao tebe znam da vise volis od njega

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Moje zaljenje najvecem ultrasu ovog dela Evrope ali me je Kalash naterao za Zelju da navijam pa se radujem novoj tituli. Inace mi zao tebe znam da vise volis od njega
                            Ma premuntat cu te ja da predes za Sarajevo kad nam se Said vrati .
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Ovog vikenda nekoliko interesantnih utakmica.

                              Željezničar gostuje u Bijeljini i s obzirom da 30 i kusur utakmica Radnik nije poražen na svom terenu i da igraju jako dobro biće zanimljivo vidjeti kako će ovo završiti. Željezničar u polju igra najlošije ovog proljeća u posljednje 2-3 god. sigurno.
                              Široki gostuje Olimpicu - priželjkujem pobjedu Širokog jer nam on nije konkurent za Evropu
                              Što se tiče Borca, idemo u Prijedor, i samo se nadam da će teren biti dobar da možemo konačno igrati fudbal a ne ko će se bolje snaći u blatu
                              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 11-04-13, 23:49.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Ako Borac slavi u Prijedoru a Radnik protiv Zelje , Borac ce jos uvek imati teoretske za titulu. 10 bodova u ovoj ligi nije nemoguce stici ali morace Borac u zadnjih 9 meceva bar 8 puta da slavi uz 4 kiksa Zelje i da uzme titulu. Nije nemoguce.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X