Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstor Stanic nagradjen u potpunosti za odlicne igre u zadnjih pola godine! Svaka cast!!

    Kompletna ekipa odigrala odlicno, s obzirom na tezak teren. Imao sam utisak da nam Zrinjski ne bi dao gol da se igralo jos 3 dana. A i kako bi, kad pored Zolotica niko proc ne moze
    Koliko je samo covjek akcija prekinuo, uvijek na mjestu

    Nadam se da je Bekric ok...

    4. uzastopno finale kupa, 34. uzastopni susret u kom nismo porazeni...sila

    Comment


    • Biće zanimljiva borba za Premijer ligu kako u Prvoj ligi FBiH, tako i u Prvoj ligi RS.

      U FBiH već imamo 3 kluba koja ozbiljno konkurišu za prvo mjesto. Iako je Vitez imao veliku prednost prije početka proljetnog dijela sezone, ona se sada istopila na svega 4 boda, tako da im opasno prijete Radnički i Sloboda. Po onome što sam ja vidio, najbolju ekipu ima Vitez, zatim Radnički, pa tek onda Sloboda. Vitez zaista sastvio jednu odličnu ekipu koja odskače od ostalih i dugo nisam gledao bolju ekipu u Prvoj ligi (od sezone kada je Zvijezda ušla). Radnički također sastavio odličnu ekipu i imaju veliki niz neporaženosti (11-12 utakmica), tj. od kada je Vojvodić došao na kormilo kluba. Imali su loš početak, prvih 6 kola bez pobjede i da su tu igrali kao sada sigurno je da bi imali prednost i u odnosu na Vitez, međutim Vitez je ipak igrački bolja ekipa. Sloboda sa dosta podmlađenom ekipom na moje iznenađenje bilježi dobre rezultate, izvlače bodove sa gostovanja, kući su sigurni i imaju -5 u odnosu na Vitez. Eh sada ono što Vitez može zeznuti u nakani da uđu u PL jeste neuslovan stadion kome bi trebalo dosta ulaganja da ispuni one osnove uslove za igranje. Radničkom bi također trebale neke korekcije, ali oni imaju pristojan stadion, Slobodin Tušanj svi već poznajemo. Mislim da ako Vitez bude htio da uđe, ako ga podrže lokalni privatnici i općina da će bez problema ući, ali ako ne budu imali ambicije onda će se bitka voditi između Radničkog i Slobode, a imamo i taj derbi na Tušnju gdje Sloboda dočekuje Radnički i ako sustignu Viteza vrlo moguće da to bude odlučujući meč. Ove 3 ekipe su ispred ostalih i niko ne može spriječiti ulazak jedne od ove 3 ekipe. Ja bih lično volio da to bude Vitez jer zaista imaju super kvalitetnu ekipu i sigurno ne bi bili na izletu jednu godinu, nego bi se borili za sredinu tabele. Ima još dosta da se igra do kraja, pa ćemo vidjeti, povremeno ću ovako napisati kratki rezime dešavanja u nikad jačoj Prvoj ligi.

      Što se Prve lige RS tiče, tu je također jako tijesno u vrhu tabele. Trenutno je vodeća Kozara sa jednim bodom više od dobojske Sloge. Iza ova 2 tima se nalaze Mladost (Velika Obarska), te Sloboda (Mrkonjić Grad) sa po 29 bodova. To svakako nije veliki zaostatak i ova 2 tima bi se mogla uključiti u borbu za prvo mjesto, no mišljenja sam da će se prvak tražiti između Kozare i Sloge. Prije svega ova 2 tima imaju solidne stadione, Kozara ispunjava uslove PL, dok bi u Doboju bilo potrebno uraditi neke promjene koje nisu velike i ne bi mnogo koštale. Zatim to su 2 jake općine koje će svakako pogurati svoje timove, a na kraju to su i 2 tima koja imaju najkvalitetnije ekipe. I Podrinje je u jednom valu dobrih rezultata i trenutno imaju 5 bodova zaostatka u odnosu na Kozaru, međutim vjerovatno će doživjeti novi pad u igri i ispasti iz te utrke za prvaka, kao što je bivalo ranije. Modriča je daleko sa 6 bodova zaostatka, iako imaju priliku sutra na svom terenu savladati Slogu i time se priključiti samom vrhu tabele. Kozara je također na teškom ispitu u Mrkonjić Gradu, a ako tu uspiju izvući povoljan rezultat sigurno su glavni favorit za osvajanje naslova prvaka.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Cirkusant Gracic ponovo na djelu

        http://sportsport.ba/bh_fudbal/graci...iz-lige/102104

        Comment


        • Nek ide na Madagaskar da igra, kakav lik

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Nek ide na Madagaskar da igra, kakav lik
            Pitar kao pitar,cijeli svijet uvijek kriv
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Gracic samo talasa kao i inace kakvo istupanje kakvi bakraci.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Jebem ti i Zelju i Slaviju i fudbal i sve.Koji su tu sreckovici,kako je to moguce

                Comment


                • Kakva smo mi ekipa

                  Adilovic majstorski glavom u 92. minuti za pobjedu,a prije toga mali Hodzic koji mora vise igrati za 1:1.Prije toga je imao strasnu loptu za Colica koji je izasao 1 na 1 sa golmanom i sutnuo kao da je retardiran

                  VOLIM TE ZELJO!
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Al bas ko da je retardiran haha

                    Eldin majstor, kako ga zabi

                    Comment


                    • Fin rezultat na kraju,dosta dosta bolje nego protiv Gradine.Sanse su se pravile 2-3 stative, igra ne tako sjajna ali bez neki gresaka i rutinsko cuvanje rezultata.Zadovoljan sam rezultatom,jos da je su Zeljezari kiksnuli savrseno.

                      Hadzic izgubljen za Velez zbog zutih

                      Comment


                      • Gdje cemo mi kiksat, sta ti je

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Al bas ko da je retardiran haha

                          Eldin majstor, kako ga zabi
                          Jebem li mu Tamaru lijepu zbog ovoga
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Napokon pobjeda i na gostovanju, do koje smo dosta lagano dosli. Haurdic najvise pokazao, ponovo najlosiji Radan koji nas je u prvom poluvremenu mogao kostat gola. Hadzija nastavlja da zabija i steta sto ga nece biti u Mostaru, a Hame rutinski zabi na kraju.

                            Sudija bez ikakvog razloga dodijelio Hadziji zuti.

                            Jovicu sjetim ti se familije majmune jedan maloumni.

                            Comment


                            • Ali kako nam se Zoran Suko nasekirao,kad je Slavija dala go to ludilo neko,a kad ga majstor smjesti glavom promrmlja samo gol,gad mali

                              Sve sam zaboravio kad se Brko podmuklo nasmijao na kraju...sad opet protiv Zrinjskog koji je neki dan napatio Eldin,naravno opet ce

                              Eldin "Ubleha" Adilovic

                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Kako ovaj frajer zabija golove je meni najveca engima.Ko panj izgleda kad ima loptu ali nekako ga hablecina zabije.

                                Sami smo krivi sto zaostajemo i naravno Sir.Jovica se treba uvijek sjetiti

                                Comment

                                Working...
                                X