Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nastavlja se rotacija trenera u BiH.Capljic potopisao za Rudar

    Comment


    • Sarajevo - Famos 3:0

      Prvi tim: Bandovic - Tatomirovic, Dupovac, Torlak (C), Zlatkovic - Haurdic, Tadejevic - Suljic, Melunovic (1 gol), Todorovic - Hadzic (2 gola).

      Drugi tim: Abdihodzic, Alija Culov, Cizmic, Mijuskovic, Hrelja, Matosevic, Comor, Huseinbasic, Osmanagic, Handzic, Aganspahic.

      Lagana pobjeda protiv slabasnog protivnika. Prva dva gola nakon greske odbrane Famosa, su postigli Hadzic i Melunovic. Treci gol iz penala. Husref za razliku od Jovica non stop igrace rasporedjuje po terenu i dosta mu dobro ide. U drugom poluvremenu od drugog tima nismo vidjeli gotovo nista, zao mi Osmanagica koji po meni zasluzuje da bude u prvom timu umjesto Melunovica na mjestu iza napadaca. Od ostalih dobri su bili Cizmic i Mijuskovic, a Matosevic i Aganspahic (novi Edin Dzeko, bar po izgledu i konstituciji, a sto se igre tice vidjecemo) su nesto pokusavali. Povratak Comora je bio katastrofalan, momak jednostavno nije za ovaj sport. Grubost Famosovog igraca sa brojem 11 je dovela do toga da Huseinbasic zavrsi dosta prije vremena i zadobije povredu zbog koje ce nositi dvije sedmice gips na nozi.

      Postedjeni su bili Dzakmic i Sunjevaric.

      Comment


      • Svidja mi se mali Dzekson pametno igra a treba uzeti u obzir da je decko 96-to godiste,na tribinama su bili neki ljubomorni juniori koji su ga popljuvali .
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Povratak Husrefa na klupu i pobjeda nad malim Olimpicom. Vidim da se iz Olimpica zale na sudiju kod drugog gola, pa vidjecemo na tv-u veceras jel bila nedozvoljena pozicija. Nevezano za ovu situaciju sudija je bio najlosiji na terenu.

          Nakon ocekivanog loseg pocetka (i primljenog gola), kako je utakmica odmicala dolazili smo sebi. Najbolji i najborbeniji danas na utakmici Emir Hadzic koji je danas digao cijeli stadion na noge svojom igrom, stvarno je bio odlican. U prvom poluvremenu je dobio udarac u glavu nakon kojeg je izgubio svijesti i svi su zanijemili cak mu je jedan igrac Olimpica jezik vracao, ali je ovaj snazni momak i nakon toga nastavio igrati. Danas se bas osjetio nedostatak Dzakmica, jer Haurdic nikad u zivotu nije igrao na poziciji zadnje veznog i previse je prostora ostavljao protivniku. Trebam li spominjati koje bio najgori u Sarajevu? Nema potrebe da trosim rijeci na retardinja. Dosta los danas je bio Dupovac.

          Najveci plus danas je trka u zadnji 15 minuta, kada su svi zeljeli jos vise napuniti protivnika.

          Comment


          • Biblija hat-trick za 30 minuta.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Biblija hat-trick za 30 minuta.
              Nije za 30 nego za 5 minuta,svaka mu cast stvarno...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Odlicna prva dva gola, treci je ''samo'' postavio nogu. Samelje Borac Zrinjskog u pet minuta.

                Comment


                • Emir "el matador" Hadzic i istinski kapiten Sedin Torlak najjaci na terenu,zadovoljan sam i Haurdicem ako uzmemo u obzir da nije igrao na svojoj poziciji.Osmanagic mora igrati u prvoj postavi jednostavno mora.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Nije za 30 nego za 5 minuta,svaka mu cast stvarno...
                    Mislio sam ukupno , ali cinjenica da je 3 dao u 5 minuta Steta sto je zaostatak prevelik za prvu poziciju , 10 bodova se tesko stize.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Osmanagic mora igrati u prvoj postavi jednostavno mora.
                      Danas se poceo zagrijavati predkraj prvog poluvremena, a u usao u 90. minuti i stvarno mi je momka bilo zao. Vidijelo se protiv Famosa koliko zeli da igra.

                      Comment


                      • http://www.klix.ba/sport/nogomet/ivi...stva/130402016

                        Comment


                        • Ne vidim da je neko komentarisao prijedlog Hajduka za regionalnu ligu.
                          Poručili su da su i rukama i nogama za tu ligu ali bez srpskih klubova.
                          I Meni "liga SFRJ" u fudbalu izgleda apsolutna utopija ali mislim da će u doglednoj budućnosti doći do nekakvog regionalnog povezivanja. Ukrajina i Rusija se već povezuju. Klubovi iz Srbije više naginju ka Bugarskoj, Rumuniji, Grčkoj, Turskoj mada u tim kombinacijama su donji i najgori a Hrvatski klubovi ka: Mađarskoj, Austriji, BiH, Sloveniji, Slovačkoj - ova kombinacija je malo bolja po meni .... Možda dođe do 2 regionalne upravo ovako nekako po ovim šablonima.
                          Makedonija i CG koliko vidim se preskaču u svim opcijama sem u onim što zagovaraju neki BG mediji a prije svega SOS i Nebojša Petrović o jadranskoj ligi.
                          Što se tiče BH ne vjerujem da bi u bilo kojoj kombinaciji dobila u tim šablonima više od 2 mjesta, što bi bila svakako koska novih razdora i prepucavanja po raznim osnovama ... između klubova sa tradicijom i novih dobrostojećih (Zrinjski, Olimpic, Široki), između klubova različitih naroda, klubova koji su prije predstavljali nešto a sada ih nema nigdje (Velež, Sloboda ...) i vjerovatno bi tim potezom potonuli još dublje ......
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 03-04-13, 01:59.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Jos jedan pametan potez ljudi iz kluba, kojim ce sprijeciti debile poput Suljica da obecavaju titule i pobjede od kojih ne bude nista. Ovim cemo sprijeciti pojedince da imaju ekskluzivne izjave koje su pretezno izmisljotine. Polako dovode klub u normalu.

                            U cilju ostvarivanja što boljih sportskih rezultata u narednom periodu, rukovodstvo Fudbalskog kluba Sarajevo donijelo je odluku o zabrani medijskog istupanja igračima prvog tima Fudbalskog kluba Sarajevo, u periodu od 3. aprila do 1. maja tekuće godine, dok će kontakt predstavnika medija sa stručnim štabom biti i dalje omogućen.

                            Također, ovom prilikom obavještavamo sve predstavnike medija da će FK Sarajevo uskoro uvesti otvoreni dan za medije, koji će se održavati jednom sedmično, a na kojem će mediji imati mogućnost komuniciranja sa igračima bordo kluba.

                            O tačnom datumu održavanja istog bićete blagovremeno obavješteni.

                            Molimo predstavnike medija da se pridržavaju ove odluke.

                            Comment


                            • Super stvar, one izjave po portalima su stvarno presmijesne

                              Najvise me nervira cinjenica da se non-stop potencira na recinicama tipa...mi smo taj i taj klub, mi smo najveci i najbolji i mi moramo na pobjedu
                              Last edited by shminka; 03-04-13, 14:24.

                              Comment


                              • Komotnih 0:2 protiv Zrinjskog za reprizu proslogodisnjeg finala...Eldin Adilovic i Srdjan Stanic strijelci,ovaj drugi i asistirao pa se moze reci da je igrac utakmice.Bekric se nazalost povrijedio i nadam se da nije nista ozbiljno,teren za igru je bio ocajan blago receno

                                Sto godina nismo izgubili u kupu utakmicu i danas se taj niz nastavio.Od kako se vratio Amar svake godine smo igrali finale i samo smo jednom izgubili i to ono sjajno finale protiv Borca,nakon toga idu dvije titule i evo opet smo u finalu protiv Sirokog koji dugo nije bio slabiji pa se opet nadam trofeju.Hvala Amare jos jednom
                                Last edited by AK47; 03-04-13, 18:25.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X