Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni ova gostujuca izgleda dosta nesigurno, ali za razliku od one u Mostaru je odlicna.

    Comment


    • Ma dobro su i ovo uspjeli sagraditi sa obzirom na finansijsku situaciju kluba. Savez im je izašao u susret time što su im dopustili da kapacitet bude manji nego što je potreban (3000) zbog toga da klub ne bi dalje ulazio u probleme. Također stolice su postavljene isključivo zahvaljujući navijačima koji su donirali novac u akciji pod nazivom "jedan navijač jedna stolica" gdje su donirali od 20KM pa nadalje. Bilo je dosta onih koji su dali veće količine novca tako da su uspjeli ovih 1000 stolica postaviti.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Vidio sam da je na Siroki Brijeg koeficijent 2 sto je previse, kvalitetniji su i pobjeda ne bi trebala doci u pitanje. Zeljeznicar bi trebao lagano izaci na kraj sa Zrinjskim.

        Finalista kupa ne ide u Europu, valjda samo pobjednik kupa. Mislim da kup ima prednost.

        Comment


        • Samo meni danas nije bila jasna kvota na Siroki, evo ljudi se izivese rezultatski nad Slogom.

          Comment


          • Kakva ljepotica na Grbavici , izvuce se Zeljeznicar na kraju.

            Comment


            • Katastrofa igramo,ocajno...

              Jesmo igrali sa igracem manje nekih sat vremena,ali je i Zrinjski nekih 20-ak.Nikakva zelja na terenu,nista,bas nista.Zrinjski imao dvije odlicne sanse,a najbolju u 90. minuti kada je Stojkic pogodio stativu

              Bekric zajebao stvar sa crvenim,a jedini do tada je nesto igrao.Kako cemo ovo proci ne znam,s ovom igrom necemo sigurno
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Zasto sudija ovdje nije sviro penal?
                Jedna od najgorih utakmica koju sam gledao u zivotu.Bekric je dobio crveni karton i nece ga biti protiv Zvijezde u ligi,potajno se nadam da bi ih Zvijezda mogla namuciti jer su bas odron bez njega.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Pa valjda zato sto je covjek bio sam ispred golmana i sutao,ko mu je kriv sto nije zabio

                  Ja ustvari i nisam vidio sta se desilo s onim sto je pao,samo sam vidio onog sto je pogodio stativu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Samo meni danas nije bila jasna kvota na Siroki, evo ljudi se izivese rezultatski nad Slogom.
                    Poklonu se u zube ne gleda

                    Comment


                    • Bekric se bas naigrao, svaka mu cast

                      Morao je sudac svirat penal...a Amar mora mijenjati sistem igre...u ovom ne mozemo ni po golu opucat, a ne zabiti

                      Comment


                      • Valjda ste iskoristili taj poklon kladionica.

                        Dobar rezultat za Zrinjski na Grbavici, iako je i dalje aktivan za obje ekipe. Željo i večeras dosta traljavo i tmurno, već 2 utakmice bez gola, a ono što više treba da brine navijače Želje jeste igra Svrake koja je daleko ispod nivoa posljednjih par tekmi. Željo je bio bolji do crvenog Bekrića, a onda je i Zrinjski polako počeo graditi igru. Na kraju nakon ovog promašaja pred sami kraj mislim da Željo može biti i zadovoljan ovim rezultatom jer bi jako teško bilo ganjati rezultat u Mostaru. Mislim da je bio i penal u toj situaciji, ali je Valjić pustio prednost što će se ispostaviti dobrim po Želju.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Al kad ih u jednom momentu Bekrija naniza petoricu,ko Cristiano jbt

                          Bolja je ono sansa od penala,ne mogu da vjerujem da levat nije zabio,stativa sreca
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Samo i Kristijano nekad doda loptu, ovaj nas nikad

                            Comment


                            • Pretjerujes bas,ali eto razumijem frustracije
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • A sta treba, da ga pohvalim sto laktom udara protivnicke igrace

                                Comment

                                Working...
                                X