Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma i Bodiroga je skino par odlicnih suteva,inace ovaj Rudar je najkarizmaticnija ekipa u ligi .
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Dobro si,imao je par strasni odbrana njihov golman,ko je onaj mali igrac Rudara,pa ja nisam mogao da vjerujem da je onako nizak

      Comment


      • Kad su Borac i Zeljo pre 2 sezone igrali u BL , istok-zapad puno bilo , 90% tribina bilo ispunjeno , sada istok prazan maltene , tuga i cemer.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Cista dva gola nisu priznata Rudaru, stvarno ocajna reakcija pomocnog sudije. Prvi 15-tak minuta ocajno kao i u Zenici. Onda Hame odlicno ubacuje i Hadzija zabija. Dobar komentar sam cuo od jednog starijeg navijaca Sarajeva

          Ma ljudi on je za Sesara Xavi i Iniesta zajedno, ma ba on je za Sesara Xabi
          Drugi gol zabio Melunovic koji osim tog gola nista dobro nije uradio imao dosta pogresni pasova. Treci gol zabio ponovo Hadzija nakon sjajnog ubacaja Haurdica koji je pogodio Hameta u glavu, a odbijanac je pokupio Hadzija. Danas me je obradovala igra Haurdica koji je dosta bolji igrac od Suljica, malo mi je neukusno uporedjivati tu dvojcu igraca. Odlicnu su bili i Hame i Todorovic.

          Ponovo ocajne izmjene Jovica, Suljic usao u igru i kao maneken po terenu se kretao. Njemu je previse 20 minuta dati po utakmici.

          Comment


          • Originally posted by FC Nadal View Post
            Dobro si,imao je par strasni odbrana njihov golman,ko je onaj mali igrac Rudara,pa ja nisam mogao da vjerujem da je onako nizak
            Cruz iz Dominikanske Republike .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Cruz iz Dominikanske Republike .
              Cim je u Rudar dosao mozes misliti o kakvom se asu radi. Doduse brz je , to sam primetio za ono malo sto sam gledao
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Bodiroga golman Rudara odlican kao i protiv Zeljeznicara na Grbavici, stvrano je izvukao nekoliko puta svoju ekipu.

                Comment


                • Zamisli iz kakve bjede on dolazi kad mu se isplati igrat u Rudaru iz Prijedora .
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Auuu sta omasi Bilbija
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Da je bolji teren sigurno bi bila mnogo bolja utakmica



                      EDIT:Bilbija dva strasna promasaja

                      Comment


                      • Pa zabij to Bilbija majku mu .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ma trpaj

                          Comment


                          • Vule <3.
                            Tek sam sad provalio da je 2:0,otiso sam na kratko i kad sam se vratio imam sta i vidjet.
                            Last edited by soe; 09-03-13, 16:40.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Volio bih ja vidjeti Real-Barsa na ovakvom terenu

                              Comment


                              • Rekoh ja 2:0 Sad ce Borac to rutinski zatvoriti , razlika izmedju Borca i Zelje posle ovog kola -10 , a Borac i Olimpik -4
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X