Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa zadnje 2 sezone dobijali domacini , pa kontao da i ove se ne ponove dva rezultata
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Pa zadnje 2 sezone dobijali domacini , pa kontao da i ove se ne ponove dva rezultata
      Originally posted by Miko
      Ovo Zeljo-Travnik ostaje X verovatno , u prvom delu sezone bio X , bice i sada , klasika duela Travnika i Zelje , osim ako nisu promenili dogovor
      Osoba 1...Ja sam Mikula

      Osoba 2...Ja sam Mikula

      Blago tebi vazda sam ja to govorio
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Pa otkad ja pratim klasika je , ne vidim sta je cudno Gde realno da Travnik dve sezone tj 4 sezone za redom ne izgubi od Travnika na Piroti , dalje nisam isao , mozda je jos duza tradicija
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Pa otkad ja pratim klasika je , ne vidim sta je cudno Gde realno da Travnik dve sezone tj 4 sezone za redom ne izgubi od Travnika na Piroti , dalje nisam isao , mozda je jos duza tradicija
          Nije tebi lako

          Pa sta hoces to da kazes,da su ove sezone igrali 1 za 1

          Pa i retardi bi odigrali 3 za 3 sto bi ustvari stvarno bilo od koristi ekipama,sta ces od 1 boda moj Mikula
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Nije tebi lako

            Pa sta hoces to da kazes,da su ove sezone igrali 1 za 1

            Pa i retardi bi odigrali 3 za 3 sto bi ustvari stvarno bilo od koristi ekipama,sta ces od 1 boda moj Mikula
            Ima fora i da se uzme 2 boda, to je u trendu.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Nije tebi lako

              Pa sta hoces to da kazes,da su ove sezone igrali 1 za 1

              Pa i retardi bi odigrali 3 za 3 sto bi ustvari stvarno bilo od koristi ekipama,sta ces od 1 boda moj Mikula
              To ni meni nije jasno ,nije logicno , ali opet...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Utakmica je bila dobra za objektivne posmatrace,nasa igra na mahove odlicna ali nas je ocajni trener upropastio taj covjek citavu utakmicu igra isto bez zelje da ista promjeni.Melunovic i Todorovic su mi se svidjeli od pojacanja.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Bez Kvesica i Zebe je ovo totalno drugacija ekipa...morat ce Amar nesto mijenjati, jer smo u ovakvom sistemu bezopasni...

                  Comment


                  • E jesmo vala sa Zebom elementarna nepogoda,Smajic ce sigurno to da popuni samo dok dodje covjek malo sebi...a sto je najvaznije nije tata igrao danas
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Jasta ce...super je Smajic, samo jos da mu neko objasni na koju stranu treba da goni

                      Comment


                      • Pa vala i Zeba nije znao gdje da goni zato je i otjeran
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Imao je asistencije, a Adilovic golove...a vidjet cemo koliko ce ih zabiti ove polusezone...malo je reci da nije bio ni blizu ozbiljnije sanse

                          Comment


                          • Ne mogu vise oko Zebe da se raspravljam,smori me to,Amar je jbg budala sto je otjerao Balea sa Grbavice
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Kakve su sanse da izgubite u Banja Luci?
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Umjesto da uzivaju u pobjedi svog kluba oni .....

                                http://www.klix.ba/vijesti/crna-hron...bini/130302099

                                Comment

                                Working...
                                X