Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sasa Kajkut 3, Saraj'vo 2.

    Comment


    • Odlicna utakmica u Zenici,Sasa Kajkut zabio jedan majstorski go bas,svaka mu cast

      Celik maloprije dobio crveni karton,ali su ipak preokrenuli,bravo Sasa <3
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Sta promasi ovaj doktor iz Sarajeva , sa 6-7 metra od gola covek je posla u vasionu
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Samo u nasoj ligi je pauza pola godine jbt zaboravim ko je igrao za koga
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Razocaravajuci rezultat nakon dobre igre u vecem dijelu utakmice, greske u odbrani su na kostale ovog poraza. Da ne bi Zlatkovica ovakav Celik se ne bi nikad vratio u igru. Mnogo ljepse igramo nego jesenas, ali se nije dalo.

            Sljedeca utakmica protiv Rudara na Kosevu i nek poprave utisak pobjedom.

            Comment


            • Meni se cini da je realno danasnju utakmicu odlucio Vlado Jagodic koji je dobro motivisao svoju ekipu kada je bilo najteze i koji je napravio odlicne izmjene u pravo vrijeme...


              Utakmica odlicna,bilo je sta da se vidi
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Pa nisu te izmjene donijele preokret vec greske odbrane i kod treceg gola greska sudije koji nije vidio da je Kajkut u offside-u, ali ga ne krivim zato jer je dosta tesko bilo vidjeti.

                A da jeste na vrijeme reagovao sa izmjenama jeste, Jovic po ubocija dosta tanak sto se toga tice. Ponovo ponavljam da ne bi greske igra Celika bi bila sve nepovezanija. Ali u stvari poraz smo ubiljezili i sad moramo gledati na utakmicu sljedece sedmice.

                Comment


                • Kako nije jbt ljudi vas ubili trcanjem zadnjih pola sata pa to je i Jovic izjavio na kraju,a do tih izmjena meni Celik skroz izgledao umorno...

                  Sto se tice ofsajda sudija nikako ono nije mogao vidjeti barem ne iz mog ugla,ali kod vas se nikad ne zna,a ako cemo cjepidlaciti i biti detaljni igrao je i Torlak rukom pa ti je to penal
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Pa jebemu ovo se nije smjelo izgubiti, morali smo malo stati na loptu i privesti ovo kraju, pu! Veceras Zeljo povecava prednost.
                    sigpic

                    Comment


                    • Prvih 20 minuta lose,prelose.Pocetak 2.poluvremena fascinatan,tu smo smo trebali da ih dokrajcimo ,a mi se ne znamo ni zabunkerisat kako treba Onaj nalet Zenicana poslije 2 gola nenormalan,ko manijaci ljudi.

                      Dejo mi je bio nesiguran,i na odbrani su bar 2 gola ako ne i sva 3.Naprijed i nije lose bilo cak iako smo izgubili nemam bas takav gorak ukus ustima ko poslije nekih poraza.

                      Melunovic,Dzakmic,Suljic,Hadzija svi solidno odigrali ali nije bilo dovoljno.Nakon ovoga sta reci,kada pomislim kakva gostovanja slijede ...

                      Comment


                      • Dejo je bio dobar i poprilicno siguran. Ono sto je on skinuo rijetko koji golman moze. Suljica sam stvarno mislio pohvaliti, ali sto on moze usrati svoju odlicnu igru i u napadu i u odbrani to ne moze niko. Meni su se od pojacanja vecina svidjela Todorovic, Dzakmic (kako je samo miran i ona lopta za Hadziju ), Melunovic. Bilo je lijepo vidjeti da Torlak i Tatomirovic ucestuju u napadanju protivnika. Hadzija terminator.

                        Comment


                        • Ovo Zeljo-Travnik ostaje X verovatno , u prvom delu sezone bio X , bice i sada , klasika duela Travnika i Zelje , osim ako nisu promenili dogovor
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Sto se ti javljas gavrane jedan, sad ce Zeljeznicar povesti

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Ovo Zeljo-Travnik ostaje X verovatno , u prvom delu sezone bio X , bice i sada , klasika duela Travnika i Zelje , osim ako nisu promenili dogovor
                              Kakav dogovor dobio ih Zeljo zadnjih 10 godina kuci svaku tekmu sta lupas,sto ti ovo treba svaki put

                              EDIT:Hvala ti Mikula razbio si maler,evo vodimo 1:0

                              EDIT:Evo 2:0,danke Mikula ti si as najveci zivota mi mog...
                              Last edited by AK47; 02-03-13, 19:14.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Miko kumimte nemoj pisati vise na ovoj temi ili cu se

                                Comment

                                Working...
                                X