Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S obzirom da vam je blokiran racun fine ste igrace doveli
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Respektabilna pojacanja Borca, a samo prije nekoliko dana se pricalo o blokiranom racunu i dugovima pojedinim igracima. Sad mene interesuje jel to istina ili je novinarsko maslo?

      Nemoj me pogresno shvatit ali se Borac izgleda vraca na staze trosenja para koje sigurno nemaju. Sve je ovo fino kad se vasa djeca vracaju u Borac, ali nisu ovo jeftini igraci. Nasu upravu kritikuju zbog toga sto ne dovode igrace poput Maletica, Bilbije odnosno vec provjerene igrace jer nece da trose pare koje nemaju.

      Comment


      • Nije novinarsko maslo, računi su blokirani mada po priči Šipovca nakon isplate Džaji tranše od 250 000 oni su na ostatak trebali čekati dok ne postanemo AD pa da dobiju akcije ali su izletjeli iz Ugovora. Ima i nekih dugovanja igračima, našli su alternativu dok se to ne riješi uz pomoć Grada. Teška situacija je više - manje svugdje. Raščić kaže da je pobjegao iz Pazara jer tamo više nema love, tako da svi kubure s novcem

        P.S. Jesu li ostali klubovi igrali kakve prijateljske, nisam u toku. Mi još ništa a koliko sam primjetio najveći broj ćemo igrati sa klubovima iz PL!
        Last edited by ФК Борац Бања Лука; 04-02-13, 14:21.
        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

        Comment


        • Vi 6.2. igrate sa nama i to ce nama biti cetvrta pripremna utakmica. Igrali smo protiv Viteza 1:0 (igralo se po poluvrijeme, sa razlicitih 11 igraca), protiv Branitelja dobili 2:0 i dobili protiv Veleza 1:0.

          Comment


          • Pa i nama je godinama blokiran racun pa zivimo,to nema nikakve veze.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Kvesic mora na operaciju...sezona je za njega zavrsena izdrzi majstore!!

              Comment


              • Au kakvu Borac ekipu ima,ali previse zaostaju za titulu ali za Evopa ligu se sigurno mogu ukljuciti.

                Kada sam procitao sastav Sarajeva,samo sam se blago nasmijao

                Comment


                • Ovdje je malo opsirniji, samo je normalno u fokusu FK Sarajevo

                  http://fksinfo.com/novosti/foto-prvi...ripremama/2137

                  Odlicnu je ekipu Borac skupio i da ne zaostajete ovoliko bodova za nam i Zeljeznicarom, moglo bi biti svasta.


                  Originally posted by FC Nadal View Post
                  Kada sam procitao sastav Sarajeva,samo sam se blago nasmijao
                  Zbog poštede, danas nisu nastupili Džakmić, Tadejević, Melunović, Tatomirović i Šunjevarić, dok su U-19 reprezentativci Bosne i Hercegovine, Handžić, Čiva i Plakalo otputovali na ovogodišnji reprezentativni kamp.

                  Comment


                  • Ova Sarajevo-Gosk je pravo sumnjiva ,inace sjetim im se bliznjih za ovaj spisak,jedino ove utakmice Leotara imaju smisla.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Spisak bez Travnika i Veleza je smijesan, pa ti klubovi su najvise utakmica namjestili. A ove tri zadnje utakmice ako su namjstene onda ne znam, tad smo izdominirali protivnike, jos nam je protiv Sirokog sudija prekinuo dvije-tri akcije 1 na 1 zbog ne postojeceg off side.

                      Comment


                      • Na ovoj listi ima gluposti,cak vise i ne smatram relevantnom ovu listu sto je Europol izbacio

                        Comment


                        • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                          Večeras je na ATV vijestima objavljen neki Europolov izvještaj prema kojem se sumnja u namještanje 8 utakmica i u BH:

                          http://www.youtube.com/watch?feature...xrYJjvb8#at=39

                          Borac - Radnik: 1:0
                          Leotar - Sarajevo: 0:3
                          Leotar - Gošk: 4:2
                          Leotar - Željezničar: 0:2
                          Zvijezda - Željezničar: 0:4
                          Sarajevo - Gošk: 4:0
                          Sarajevo - Široki Brijeg: 2:0
                          Sarajevo - Zrinjski: 1:0

                          Evo ja ću reći da što se tiče Borca meni je sumnjivija utakmica sa Slavijom
                          Nema logike ni 2% ovaj spisak, ko god da je ovo istrazivao, stvarno ne znam...
                          sigpic

                          Comment


                          • Smatrao sam ozbiljnim ovaj Europol ali nakon ovog spiska tek sada vidim da je to jedna velika ubleha. Prisustvovao sam na par tekmi koje su bile tako providne i ofirne, a i odgledao sam većinu ovih navedenih "namještenih", tako da mi je ovaj spisak presmiješan.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Sta je Borac ne prijavljujes nam ovaj strajk.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Danas Sarajevo odigralo generalnu probu protiv Zrinjskog u Mostaru rezultat je bio 2:2. Dva puta smo vodili, ali na kraju nismo zadrzali vodstvo. Poceli smo u sastavu

                                Bandović, Tatomirović, Torlak, Dupovac, Tadejević, Džakmić, Osmanagić, Todorović, Huseinbašić, Melunović i Hadžić.

                                Na poluvremenu iz igre su izašli Melunović i Huseinbašić, a ušli Hrelja i Handžić. U 75. minuti iz igre izlaze Torlak, Osmanagić i Todorović, a priliku su dobili Mijušković, Radovac i Zadro, kao i Aganspahić i Čizmić umjesto Hrelje i Hadžića pet minuta prije kraja utakmice.
                                Prema ovom sastavu najvise problema cemo imati na lijevo beku, a nismo tu nasli zamjenu. Od ovih igraca kojih imamo na toj poziciji bi volio vidjeti Dupovca jer medju prvim utakmicama za Sarajevo je odigrao na toj poziciji protiv Borca kada smo izgubili 2:0, ali je on bio tad najbolji u nasim redovima. Tako bi se otvorila prilika Mijuskovicu na poziciji stopera. Vidim da Suljic nije dobijao priliku i ne znam sta se desava sa njim i ne bi ga volio vidjeti u prvih 11 koji ce istrcati u Zenici.

                                Mislim da je prelazni rok solidno odradjen.

                                Comment

                                Working...
                                X