Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eee blago vama ako je tako ,hvala na odg btw.
    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

    Comment


    • Tako ti je u svaki dodju Zeljo i Sarajevo u bilo koji grad,svi navijaju za svoj klub,u gradovima gdje nema klubova jeste drugacija situacija,ali u svakom gradu koji ima malo jaci klub svi navijaju za isti...

      Nema na cemu;)
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by kimi View Post
        Soe sta ces brate tako je kako je .. inace nisam znao za to msm npr jel ima u Mostaru Tuzli navijaca Sarajeva ili tako te kombinacije?
        Poenta je sto ljudi nemaju osecaj pripadnosti , da je kojim slucajem Rad ili Smederevo neko ko ima 20 titula onda bi svi za njih navijali ..get the point?
        Mogu se izbrojat na prste jedne ruke,navijaca Sarajeva a i Zeljeznicara mimo grada Sarajeva imas samo u manjim mjestima koja nemaju nekog znacajnijeg kluba.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Pred pocetak prosle sezone stigla je ponuda od 300 hiljada eura za Zebu iz Zuricha i to je trebalo prihvatiti,nije i jbg sada...

          Naime, menadžer Željezničara Amar Osim jučer je rekao Zajki Zebi kako u nastavku sezone više ne računa na njega, ovu je informaciju i sam Zeba.

          "Da, istina je. Šef mi je jučer rekao kako u nastavku sezone više ne računa na mene", kratko je prokomentarisao Zeba.
          U svakom slucaju ja imam povjerenja u Amara Osima,a i nije mi mrsko sto Zeba ide da se ne lazemo
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Uu razbismo cigane u rupi!!

            Elem ..onaj igrac Sarajeva Huseinovic mi deluje jako dobro,voleo bih ga videti u Vosi.
            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

            Comment


            • Originally posted by kimi View Post
              Uu razbismo cigane u rupi!!

              Elem ..onaj igrac Sarajeva Huseinovic mi deluje jako dobro,voleo bih ga videti u Vosi.
              Husejinovic ima vece aspiracije od superlige Srbije.Nego dajte vi nama Bilbiju .
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Kome vama?
                Cekaj koje je godiste Husein? I sta sad fali da igra u Vosi..

                Btw eto vam Nemanja.. decko ili nema blage veze sa fudbalom ili je Vojvodina suvise kvalitetan tim da bi on dosao do izrazaja.
                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                Comment


                • Sarajevo je zainteresovano za Bilbiju koji je po meni jako dobar igrac,za Borac je igrao odlicno a i za mladu reprezentaciju zasto ne igra u Vojvodini to ne znam.
                  Husejinovic je 88. godiste i ima ponude iz Spanije i Njemacke,covjek je zeljan fudbala na visokom nivou,a liga Srbije i nije nesto puno jaca od nase.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Iskreno mislim da je puno jaca ,bez ljutnje, iskreno video sam momka samo u dva,DVA izvestaja sa nekih utakmica Sarajeva i odmah sam skontao da je veoma kvalitetan igrac.
                    Naravno da ga zele ljudi kad decko zna.
                    Sto se Bilbije tice on je kod nas jedno 3 godine ,i ama bas NISTA nije pokazao.
                    Dao je mozda 2 gola onako krucijalna i to je sve.
                    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                    Comment


                    • Puno jaca nije sigurno,jeste jaca ali ne puno

                      Vidio sam ja i vas u Evropi,tankosava je to a velike pare ulazete(mislim na Vojvodinu)
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Mi bi sa parama i igracima koje ima Vojvodina postizali daleko bolje rezultate,pa jedan Stevanovic da je u Sarajevu to bi zlo bilo kako bi bili jaki.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Nama je jako malo falilo.. glupost Pavlovica za crveni karton i delimicna glupost Trajkovica i gest gosn sudije kod penala je sve upropastilo.
                          Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                          Comment


                          • Originally posted by kimi View Post
                            Nama je jako malo falilo.. glupost Pavlovica za crveni karton i delimicna glupost Trajkovica i gest gosn sudije kod penala je sve upropastilo.
                            Brate Zelji sudija ponistio cist go protiv Maribora i dao nam 3 crvena kartona,presmijesno
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Hahaha ,maa.. ali ja sam svakako pre svega bio ljut na nase igrace jer su se non stop branili ,a i bespotrebno smo dobili crveni karton ..klasika uvek nasednemo na provokacije ,jbg.. to je znak inteligencije.
                              Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                              Comment


                              • prava infrastruktura, danas na Areni gledao prenos sa neke njive

                                Comment

                                Working...
                                X