Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidjecemo sta ce se desiti u prelaznom roku, ali ova uprava ce morati prodati bar jednog igraca jer danas ne mozes funkcionisati ako ne prodajes igrace. Mislim da ce prodati one igrace za koje mogu naci zamjenu, a posto za Saida ne mogu naci zamjenu, vise bi volio da ostane i da nista ne zaradimo. Sa Saidom smo blize tituli. Dupovac je najblizi tome da bude igrac kojeg ce Sarajevo prodati, jer tu vec imamo zamjenu. Nemanja Mijuskovic je odlicna zamjena i po mom ukusu bolji stoper od njega. Sesara bas gotiv ali ako dodje dobra ponuda nek ga prodaju, jer njega mozemo nadoknaditi dijelicem para koje dobijemo za njega.

    Nisi spomenuo Suljica za kojeg sa cuo da vec ima ponuda koju bi Sarajevo prihvatilo, ali postoje problem oko njegovo trenutnog menadzera. Definitivno Sarajevo bi se trebalo na polusezoni rijesiti stranaca, a to su Radana, Belosevica (koji ce najvjerovatnije otici, jer zeli bolji ugovor) i Ademovica. Samo zauzimaju mjesto i desavalo se da Tadejevic, Zlatkovic ili Mijuskovic nemaju mjesta u ekipi zbog kvote stranaca, a mjesta popuniti kvalitetnijim domacim igracima.

    U prelaznom roku Sarajevu treba biti cilj dovodjenja desnog beka, zadnjeg veznog (nadam se Hameta) i napadaca.

    Comment


    • Tajni klub je Borussia .M.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Mislim da bi i Suljiću bilo najbolje da ode jer se zamjerio navijačima i to može samo štetiti Sarajevu, ali i njemu. Dobar je igrač, brz, ima finu tehniku, zna probiti, što je danas najbitnije prgav je igrač, a znamo da takvi uvijek dobro prođu, ali definitivno treba neke stvari u glavi riješiti kako bi postao pravi igrač. Nerijetko zna napraviti potez viška, biti sebičan pa čak i kada pokuša pokazati nesebičnost (kao protiv Zrinjskog) usere i šefa i stanicu.

        Definitivno je Borussia pravo iznenađenje što se Saida tiče i mislim da se tu mogu izvući dobre pare. Eh sada drugo je ovo što Danijel kaže da se njemu ne može ili može, ali teško naći zamjena dok za Dupovca i Sesara već imate neka adekvatna riješenja, a i za samu ligu bi bilo bolje da jedan takav igrač igra u njoj i dalje. Ono što je sigurno da Sarajevo preko zime mora tražiti napadača, Hadžić većinom igra toplo-hladno, Krpić od one povrede nije onaj stari, a slabo dobija i priliku za igru zbog toga. To su jedina 2 napadača koje Sarajevo ima, a klub koji ide po titulu bi trebao da ima širinu u igračkom kadru, s toga mislim da će to biti glavni cilj Sarajeva.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Za Dupovca vec imamo zamjene,za Sesara se nadam da ce zamjena biti Hame Dzakmic koji je po mom misljenju bolji igrac,a sto se tice Saida njega nemozemo zamjeniti jednim igracem vec sa dva tri igraca slabijih kvaliteta od njega prije svega neki dobar napadac,jedno krilo i desni bek.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Lose bi bilo kada bi Said otisao,to je nenadoknadiv gubitak.Jedino bas kada bi neke velike pare dobili,pa da te pare budu utjeha za vjerovatno gubljenje titule u slucaju odlaska Saida.

            Suljica bi vec bilo dobro prodati,on moze otici fine pare isto i za Dupovca,bitno je ovo sto je Danijel spomenuo,najvaznije je da mozemo naci zamjenu za igrace koje odu

            Pored ovoga svega mi moramo naci jednog klasicnog napadaca na ovoj pauzi,jer Hadzic za mene nije napadac
            Last edited by DinoFC; 20-11-12, 20:49.

            Comment


            • Ma volio bi da vidim Sesa i Hameta u paru, pa nek kasnije Ses ode jer ce dosta bolji igrac biti uz Hameta nego uz Radana, Gujica i ostale buranije. To odmah donosi bolje ponude za njega. On je potpisao 1+1, tako da bi i na ljeto isto od njega hajrovali.

              Kad bi Krunica doveli ne bi se sikirao za titulu

              Comment


              • Džakmić bi već bio pravo pojačanje i zamjena za Sesara (ukoliko bi ovaj otišao), a neko se ipak mora prodati. Dupovac ako bude išao mora se uzeti više od onih 100k što nude Italijani, jer to je zaista malo.

                Krunić mi je uvijek bio gotivan igrač, prava igračina i radilica na terenu samo ne znam koliko je realno njegovo dovođenje i da li bi išao iz Borca.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Danas smo dobili polufinaliste Kupa BiH. Najveće iznenađenje su priredili nogometaši dobojske Sloge koji su izbacili Premijerligaša GOŠK-a te se tako plasirali u polufinale. Sloga inače nastupa u Prvoj ligi RS gdje zauzima 4. poziciju sa 2 boda manje od prvoplasirane Slobode (Novi Grad).

                  Pored Sloge u polufinale su se plasirali još Željezničar koji je danas ponovo savladao Olimpic bilo je 3-0 za Plave, zatim Zrinjski koji je savladao Zvijezdu sa 3-0 te nadoknadio prednost koju je Zvijezda imala nakon prvog meča gdje je bilo 3-2 za Zvijezdu i Široki Brijeg u najneizvjesnijem i najzanimljivijem susretu 1/4 finala. Široki je prošao nakon penala gdje su igrači Širokog bili prisebniji i smireniji od igrača Čelika. Ko god od ova 3 kluba dobije Slogu ne bi trebao imati većih problema, dakle bio bi vrlo blizu finalu.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Konacno odlicno poluvrijeme na Grbavici, najbolje ove polusezone! Olimpic bio dobar u prvom poluvremenu, imali su i dva dobra suta koja je Antolovic odbranio. Mi imali sanse preko Adilovica i Bekrica. Jamak postize gol na samom pocetku drugog poluvremena, a od tada je na terenu bukvalno bila samo jedna ekipa. Olimpic je i dobro prosao!

                    Na asistenciju Svrake, koji je bio jako dobar, Jamak postigao prelijep gol
                    U nastavku su prilike imali Adilovic, Zolotic 2x, Bekric, Stanic...ali je Fejzic bio odlican i spasio vukove katastrofe. Adilovic postigao 3. gol u zadnjoj minuti glavom sa par metara udaljenosti.

                    Svi su bili odlicni, a svakako bih izdvojio Zolotica...majstor je momak...odlican je danas bio i u ofanzivi

                    Comment


                    • Dobar je ovaj OlimpiC

                      Nisam gledao utakmicu ali sam cuo da je bas deklasiranje bilo,svi odlicno igrali i cujem da je ovo najbolja partija ove sezone.Milo mi je zbog toga

                      Adilovic opet zabio,mora da smo opet nesto namjestili,on samo tada zabija...

                      Cetri godine nismo izgubili u kupu,ima se moze se
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Dosla voda na Bistrik

                        http://www.youtube.com/watch?v=Xj8ZvEsQ67g

                        Comment


                        • Jes je seljak zvekno . Vise ste u ovoj utakmici imali suteva na gol nego u cijelo polusezoni

                          Cudo Adilovic nije i ono promasio.

                          Comment


                          • Bas, pogotovo ovih izvan 16 metara

                            Nisam ocekivao od Zolotica da ima onakav sut, ali me u zadnje 2 tekme odusevio...ljevica je ipak odlicna

                            Comment


                            • Sad na pauzi,uzeti koliko god je moguce para za ove majstore pa nesto promjeniti.Jer ovako ne ide niti ce ici.Ono danas je velika sramota bila i anti-fudbal sto je Sarajevo prikazalo,jadno,zalosno i komicno.

                              Necu nista o Jovicu govoriti,da ne ispadne....

                              Vidim Horde su danas napokon nakon poraza,iskazali nezadovoljstvo onim manekenima,bilo je i vrijeme vise.Ne moze se vise pjevati i aplaudirati nakon ovih jadni predstava

                              Nakon Zete smo se okrenuli prvenstvu i kupu,pa ispadsmo iz kupa,pa sad vjerovatno necemo biti ni jesenji prvaci.Postepeno .ebanje u mozak,i usput da nam zamazu oci da je sve uredu i da imamo cemu da se nadamo,ali sve do danas
                              Last edited by DinoFC; 24-11-12, 20:05.

                              Comment


                              • Danas smo dobili fudbalsku lekciju od Radnika. Svi nasi igraci velika nula. Radnik odlican pogotovo Basara koji je nase levatio samo tako. Na kraju igraci dosli do nas navijaca i dobili su ono sto zasluzuju salvu uvreda i psovki na njihovu igru. Pojedinci su bili toliko drski da su tersali. Belosevicu je bolje da ide sa Koseva, a i onako vise nece racunati na njega.

                                Razlog im je danas bio los dan, pa nije valjda da ti treba dobar dan da dobije Radnika. Radnik, Travnik, Zvijezda i Slavija sve losi dani

                                Jovic ima jos pola godine da napravi nesto sa Sarajevo i ako to ne uspije zna se sta slijedi.

                                Comment

                                Working...
                                X