Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ubacio Colica, pa smo cijelu tekmu igrali s igracem manje

    Bas teska utakmica, drugo poluvrijeme ocajno. Vjerovatno i najlosije ove godine. S obzirom da je ovo 3. tekma u 9 dana...moze se razumjeti donekle.
    Zolotic falio u sredini...da mi je ko prije godinu dana pricao da cemo od njega zavisiti...odlican je stvarno. Konfuzija u sredini cijelu utakmicu.
    Kvesic standardno dobar...napravio 3-4 prilike u prvom poluvremenu, pogodio i stativu...

    Nadam se da ce ova dva igraca napraviti brzo neki dobar transfer, koliko god mi bilo tesko jer nece igrati za nas, i napredovati u svojim karijerama...bas su majstori
    Ostatku ekipe ne gine mrcvarenje po nasim terenima, cak i ako odu vani, brzo ce se vratiti

    Bas teska utakmica...

    Comment


    • Danas u Lukavici ocajna igra,ali opet smo mogli do pobjede da nije bilo neshvatljivog promasaja Nuhanovica.Definiivno dva izgubljena boda.Do kraja polusezone igramo kuci sa Zrinjskim i u gostima sa Radnikom i u te dvije utakmice imperativ su dvije pobjede,onda se na pauzi pojacat i krenuti u pohod ka tituli.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Jel vas bilo koliko u Lukavici? Nama nisu dali da idemo

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Jel vas bilo koliko u Lukavici? Nama nisu dali da idemo
          Pola tribine standardno,jos su stavili kartu 10 km
          http://static.klix.ba/media/images/v...1053.23_xl.jpg
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Kako sam bio sretan kad je onaj tenkre izasao,ne bi ni Svraki bilo mane da malo odmori

            Adilovic nas izvadio danas,imamo tezi raspored od komsija,ali treba ici na 6 bodova pa sta bude...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • ma sta imas biti sretan, ubacio onog Colica...a nije mu javio da se fudbal igra...lik nista napravio nije
              samo je Kvesica zezao na lijevoj strani

              ako je vec bio mangup da ga izbaci, trebao je malog Hodzica ubaciti...koji po ocekivanju nece imati veliku minutazu kod naseg strucnjaka

              Comment


              • Mnogo je bezobrazan Zeba,morao ga je neko pomnoziti sa nisticom,pun mi ga je kurac vise...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Kako sam bio sretan kad je onaj tenkre izasao,ne bi ni Svraki bilo mane da malo odmori

                  Adilovic nas izvadio danas,imamo tezi raspored od komsija,ali treba ici na 6 bodova pa sta bude...
                  Ma Leotara uzimate 100% to se vec zna a sa listicom cete se klat u zadnjem kolu.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • covjek imao dvocifren broj asistencija, zabio za pobjedu u 90toj iz slobodnjaka...solidno igra po lijevoj strani sa Josipom...nema razloga za ljutnju, iako se ocekuje dosta vise od njega

                    Comment


                    • Nek' je ziv i zdrav ja agonije prozivljavam u zadnje vrijeme kada god sam ga gledao,pegla loptu,krije se,na derbiju bi bolje ja igrao,nikad ga volio nisam i sretan sam sto je danas dobio sto je u zadnje vrijeme i zasluzio
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ma ne pegla je samo on...i Bekrija se napeglao danas posteno, nikako glavu da digne
                        Ali ako je vec on mogao da kupu grije, moze i Zajko

                        Comment


                        • Bekrija danas nije odigrao perfektno,ali je par puta bas dobro prosao,jbg nekad kiksa,ali nekad bas fino preda loptu.Ja njega uvijek volim vise jer ima veca muda za jace utakmice i ne krije se nikad na terenu,preuzima loptu i zivi i umire,ali od odgovornosti,to postujem najvise...Zajko je bezobrazan,Samir nije
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Pegla, pegla...od kako se vratio, pa je zato i grijao klupu...
                            Mada je za sve to najvise kriv Amar, jer se nije potrudio da mu nadje pravo mjesto u ekipi

                            A o tome da se Zajko izgubi na velikim tekmama ne treba trositi slova tastature...samo je protiv Serifa momacki odigrao

                            Comment


                            • Kada pogledamo da samo sa gostovanja u Travniku,Gradacu i sada Lukavici uzeli 2 boda sta ce biti u 2.djelu sezone kada gostujemo Borcu,Sirokom,Zrinjskom,Zelji,Velezu.

                              Da imamo zalihu od neki 10 bodova prednosti na polusezoni pa i da se nadam necemu ovako,ako ne bude neke promjene na polusezoni,tesko

                              Comment


                              • Originally posted by FC Nadal View Post
                                Kada pogledamo da samo sa gostovanja u Travniku,Gradacu i sada Lukavici uzeli 2 boda sta ce biti u 2.djelu sezone kada gostujemo Borcu,Sirokom,Zrinjskom,Zelji,Velezu.

                                Da imamo zalihu od neki 10 bodova prednosti na polusezoni pa i da se nadam necemu ovako,ako ne bude neke promjene na polusezoni,tesko
                                Pa ne borimo se sa Barsom za titulu,i oni imaju slican raspored do kraja a plus tu je i pauza poslije koje cemo sigurno jaci uci u drugi dio.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X