Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke komsijama na pobjedi

    Comment


    • Samo da ovim putem pozdravim mog druga Akisu

      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Saide legendo naša, al onaj potez poslije gola.................... hahahaha koji car

        Dosta za večeras

        ....ima tu nešto
        Last edited by edohz; 03-11-12, 23:09.

        Comment


        • jel se on ono razlijepio

          Comment


          • Najdraze mi je zbog one spodobe na klupi plavaca.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • PLAVO OKO PLAKALO JE MNOGO SNOVA NESTALO I SAMO SUZE KAPI KISE I NISTA VISE ...

              Comment


              • Said se oprasta nakon ove utakmice

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Said se oprasta nakon ove utakmice
                  http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...04846912_n.jpg vrijeda ih
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Da napisem koju o derbiju... Jos jedan dobar derbi, koji bi bio i bolji da nije bio prevelik pritisak na obje ekipe. Odbranbeni zadaci igraca Zeljeznicara su bili kako zaustaviti Saida na kojem su uvijek bila dvojca igraca, sto nismo znali iskoristit, odnosno retardirani Suljic. Veliki problema imamo sto se tice drugog zadnje veznog jer je Radan ocajan igrac i nadam se da ce se Hame vratit na ljeto. Sto se odbrane tice Dupe najbolje odigrao iako je imao par kriminalni pasova, ali bolji od ostalih u zadnjoj liniji. Greske Kapitena su nam mogle doci glave, ali na golu imamo najboljeg golmana u ligi Deju koji po meni najbolji igrac ovog derbija.

                    Polako postaje nocna mora malim plavim
                    Spoiler

                    Comment


                    • Puno jos go...Miljackom mora proci da se to desi;)

                      Kao sto kazes, zavrsnica nas je ubila...o igri je tesko pricati, dok se ne pogledaju neki snimci...sa juga je stvarno tesko bilo sta konkretno vidjeti
                      Promasili smo par prilika koje nismo smjeli i za to smo kaznjeni
                      Nisam siguran zelim li uopste gledati te promasaje ponovo

                      Zolotic i Kvesic odlicni...odbrana generalno jako dobra...ne sjecam se da ste imali jednu izgradjenu akciju
                      Napad ne moze dobiti prolaznu ocjenu, jer nismo zabili gol

                      Tekma solidna, uz preveliki broj prekrsaja, teren jako los, atmosfera jako dobra...ide na bolje, ali igra mora biti na dosta vecem nivou da bi se Zapad ispunio

                      Sljedeca stanica Otoka

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Puno jos go...Miljackom mora proci da se to desi;)
                        Znaci do sljedeceg, otprilike tad ce dovoljno proteci ;)

                        Originally posted by shminka View Post
                        Zolotic i Kvesic odlicni...odbrana generalno jako dobra...ne sjecam se da ste imali jednu izgradjenu akciju
                        Napad ne moze dobiti prolaznu ocjenu, jer nismo zabili gol
                        Za Kvesica se slazem da je odlican i u odbrani i napadu pogotovo onaj prolazak pored Tatomirovica kad ste promasili odlicnu priliku. Zolotic dobar u odbrani, a vecina pasova mu je bilo nazad mora na tome poraditi, ali sigurno jedan od najveci talenata u drzavi. Poslije Osima, Svraka najgori u Zeljeznicaru.

                        Comment


                        • Čvrsta i tvrda utakmica kao što se očekivalo. Ulog velik s toga se i jeste igralo dosta grubo sa obje strane. Igralo se toliko koliko je teren dozvoljavao, bio je težak za igru mora se priznati. Po nekoliko konkretnijih prilika na obje strane, Sarajevo iskoristilo onu najbolju i to je bilo dovoljno za pobjedu, iako da je Bešlija bolje udario onu loptu kada je ostao sam moglo je biti svega. Solidan derbi što se igre tiče, dok tribine kao i uvijek mogu dobiti najveću ocjenu. Zolotić je kod Želje bio najbolji odigrao je baš kao da ima barem 5-6 derbija u svojim nogama, dok mi se kod Sarajeva istakao Tadejević koji je odigrao dobru utakmicu.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by danijelkr View Post
                            Znaci do sljedeceg, otprilike tad ce dovoljno proteci ;)
                            Nije jos ni blizu recimo Turkovica od prije par godina
                            nista konkretno nije napravio osim slobodnjaka jucer...ocekivao sam vise od njega

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Nije jos ni blizu recimo Turkovica od prije par godina
                              Znaci jos su ti u sjecanju solo prodori Zeke i njegovi golovi na derbiju

                              Originally posted by shminka View Post
                              Nnista konkretno nije napravio osim slobodnjaka jucer...ocekivao sam vise od njega
                              Dovoljno za pobjedu.

                              Comment


                              • Ne moze sa Zekom u istu recenicu ni za 100 godina

                                Comment

                                Working...
                                X