Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolji smo bili i rezultat je skroz nerealan,sudenje totalno protiv Sarajeva i ne znam do kada ce se to nastaviti i kolko ce klub to tolerisat.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Bolji smo bili i rezultat je skroz nerealan,sudenje totalno protiv Sarajeva i ne znam do kada ce se to nastaviti i kolko ce klub to tolerisat.
      Kada ste to vi pokradeni ove sezone
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Lose nam je sudeno protiv Sirokog a evo i danas,nismo nigdje bas pokredeni al sudije uvjek neku strogocu treniraju na Sarajevu.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by soe View Post
          Lose nam je sudeno protiv Sirokog a evo i danas,nismo nigdje bas pokredeni al sudije uvjek neku strogocu treniraju na Sarajevu.
          Nisam nesto vidio to protiv Sirokog iskreno,a gledao sam oko 70 minuta utakmice...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=wzh7Z...layer_embedded , za danas da ne pricam lakrdija.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Ti si meni smijesan lik,ovo su milisekunde i covjek jednostavno odluci sto mu prodje pred ocima,a ovdje su i vise nego nezgodne situacije za vidjeti,kakve ovo veze ima sa strogocom o kojoj ti pricas,saberi se malo...

              Bas me zanima sta ce reci trener i ostali igraci na sudjenje...jel svaki go regularan?
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Kako da svaki put ide njima u korist,prvi go i penal su regularni,drugi go krajnje sumnjiv i prekinuta nasa cista akcija gdje bi vjerovatno postigli pogodak zbog navodnog prekrsaja u napadu koji je samo sudija vidio.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Pa ne znam sta da ti kazem,ove nedozvoljene pozicije su bas zajebane za skontati kad je igrac ovako blizu i jednostavno covjek odluci sto mu je prvo pred ocima,kakve to veze ima sa strogocom?

                  Bas me zanima taj sumnjivi go Zrinjskog...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Jos nam je zbog tog drugog gola i Sesar popusio crveni tako da nas je to unazadilo.Moras pogledat neku domacu utakmicu pa da vidis o kakvoj strogoci se govori, pa i ove situacije su pokazatelj,ni jednu nije presudio u nasu korist a ni jedno nije bilo offside.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Prosle su tri duge godine, a jos se ne zna ko je ubio navijaca FK Sarajevo Vedrana Puljica.

                      Spoiler

                      Comment


                      • Da kazem da se i dalje nadam da ce Vedranov ubica izaci pred lice pravde.Pocivaj u miru Vedrane.


                        Elem,nadam se da nece nista biti od ovi neboluza sto pise na ss.ba,da ce biti odgodjeno kolo zbog izbora

                        Comment


                        • tekme se igraju u subotu, ne bi trebalo biti odgadjanja

                          Comment


                          • Danas jos jedan poraz na gostovanju koje se ne moze nazvati gostovanje, jer kad imas priblizno 1000 svojih navijaca koji te svih 90 minuta bodre to nije gostovanje. Izgubili smo od ekipe cija se igra svodi da nabijanju iz zadnje linije, a gol mogu zabiti iz slobodnog udaraca, kako su i danas uradili. Ponovo sumnjive situacije isle su na nasu stetu, ali i bez ona dva penala koja nisu dosudjena nasi igraci su danas morali dobiti. Hadzija i Dupe danas su promasili pobjedu.

                            Dobro je pa ide pauza i na miru ce Jovic moci sve sagledati. Mali Handzic danas je pokazao da je bolje njega stavljati u prvih 11 nego Gujica koji se ne moze sastaviti sa loptom.

                            Comment


                            • Gujic,Nuhic i Krpic definitivno ne zasluzuju nositi dres Sarajeva.
                              Previse promasaja da bi se doslo pobjede,glup poraz ali idemo dalje.Pauza definitivno dolazi u pravo vrijeme za Sarajevo.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Promasio je i Travnik dvije bas predobre sanse,morali su ono ranije zavrsiti...

                                Teska utakmica na Grbavici,gosti svi stoje iza lopte
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X