Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gosk vodi 2:0 u Travniku,ocigledno su mesari iz Travnika batalili kup.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Gosk vodi 2:0 u Travniku,ocigledno su mesari iz Travnika batalili kup.
      Ne budi siguran, ovdje su moguca necista posla. Danas je ova utakmica bila u ponudi za uzivo kladjenje i nakon sto je GOSK poveo ova utakmica je izbacena iz ponude. Ne bi me cudilo da se desi prelaz.

      Comment


      • Ma kup je kod nas znacajan za 5,6 ekipa,ostalima je on samo odradivanje posla,vidio si Gradinu juce.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by soe View Post
          Ma kup je kod nas znacajan za 5,6 ekipa,ostalima je on samo odradivanje posla,vidio si Gradinu juce.
          Sta ce realno Travnik u kupu,njihov roster ne pokriva ni regularnu sezonu a da pokriva jos neko takmicenje...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Nemanja Miljuskovic stekao pravo nastupa za nas tim.Po do sada prikazanom odlican igrac i nadam se da ce ubrzo istisnuti Dupovca iz prvih 11.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Zeljo vec sada prosao dalje, 3-0..Adilovic, Zeba, Brkovic...oba tima imala po penal i promasila

              Comment


              • Ja kada sam vidio rezultat u Travniku,prvo mi je namjestaljka pala na pamet

                Comment


                • Čapljina na penale izbacila Borac i plasirala se u osminu finala Kupa ;)

                  Svaka čast juniorima Čapljine, inače nakon 90min. rezultat je bio 1-1 a nakon penala 4-2
                  Last edited by edohz; 19-09-12, 17:03.

                  Comment


                  • Kakvi juniori? Čapljina je igrala sa najjačim sastavom i imali su cilj da prođu dalje, iako ove manje ekipe uglavnom nemaju nekih ambicija što se Kupa tiče i ne žele da ga igraju. Sa Čapljinom je druga stvar, imaju love, za vikend igraju revijalnu utakmicu sa svojim sportskim prijateljima iz Krajine sa kojim tradicionalno igraju 3 za 3 tako da su danas svim silama htjeli doći do prolaska dalje.

                    Bez većih iznenađenja danas, sem prolaska Čapljine i ovog niželigaša Rijeke iz Viteza i možda ispadanje Modriče od Orašja, ali vjerujem da Modričanima nije bilo u cilju da idu dalje da će se okrenuti ulasku u PL. U premijeligaškim duelima Slavija savladala Leotar u Trebinju, GOŠK Travnika, Zrinjski Rudara.

                    Spoiler
                    Sloboda MG - Željezničar 0-3
                    Leotar - Slavija 0-1
                    Čapljina - Borac 1-1 (p. 3-1)
                    Travnik - GOŠK 1-3
                    Rudar P. - Zrinjski 0-1
                    Zvijezda - Rudar U. 5-0
                    Čelik - Podgrmeč 2-1
                    Olimpic - Vitez 3-0
                    Velež - Mladost DS 3-0
                    Modriča - Orašje 0-1
                    Branitelj - Široki 0-2
                    Rijeka V. - Drina HE 2-1
                    Sloga D. - Tomislav 4-0
                    Radnik - Rudar Z. 3-0
                    Sutjeska - Famos
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by Merlin View Post
                      Kakvi juniori? Čapljina je igrala sa najjačim sastavom i imali su cilj da prođu dalje, iako ove manje ekipe uglavnom nemaju nekih ambicija što se Kupa tiče i ne žele da ga igraju. Sa Čapljinom je druga stvar, imaju love
                      Ja čuo da im se klub raspada i da su u ozbiljnim finansijskim problemima te da im večinom nastupaju juniori. Ali kako god bitno je da idu dalje ;)

                      Comment


                      • Originally posted by edohz View Post
                        Ja čuo da im se klub raspada i da su u ozbiljnim finansijskim problemima te da im večinom nastupaju juniori. Ali kako god bitno je da idu dalje ;)
                        Ma jok, kakvo raspadanje jaki su skroz finansijski imaju jakog predsjednika. Otišao im je od ovih boljih igrača samo Jusufbašić u GOŠK, ali tu je ostala većina igrača. Naravno da je i nekoliko juniora prekomandovano u prvi tim, ali ipak oni ne čine okosnicu tog tima. Borac se vjerujem okrenuo Kupu RS gdje je nagrada za pobjednika 500.000km, tako da i ne čudi mnogo ovo ispadanje od Čapljine.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Nemanja Miljuskovic stekao pravo nastupa za nas tim.Po do sada prikazanom odlican igrac i nadam se da ce ubrzo istisnuti Dupovca iz prvih 11.
                          Ovo bi nam mogao biti igrac na koje cemo napokon dice velike pare od transfera, jer se vidi da je dobar stoper. A i dosta mi je vise prepadnutog Dupovca kojem Torlak mora govoriti kad ce dodat, a kad izbiti loptu.


                          @Za Capljinu, mislim da je to od danas do sutra sa parama, ali da imaju ljude koji kesiraju u klub imaju. Prosle sezone kad su obezbjedili opstanak u 1. ligi federacije poceli su prodavati utakmice.

                          Nedim Jusufbegovic nije vise trener Olimpica, sad se otvara put za Mirzu Varesanovica.

                          Comment


                          • http://www.avaz.ba/sport/fudbal/manc...ta-u-tottenham

                            Spoiler
                            - Donekle razumijem želju javnosti da u svakoj utakmici Edina gleda u početnoj postavi Sitija. Ono što ne razumijem jeste nedavna izjava Amara Osima. Shvatam da on ima veliku želju da Edin što prije promijeni klub, jer bi od tog transfera, baš kao i od prethodnih, klub s Grbavice dobio velike pare i tako napunio klupsku kasu. Očito je da je Željezničaru malo nestalo para. Ali, ne razumijem odakle potreba blatiti momka na jedan klasični mahalski način. Ja sam onaj njegov intervju doživio kao klasično mahalanje negdje u kafani kada se raja zapije pa onda glavni u raji uzme riječ i kaže: "Šta će Džeko, ko je on? Osamnaesti igrač. Sjedi i šuti." Ništa pametno u intervjuu s Osimom u vezi s Edinom nisam pročitao.


                            - Ipak, Edin je idol nacije, ambasador UNICEF-a, koji je mukotrpnim svakodnevnim radom, talentom i disciplinom na globalnoj pozornici izborio mjesto i smatram da zaslužuje malo više poštovanja od čovjeka koji vodi klub u kome je Edin ponikao. Usput rečeno, kada je Džeko iz Volfsburga prešao u Siti, Željezničar je dobio skoro 1.000.000 eura.


                            - Je li se neko od čelnika Željezničara zahvalio Edinu na promociji kluba u svijetu, na novcu koji im je donio? Nije. Znam da Edina ne zanimaju priče drugih, da je uvijek vjerovao u sebe i da nikada neće odustati od svojih ciljeva. Na svjetskom tržištu fudbalera, Edin ima visoku cijenu i zbog toga je član engleskog prvaka, čiji je bio drugi strijelac u prošloj prvenstvenoj sezoni. Tako je to, neko prima plaću u Sitiju, neko u Sautemptonu, a neko u Željezničaru - riječi su Redžepagića.


                            Svaka čast majstore i napokon da mu neko objasni neke stvari
                            Last edited by AK47; 21-09-12, 15:55. Reason: pripazi na rijecnik...

                            Comment


                            • Procitao sam obe izjave,i slozio bi se sa Osimom. Ne pratim bas puno Premier ligu BIH,ali taj covek sigurno radi dobar posao kada njegov tim dominira tu. On je rekao da je Dzeko najbolji igrac iz BIH,ali da je kod Mancinija 4. napadac , sto je i istina i mislim da se tu niko nema pravo ljutiti . Dzeko je kada dolazio znao da nece imati sigurnu prvu postavu,ali pare su presudile , a covek je rekao da je otisao u Sunderland da bi bio siguran u prvoj postaiv,ali da ne bi dobijao isti novac. Covek je rekao istinu,nema se tu neko pravo ljutiti i buniti i omolovazavati klub u kojem je taj isti Dzeko ponikao.

                              Comment


                              • Originally posted by Milan_PFC View Post
                                Procitao sam obe izjave,i slozio bi se sa Osimom. Ne pratim bas puno Premier ligu BIH,ali taj covek sigurno radi dobar posao kada njegov tim dominira tu. On je rekao da je Dzeko najbolji igrac iz BIH,ali da je kod Mancinija 4. napadac , sto je i istina i mislim da se tu niko nema pravo ljutiti . Dzeko je kada dolazio znao da nece imati sigurnu prvu postavu,ali pare su presudile , a covek je rekao da je otisao u Sunderland da bi bio siguran u prvoj postaiv,ali da ne bi dobijao isti novac. Covek je rekao istinu,nema se tu neko pravo ljutiti i buniti i omolovazavati klub u kojem je taj isti Dzeko ponikao.
                                Pa kad vec ne pratis onda nas postedi svojih komentara...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X