Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosle godine smo pali upravo u ovom djelu prvenstva,prije svega zato sto su nam na dvije utakmice ponistena 3 cista gola.Ove godine smo puno jaci tako da ne mislim da da ce se ponovit prosla godina.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • @Merlin
      Nemoj lupati bezveze, kava crna zabrana. Kao što ti je danijel rekao svi ti incidenti su se desili van stadiona i nezz zašto se diže buka oko tih stvari.

      Sad nam predstoji paklen rspored, imamo veoma nezgodna gostovanja a kući nam dolaze sve sami konkurenti za titulu, sa ovakom igrom i uz korektno suđenje imamo se čemu nadati, biće teško al naši momci na čelu sa Jovićem spremni su na sve.

      Čomor objasnio, ipak je to naš čovjek ;)

      Comment


      • Ako nemaš nešto pametnije za reći ne moraš u nedostatku riječnika govoriti kako drugi lupaju bezveze jer su to sve činjenice. Mnogo puta se do sada prelazilo preko svega toga, ali ako će se ponovo čekati mrtva glava i ako ljudski život nije važniji od svega ostalog onda uredu, mada to može samo maloumna osoba da prihvati.

        Za sada ne vidim da se nameće neko drugo riješenje sem te zabrane. Ako ima neko drugo prihvatljivo riješenje bilo bi mnogo bolje od zabrane, ali za sada nema.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by Merlin View Post
          Ako nemaš nešto pametnije za reći ne moraš u nedostatku riječnika govoriti kako drugi lupaju bezveze jer su to sve činjenice. Mnogo puta se do sada prelazilo preko svega toga, ali ako će se ponovo čekati mrtva glava i ako ljudski život nije važniji od svega ostalog onda uredu, mada to može samo maloumna osoba da prihvati.

          Za sada ne vidim da se nameće neko drugo riješenje sem te zabrane. Ako ima neko drugo prihvatljivo riješenje bilo bi mnogo bolje od zabrane, ali za sada nema.

          O čemu ti pričaš, kakve mrtve glave. Drug nisi upoznnat sa dešavanjima u hercegovini, čuo si površne informacije sa TV-a ili sa nekog drugog medija. Te zabrane koje ti spominješ veze nemaju sa ovim događajima, i sve da su bile na snazi ovi incidenti bi se ponovo dogodili. Problem je taj što smo mi retardirana zemlja gdje se svi problemi rješavaju kratkoročno, bez nekog plana i tome sl.
          Last edited by edohz; 17-09-12, 12:14.

          Comment


          • U tom grmu leži zec, dok nema nikakvog plana i riješenja zabrana se nameće kao jedino logično riješenje u ovom trenutku. Evo već vidim neki su klubovi tražili ponovo tu zabranu. Što se mene tiče to je zadnje što bih uradio jer zbog navijača se i igra taj fudbal, a poseban je gušt otići negdje na gostovanje, ali ove scene prethodnog vikenda su nešto što se mora spriječiti. Nema veze što nisam Bog zna kako upoznat sa situacijom, ne moram ni biti ali ono paljenje kombija je za svaku osudu ko god i kako to napravio toga ne smije biti jer je to pokušaj ubistva. Sada su Manijaci demolirali pub Ultrasa, sutra će Ultrasi nešto slično uraditi, a nevjerujem da bi još jedan takav okršaj prošao bez većih posljedica. Baš kao što si naveo nema nikakvog plana, zbog toga se moraju smiriti strasti, već naredno kolo Zrinjski gostuje u Lukavici i eto situacije gdje bi ponovo mogli biti neredi.

            P.S.
            To za mrtve glave, znaš dobro o čemu pričam nema potrebe da nešto objašnjavam. Bolje spriječiti nego liječiti, uvijek bilo.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Bogami ovo nece na dobro

              http://scsport.ba/vijest/43190

              Comment


              • Nema druge, jedino rjesenje;)

                Comment


                • Nije jedino rijesenje

                  Comment


                  • Velika glupost komiteta za reprezentaciju.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Danas u kupu protiv Gradine odradjivanje posla ako se tako moze reci, sa pola snage i bez pretjerane zelje da se protivnik deklasira. Igrac odluke ponovo bio Zoran Beli Belosevic koji sutem sa 30-ak metara iznenadio ocajnog golmana Gradine koji je kratko odbio, a u gol loptu pospremio Hadzic. Jos je bilo izgledni prilika, ali je ostalo 1:0. Danas je umjesto Torlaka na poziciji stopera igrao Marijo Tadejevic i bio je solidan na neprirodnoj poziciji. Izgleda da je Denis Comor zadobio povredu koljena, nisam siguran.

                      Comment


                      • Ne znam bas jel Tadejevicu stoper neprirodna pozicija svaki put kad sam ga tu gledo solidan je bio.
                        Pod hitno se moramo rijesiti Nuhanovica i Gujica totalno su beskorisni.
                        Hadzic nastavlja trpati ovo mu je vec 9. gol ove sezone u bordo dresu.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Mozda je Tadejevic igrao na Kelijevom turniru stopera, ne sjecam se u kojoj je zvanicnoj utakmici igrao stopera. On je doveden kao lijevi bek, ali je kod nas dosta igrao i lijevo krilo.

                          Toliko najavljivano pojacanje Gujic do sad nije nista pokazao, doveden kao desni bek, a u zadnjim utakmicama igra zadnjeg veznog i prodaje dosta lopti.

                          Comment


                          • Igro je Tadejevic po ovim prijateljskim stopera,mada se ok snalazi i na lijevom beku,sto se mene tice on ima prolaznu ocjenu za dosadasnje nastupe.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Ma ja se bas i ne sjecam, a gledao sam protiv onih ukrajinaca cijelu utakmicu u snimci, Splita, Zrinjskog i kratke izvjestaje sa utakmica Maribor i Dila Gori.

                              Zaboravih napisati, da je Gradina jedna od losiji ekipa koja je bila u nasoj ligi. Nije mi jasno kako je Siroki od njih mogao primiti dva gola

                              Comment


                              • Sloga Doboj vec vodi 3:0 u Kupu BiH. Forum (tata mumi, Wada, Mamba) je na nogama

                                Comment

                                Working...
                                X