Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    ne znam ja je li broji , doneo je trofej u vitrine ;)
    Jeste u pravu si,taj trofej vodi u LS,pardon kup je znaci LE
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Trofej je trofej, isto tako postoji trofej '' Zeneva '' u bic voleju, igra se na terenu pored Ibra na gradskom keju.

      Comment


      • Trece kolo

        Rezultati

        Spoiler


        Tabela

        Spoiler


        Cetvrto kolo

        Parovi cetvrtog kola

        Spoiler
        Last edited by Arnel.S; 27-08-12, 10:14.
        sigpic

        Comment


        • @Miko

          Kad se pobjednik tog "kupa" plasira u evropu onda se javi. Šta on broji kao trofej, e ne mogu da vjerujem
          Pa dobro ako je tako onda Musemiću, Osimu i drugim treba uračunati sve one osvojene novogodišnje turnire i sl. kup takmičenja. Trofej je trofej

          Comment


          • kup rs ,onda mi mozemo hladno brojat trofeje osvojene na bajramskom,bozicnom ili hasetovom turniru.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Jagodic je jednostavno harizmaticna licnost, motivator i sjajan za timski duh, na to je Miko potencirao.
              Ovo je sve istina, ako bih nekoga u skorijoj budućnosti volio vidjeti na klupi A reprezentacije to je on. Jagodić je veliki stručnjak, kao i Jović, među najboljim u državi samo što obojica imaju tu da nazovemo manu što se ne snalaze u manjim klubovima, recimo Jagodić prošle godine ispao sa Kozarom, Jović u sezoni 2005/06 sa Travnikom ispao, a ni u Posušju se nije baš dobro proveo za bod su izmakli ispadanju.

              Napravi Slavija veliko iznenađenje u Banja Luci, ovim su dokazali da ono što su napravili prošle sezone u drugom dijelu nije slučajnost.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Originally posted by Merlin View Post
                Ovo je sve istina, ako bih nekoga u skorijoj budućnosti volio vidjeti na klupi A reprezentacije to je on. Jagodić je veliki stručnjak, kao i Jović, među najboljim u državi samo što obojica imaju tu da nazovemo manu što se ne snalaze u manjim klubovima, recimo Jagodić prošle godine ispao sa Kozarom, Jović u sezoni 2005/06 sa Travnikom ispao, a ni u Posušju se nije baš dobro proveo za bod su izmakli ispadanju.

                Napravi Slavija veliko iznenađenje u Banja Luci, ovim su dokazali da ono što su napravili prošle sezone u drugom dijelu nije slučajnost.
                Ja nemam pojma ko je covek, trolovao sam

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ja nemam pojma ko je covek, trolovao sam
                  Vjerujem, k'o i obično.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by soe View Post
                    kup rs ,onda mi mozemo hladno brojat trofeje osvojene na bajramskom,bozicnom ili hasetovom turniru.
                    Kakav lik Braco Hadziosmanovic

                    Sad na Bajramskom programu na Hayatu ispricao sve sto se moze ispricati i izmedju ostalog se zahvaljuje Hayatu sto prenosi malonogometne turnire na satelitu, pa je 6,5 milijardi ljudi u stanju gledati najbolji mali fudbal na svijetu

                    Comment


                    • Sto ne rece ranije da ima Braco da se malo ismijem najvecoj legendi



                      ,,I nozem i lancem i pajserom u glavu,,
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Gracić opet podiže cijene ulaznica pred meč sa Sarajevom tako da će Hordaši morati izdvojiti po 10KM za ovu utakmicu. Zanimljivo će biti u ovom malom gradskom derbiju gdje je Sarajevo svakako favorit, imaju bolju ekipu + "domaći" teren. Bit će zanimljivo i u Mostaru gdje Zrinjski dočekuje Borac. Zrinjski koji je napokon dobro otvorio sezonu i počeo bilježiti dobre rezultate.

                        Očekujem prvu pobjedu Gradine, vrijeme je. Imaju domaći teren (koliko se može nazvati domaćim) i pred sobom ekipu Veleža koja je u jako lošoj formi, prema onome što su pružili protiv Rudara ne gine im poraz u Gradačcu.

                        Sesar dobio ponovo poziv za reprezentaciju za naredne 2 utakmice.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Gracic je jedan od najnamazaniji tipova u nasem fudbalu. Na Otoci ocekujem napokon pobjedu, zadnji put pobjedili smo Olimpic na Otoci u sezoni 2000/01 kada je Dudo zabio jedini gol po velikoj kisi. Sjecam se te utakmice jer sam dohvacao lopte i sav pokisao. Spominje se neko pojacanje u napadu iz Srbije, sto bi znacilo da bi jedan stranac mogao dobiti nogu, a najblizi je Diatta.

                          Comment


                          • Napokon pobjeda na Otoci do kojem smo dosli boljom igrom, ali ipak se mora priznat da smo gol zabili iz nepostojeceg penala. Jos nisam vidio snimku (nisam sa tribine mogao najbolje vidjeti), ali sam cuo da je tako bilo. Ponovo nema igre i poslije crvenog umjesto da napadnemo i zavrsimo mec bez sikiracija, nasi igraci nam priredjuju dvije situacije u kojima Dejan Bandovic sjajno reaguje i brani gotovo nemoguce. Pod hitnim je dovodjenjem jos jednog napada jel ovako nece ici u nastavku sezone.

                            Previse nam je danas sudija podijelio zuti kao i prethodnim utakmica, sto postaje navika za Sarajevo. Ne znam jel do nas ili sudija koje bas treniraju strogocu nad Sarajevom, ali se na tome mora poraditi da ne bi dosli u probleme sa kartonima.

                            Comment


                            • Kontakta sigurno nije bilo, al se golman bas zestoko zaletio i napravio klizeci...ne znam dal se to svira
                              Penal inekako, crveni tesko

                              Comment


                              • Bio sam na dijelu tribine sa koje je se moglo dobro vidjeti jel penal, ali mi je ''kontakt'' zaklonio jedan igrac Olimpica i nisam dobro vidio. Kad je sudija svirao penal, on je morao pokazati crveni Dini jer je to glupo pravilo koje predstavlja trostruku kaznu (penal, manje igrac i sljedece kolo suspenzija).

                                Comment

                                Working...
                                X