Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ne sekiraj se,uskoro ce to biti samo Liga,kao i svake godine u kupu cete izletiti odmah

    Kvalifikacije za LE se isto blize kraju
    e jbg., treba onda upravi i igracima odmah javit da se vise ne trude jer si nam ti predvidio propast u oktobru.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Igraci koji su tada igrali za Slaviju su daleko od prosjeka,kad je Jagodic takav mag da pravi pitu i od govana sto nije izvuko i Kozaru.
      Da ne pratis BiH ligu upravo si i potvrdio tj bar ne meceve , ja isto nisam mag za BiH ligu ali pogledam bar golove i prilike , Kozara je u drugom delu igrala dosta bolje i protiv par jakih rivala nisu imali srece , dosta meceva su izgubili sa 1 razlikom a masili samo tako i zadnjih 5-6 kola kad je bilo gotovo nisu imali sta igrati. Uostalom kazem ti , situacija ce biti jasnija nakon 5-6 kola
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Vidim svemocni Zeljo nije uspio da pobjedi za njih nepremostivu prepreku zvanu Travnik

        Comment


        • Zanimljivi rezultati , sve X do X-a Jedino Velez ocekivano i to rutinski dobio Radnik koji tesko da ce opsati u ligi ,slusao sam danas na radiu trenere svih timova iz RS.

          Starcevic ocekuje ponovo borbu za titulu ali najvaznije je da se ponovo izadje u Evropu

          Trener Slavije Capljic je rekao da zele da posle prvog dela sezone budu i gornjem delu tabele i da ne strahuju kao prosle godine za opstanak i da se bore za opstanak do zadnjeg kola

          Leotarov trener je rekao da misle da ce opstati u ligi ali da ce morati za to da pobedjuju kuci i ostanu u eliti , danas je zelio bodove , dobio sva 3

          Trener Radnika je rekao da su oni bas u kriticnoj situaciji , da ima 13 igraca u rotaciji i da ce biti tesko u borbi za opstanak ako se nesto ne promeni
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Da ne pratis BiH ligu upravo si i potvrdio tj bar ne meceve....
            Soe evo veliki fudbalski mag te je bas naruzio

            Ponovo Zeljeznicar nije prekinuo ruznu tradiciju na Piroti, jos da sutra pobjedimo Celik bio bi ovo odlican pocetak.

            Comment


            • jbg upravu je covjek ne pratim nasu ligu ali u narednom periodu cu se potruditi vise meceva da ispratim,miko hvala sto si mi otvorio oci.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                jbg upravu je covjek ne pratim nasu ligu ali u narednom periodu cu se potruditi vise meceva da ispratim,miko hvala sto si mi otvorio oci.
                Nema na cemu
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Na početku nam malo ponudiše novajlije. Gradini mršavi bod u Gradačcu, dok Radnik primi 3 komada, iako su izmijenili dosta ekipu, dosta pridošlica. Gradina izgleda loše igrala kako čujem, iako su bili bolji od GOŠKa. Bilo je dosta toplo tako da je to dobro uticalo na igru u Gradačcu. Strijelac za Gradinu pojačanje iz Slobode Zoletić koji je danas bio najbolji u redovima Gradine. GOŠK u jeku napada Gradine izjednačili za konačan rezultat. Posjeta tu i tamo, može se reći loša, no ipak je činjenica da Gradina igra u drugom gradu, ali danas na utakmici bilo dosta ljudi iz Gradačca koji su pratili utakmicu. Sada je izgleda već izvjesno da će Gradina cijelu sezonu igrati na Banja Ilidži, gdje najviše profita ima Zvijezda - pare od ulaznica idu njima + 2 "domaće" utakmice protiv Gradine.
                  Željo također tanko protiv Travnika, iako mislim da je ovo i najviše što su mogli protiv tzv. "travničkog bunkera" koji je (pre)teško probiti. Borac siguran protiv Zvijezde protiv koje je prošle sezone kod kuće prosuo bodove, dobar početak za njih. Zrinjski pao u Trebinju protiv Leotara minimalnim rezultatom, izgleda da se agonija mostarskog kluba nastavlja i ove sezone.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Dva cista penala nam danas nisu svirana,za ove sto dusebriznike sto prate vjerno kako Zeljo namjesta,pa biljezite malo to u svojim notesima kad sezona odmakne,sudija nas je ubio danas

                    Inace ja prezadovoljan jer nismo izgubili tamo...
                    Last edited by AK47; 05-08-12, 00:30.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Današnje utakmice donesoše dosta iznenađenja i neočekivanih rezultata, teško da je iko očekivao da bi gosti mogli uzeti bodove u Sarajevu i Širokom. Sarajevo izgleda već stigao i umor, danas su izgledali dosta loše što je Čelik iskoristio, a na kraju su dobro i sačuvali bod jer je i Čelik imao par izglednih prilika za gol. Kao da je druga ekipa igrala protiv Levskog i Zete. Diatta i Čomor su danas odigrali katastrofalno i ništa ama baš ništa nisu pokazali, a mogao bi im se dodati i Karamatić, ostali su kao odigrali nešto bolje, ali i to je bilo veoma loše. Nadam se samo da ovakvu igru neće prikazati protiv Zete. Što se Čelika tiče oni su odigrali dobru utakmicu, disciplinovano i vidjelo se od početka da znaju po šta su došli na Koševo. Možemo reći da im je ovaj bod ravan pobjedi, a i mene su njime iznenadili. Dobar početak za njih, mnogo su dobili dovođenjem Jagodića i Mešanovića koji je strašan igrač. Pored Mešanovića danas je jako dobar bio i Travančić, vidi se da zna igrati. Ako Čelik ovako nastavi mogao bi se naći u samom vrhu tabele, no i prošle sezone su prvu polusezonu odradili dosta dobro dok je u drugoj došlo do velikog pada u igri, nadam se da im se isto neće dogoditi i ove sezone.

                      Što se Širokog tiče i njihovog remija na otvaranju sezone, vjerovatno je to bio bunker Slavije koja je znala da je bod najviše što mogu izvući iz ove utakmice i na kraju su ga dobili. Olimpic propustio pobjedu na samom kraju utakmice nakon vodstva su se zatvorili u namjeri da sačuvaju rezultat, međutim Rudar je postigao gol i došao do vrijednog boda. U globalu veoma zanimljivo kolo što se tiče Premijer lige.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Originally posted by Merlin
                        Današnje utakmice donesoše dosta iznenađenja i neočekivanih rezultata, teško da je iko očekivao da bi gosti mogli uzeti bodove u Sarajevu i Širokom. Sarajevo izgleda već stigao i umor, danas su izgledali dosta loše što je Čelik iskoristio, a na kraju su dobro i sačuvali bod jer je i Čelik imao par izglednih prilika za gol. Kao da je druga ekipa igrala protiv Levskog i Zete. Diatta i Čomor su danas odigrali katastrofalno i ništa ama baš ništa nisu pokazali, a mogao bi im se dodati i Karamatić, ostali su kao odigrali nešto bolje, ali i to je bilo veoma loše. Nadam se samo da ovakvu igru neće prikazati protiv Zete. Što se Čelika tiče oni su odigrali dobru utakmicu, disciplinovano i vidjelo se od početka da znaju po šta su došli na Koševi. Možemo reći da im je ovaj bod ravan pobjedi, a i mene su njime iznenadili. Dobar početak za njih, mnogo su dobili dovođenjem Jagodića i Mešanovića koji je strašan igrač. Pored Mešanovića danas je jako dobar bio i Travančić, vidi se da zna igrati. Ako Čelik ovako nastavi mogao bi se naći u samom vrhu tabele, no i prošle sezone su prvu polusezonu odradili dosta dobro dok je u drugoj došlo do velikog pada u igri, nadam se da im se isto neće dogoditi i ove sezone.

                        Što se Širokog tiče i njihovog remija na otvaranju sezone, vjerovatno je to bio bunker Slavije koja je znala da je bod najviše što mogu izvući iz ove utakmice i na kraju su ga dobili. Olimpic propustio pobjedu na samom kraju utakmice nakon vodstva su se zatvorili u namjeri da sačuvaju rezultat, međutim Rudar je postigao gol i došao do vrijednog gola. U globalu veoma zanimljivo kolo što se tiče Premijer lige, moglo bi ove sezone biti izuzetno zanimljivo u vrhu tabele.


                        Lepo ja rekoh Celik ce biti u top 5 minimum Dobro su igrali , kakvu su sansu imali kad je Bandovic boksovao i ostavio prazan gol , neko sutao nzm ime i skinuo precku , malo je nedostajalo. Husejinovic imao jedan dobar sut koji pogodio u telo golmana Celika a najjaci utisak meca kad je golman Celik lupio glavom od stativu
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Vidjet ćemo, rano je još uvijek da se daju neke procjene, sjeti se samo prošle sezone kako su odigrali prvu polusezonu, a kako drugu. Iako im ova igra i bod ostavljaju nadu da bi Čelik napokon mogao stati na noge i uraditi nešto više.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Elvedin Beganovic i Vlado Jagodic ne mogu da budu u istoj recenici
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Losa utakmica veceras svi su podbacili.Desna strana kao da nije ni postojala,standardno los Comor i veceras ocajni prvo Karamatic pa onda i Diatta koji je uspio odigrati losije nego i Karamatic sto je stvarno bilo tesko,falio je tu Suljic dosta.Vidi se da je umor ucinio svoje i cudi me da Jovic nije odmarao neke igrace pogotovo me cudi sto je Said odigrao svih 90 minuta,a vidjelo se vec nekih 20 minuta pred kraj da je ostao bez snage i nadam se da ce docekati spremni Zetu jer bila bi steta upropastitit ovako lijepu priliku.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Sve je lose bilo i pokajao sam se sto sam i otisao uopste,nije vrijedilo brate.Od utakmice do povrede momka do navijanja i posjete,bolje da sam gledao finale stotke.Imaju alibi zbog Evrope,samo da se proci u play-off,pa cemo vidjeti sta dalje

                                Ne mozes igrati utakmica kada su ti na jednoj strani Diatta i Comor,ja ne znam jel moguce naci dva gora igraca,festu pravili po desnoj strani ne zna se ko je gori

                                Comment

                                Working...
                                X