Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nismo mogli dobiti bolji raspored u 1.djelu sezone,ali ce se to sve vratiti u 2.Slican raspored kao i prosle godine,nadam se da cemo biti konkurentni da se borimo do kraja sezone za vrh

    Comment


    • Novi statut trebao bi biti gotov do kraja godine, odnosno trebala bi ga drzava odobriti. Sto znaci da bi u proljetni dio usli sa 4,5 miliona, normalno ako prodje sa sitnim ulagacima koji moraju kupiti 33% od ukupni glasova. Ove pare bi nam dosta toga otvorile i sa finim bodovnim stanjem u jesenjem dijelu imali bi sanse ostvariti ciljeve. Ne smije se desti kiks u prvim kolima na Kosevu, to nikako ne smijemo sebi priustit.

      Mozda se historija ponovi, jer kad smo zadnji put bili prvaci zadnju utakmicu smo igrali sa Radnikom Bijeljina na Kosevu. Tako je i sad

      Comment


      • Gradina će najvjerovatnije cijelu polusezonu odigrati u Gradačcu jer stadion u Srebreniku ne ispunjava uslove za odigravanje utakmica, a gradnja nije krenula iako je navodno tender davno raspisan. Nemaju mnogo vremena do početka Premijer lige, tako da je sasvim sigurno da će prve utakmice igrati u Gradačcu, a vrlo je izvjesno da će i cijelu polusezonu odigrati u Gradačcu. Mislim da su na ovo trebali misliti prije nego što su ušli, jer vjerujem da su znali da nisu finansijski spremni izgurati sve ono što zahtjeva Premijer liga. Imali su dobru ekipu i zasluženo ušli, ali ne vidim kakav je gušt pratiti utakmice u drugom gradu.

        Doveli su Nikolu Mikelinija koji se nije uspio dogovoriti sa Slobodom nakon povratka sa Kipra. Pored Mikelinija tu je i bivši napadač Zvijezde, Čelika, Rudara P. itd. Damir Tosunović.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Slavisa Bozicic vise nije trener Borca. Zivkovic i Milic suspendovani. Novi trener Starcevic
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Veležu za 90 godina postojanja navijači spremili jedan izuzetno lijep i prigodan poklon - klubski autobus.



            Svaka čast za ovaj potez kojim su na najbolji mogući način pokazali ljubav prema klubu. Odlično izgleda.

            Pored autobusa dresovi Veleža za narednu sezonu izgledaju više nego dobro:

            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Prema Institutu za fudbalsku historiju i statistiku (IFFHS) koji je danas objavio listu najboljih nacionalnih fudbalskih takmičenja, Premijer liga BiH se nalazi na samom dnu, tačnije na 115. mjestu.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment



              • Ovo za clanove je super . Ponovo ce Otoka biti puna.

                Stoper Nemanja Mijušković, koji je rođen 1992. godine trenirat će sa FK Sarajevom od danas. U dosadašnjoj karijeri on je nastupao za Dinamo iz Moskve, Amkar iz Perma (Rusija) i OFK Beograd (Srbija). Mijušković će se po kušati nametnuti šefu stru čnog štaba Sarajeva Draganu Joviću i igra će u nedjeljnoj kontrolnoj utakmici sa Zrinjskim na stadionu Koševo.

                Comment


                • Sad sam vidio to za Otoku, ali ne razumijem sta je s nama koji nismo clanovi?

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    Sad sam vidio to za Otoku, ali ne razumijem sta je s nama koji nismo clanovi?
                    Imaš onaj balkon na bazenu, dobar pogled, uživancija

                    Comment


                    • Kad bi svi clanovi dosli na utakmicu, stadion bi bio pun. Mozda budu ulaznice za neclanove, cijena bi trebala biti simbolicna, pretpostavljam.

                      Comment


                      • http://sportsport.ba/bh_fudbal/sluzb...rakikosu/84902

                        Imal neko vise informacija o ovome? Sportsport je napisao samo ovo, a ja cisto sumnjam da je istina. Prvo nema logike da Adi tek tako ode, ostavi klub i ne dovrsi ono sto je zapoceo, a to su kvalifikacije za Europa ligu. Drugo, ni oficijalne stranice klubova jos nista nisu napisale, tako da se nadam da je ovo samo jedna glupost koju je sportsport.ba sajt objavio.

                        Comment


                        • Ako je dobra ponuda u pitanju i ako imaju rezervnu opciju u slucaju da Adi ode onda je vrlo lako moguce,ne vjerujem da su ludi da ga prodaju,a da nemaju nekog drugog u planu.

                          Ako je istina sretno Adiju u nastavku karijere.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ma dolazi skoro sigurno Milan Bandovic iz Veleza, bolji golman od Adilovica.Mislim da Adilovic odlazi tek po zavrsetku kvalifikacija za LE...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ma dolazi skoro sigurno Milan Bandovic iz Veleza, bolji golman od Adilovica.Mislim da Adilovic odlazi tek po zavrsetku kvalifikacija za LE...
                              Prenese tebe na gradonacelnika Zagreba . Dejan je strasan golman. Njega sam gledao gotovo sezonu u dresu SASK-a i tad je bio najbolji mladi golman, ali zbog toga sto nije imao ko da ga gurne u repku nikad nije dobio priliku.


                              Adi je odlican covjek koji je ostavio lijep trag u FK Sarajevo, neka mu je sa srecom u nastavku karijere.

                              Comment


                              • Kako iznenadno ode Adilović, isto kao što je i došao u Sarajevo. Valjda i Sarajevo zaradi nešto na njemu, a mislim da će Bandović biti adekvatna zamjena za njega.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X