Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je za nas lijepa vijest, ali sta su nam ove sezone priredjivali igraci Sarajeva ne bi me sutra iznenadilo da kiksamo na Kosevu.

    Sutra ce na prigodan nacin biti ''pocasceni'' igraci.

    Comment


    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS

      Lijepo je vidjeti te pune tribine na Tušnju ali nije baš prijatna spoznaja kad se zna na koji su način opstali. Mislim da je neko rezonovao da ukoliko Sloboda sad ispadne klub će se jako teško održati u životu, što nije daleko od istine a ovako možda i krenu na bolje. S obzirom da su relativno veliki klub neka im bude, šta je sve namještano za ovo mi nekako i najmanje krivo, jbt ga.
      Pa 100 ovakvih jos

      Nakon ovi danasnji rezultata bi trebao promjeniti plocu sto se tice namjestanja i teorija zavjera;)

      Mnogo toga se poklopilo pa Sloboda ispade,iskreno mi zao,veliki klub ispada a tamo neki GOSK iz mjesta od 243 covjeka ostaje u ligi.I Zeljo izgubio

      A Sarajevo zavrsava na 4.mjestu

      I ovaj preokret GOSKA u Mostaru,nimalo ne izgleda sumnjivo,nimalo
      Last edited by DinoFC; 23-05-12, 17:59.

      Comment


      • Sloboda ispade

        Ne mogu da vjerujem da je Gosk dobio u Mostaru a da Zeljo nije mogao ni bod uzeti.Zao mi je ipak su poprilicno velik klub a i nadao sam se da bi Slavija mogla ispasti koja mi je uz Siroki definitivno najmrza ekipa u ligi.U velikim su finansijskim dugovima i nisam siguran da ce se tako brzo vratit u ligu.

        Sarajevo osiguralo Europu nadam se da cemo i dobiti tu licencu.

        U Sirokom iskljucen gostojuci trener i sudija ga poslao na tribine na koje je morao otici pomocu merdevina .Cirkus pravi.
        Last edited by Joe Cole 10; 23-05-12, 18:02.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Ove godine sam konacno malo poceo ponovo pratiti nasu ligu , nakon niza godina pauze , ali poslije ovog danas nikad u zivotu vise necu ..

          Ovo sto je Velez uradio je za zatvor , prime 2 gola za minutu i po hahahhaha , sramotno , zaista sramotno .
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ovo zadnje kolo nije normalno bilo,to si upravu Ali ko je namjestao? jel bilo protiv Slobode?Neobjasnjiva sitacija

            Comment


            • Prije sto napisem nesto u utakmici poceo bi sa parolom HORDI ZLA ''Vi ste sramota ovog kluba''. Ne boli nijedan poraz koliko boli kad se igraci kluba za kojeg navijas onako odnose prema dresu (cast izuzecima), danas je sve bilo preko ku.ca. Igraci koje bi mogao sljedece godine gledati u Sarajevu su Husejinovic, Sesar, Torlak i Zrnanovic ovo sve ostalo daleko im kuca od Koseva.

              Utakmica sa dosta prilika najvise zbog gresaka na obje strane i fenomenalni potezi Husejinovica , ali ne moze on asistirati i zabiti. Boracu da je danas trebala pobjeda pobjedio bi jer je odbrana Sarajeva bila blago retardirana. Lijep je bio gol Belosevica, ali njegova igra katastrofa. Ovo parola opisuje najbolje cijelu sezonu



              Na dasnjoj utakmici bili su Dzemica Berberovic i Muhamed Alaim nadam se njihovom povratku na KOsevu u najdrazi dres, ali ce to mislim ostat samo moja zelja.

              Velez fuj fuj fuj.

              Comment


              • Velež je danas sramo odigro......sve im j***m, a štrumfovi su prodali tekmu 100% sam ubjeđen i to će nadoknaditi sa sigurna 3 boda sljedeće sezone u Trebinju.

                Liga nakaradna sve od retartdiranog komiteta pa sve do samih klubova, a što se tiče balerina sa Koševa sramna sezona da ne može biti sramnija

                Mrš iz kluba...... jedini vrijedni spomena Said, Adi i Sesar
                Last edited by edohz; 23-05-12, 19:09.

                Comment


                • Originally posted by edohz View Post
                  Mrš iz kluba...... jedini vrijedni spomena Said, Adi i Sesar
                  Ove polusezone nije odbranio utakmicu da kazem moze dobiti prolaznu ocjenu. Nek i on ide imamo mi boljeg juniora na golu.

                  Comment


                  • Slažem se da je imao loših intervencija ali njemu fali kontinuitet, npr. zadnjih par mečeva branio je inzvaredno. Čitavu sezonu igra na principu toplo-hladno. Da je se riješiti balerina tipa Haskic,Matko,Comor i ostale kompanije.........

                    Comment


                    • Svaka njemu cast na neke intervencije iz prvog dijela, ali nama treba golman, koji ce imati minimalno 193/4 cm, koji ce kupiti svaki ubacaj u 5 metara i koji ce znati degazirati loptu.

                      Zadnji par utakmica je bio jedan od losiji igraca izuzev utakmice u Gradaccu.

                      Comment


                      • Vjeruj da ni sam nezzz šta da pišem o ovakvim igrama Sarajeva i ovakvoj odigranoj sezoni........kruna svega ovoga mogla bi biti odluka drugostepene komisije o nedobijanju licence

                        Jedini vrijedan spomena je Huseinović, momak koji je 10 nivoa iznad svih igrača u PL, još ako se uzme u obzir da čovjek nije igrao više od godinu dana.............. Njega sačuvati ako se misli ozbiljnije pristupiti sljedećoj sezoni, mada to je prosto neoguće

                        Comment


                        • http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...eedel2012.html

                          Ipak Sarajevo nece biti nosilac u 2.pretkolu Lige Evropa

                          Comment


                          • Sloboda ispade na kraju, a to me je jako, jako začudilo i iznenadilo. Baš to nisam očekivao, mislim poraz Slobode u Lukavici jesam, ali poraz Veleža nikako nisam. Ja ću samo reći da je ovo kolo sve samo nije regularno. Dobro, kontam i klubove i igrače kraj i da se šta zaradi, ali zar je tako jeftin obraz pojedinih klubova? Je li ostalo imalo onog ponosa i časti naših velikana? Izgleda da nije.

                            Sloboda realno igrama nije ni zaslužila opstanak, ni sada a ni nekoliko puta ranije tako da je zasluženo ispala. Možda im ovo dobro dođe pa da krenu ispočetka, kao recimo Borac koji je nakon tih ispadanja se reorganizovao i ponovo bio prvak BiH. Vidjećemo i sada ko će imati srca pa otići i ostaviti Slobodu, ja mislim da će samo nekolicina igrača otići jer i ovi što igraju već uglavnom igraju srcem, jer para baš i nema.

                            Što se tiče izlaska u Europu, sva 4 kluba su apsolutno zasluženo zauzela prve 4 pozicije i nadam se da će dostojanstveno predstavljati BiH u Europi. Uz neki dobar žrijeb možda neko napravi i neko čudo.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Cestitke Slaviji na opstanku u ligi!!! U prvom dijelu sezone katastrofa al na kraju super ispalo )

                              Comment


                              • Sami su sebi krivi, sto su dopustili da dodju u ovu situaciju, ali s obzirom na razvijanje situacije u proteklim godinama, ovo je sasvim ocekivano rijesenje.
                                Klub koji jedva opstaje, koji bukvalno nema marke, klub koji vec par godina nema uprave, predsjednici, direktori dolaze, odlaze kako hoce, mijenjaju se treneri kao na pokretnoj traci.
                                Sta ocekivati od kluba koji je drzavi na ime poreza u posljednjih 10 godina uplatio citavih 37 KM.
                                Danas igraci Slobode nisu potrcali kako treba, nisu uklizali kako treba, nisu ostavili nista na terenu u najvaznijoj utakmici u posljednjih 10 godina i zbog toga ih je trebalo sve nabiti u guzicu, a ne cekati kao neke heroje.
                                Drugi par cipela je sto se znalo da ce Leotar dobiti Zelju i da ce Rudar sigurno dobiti Zrinjskog, a eto ispade kao da se znalo i za GOSK, da smo normalna drzava, sa normalnom ligom i Zeljo i Velez bi danas odigrali posteno i onako kako mogu i vjerovatno ostavili Slobodu u ligi, a kao sto se zna, nismo normalna drzava, nemamo normalnu Premier Ligu, ustvari nemamo nista normalno.

                                Dakle, krivce ne treba traziti u drugima, jer je Slobodi danas bio dovoljan i poraz od jednog gola razlike, a nisu imali nijedan sut u okvir gola, nijedan korner, a centar sz presli par puta.
                                Drugi krivac su Velez i Zeljo, koji nisu odigrali posteno, sto jeste, jeste, ali to je drugi par cipela.
                                Iako znam kakav je docek u Tuzli, znam da je uvijek na noz i znam u kakvim se uslovima igralo, ipak mi je i malo krivo, jer Sloboda je poznat klub u regionu, za razliku od GOSKA, Slavije i ostalih.
                                Nadam se da ce ocistiti klub od lopova i hostaplera koji su uradili ovo od kluba i vratiti se u Premier Ligu, sa normalnim stadionom, normalnom ekipom, sa kojom se moze igrati fudbal.

                                Sto se Sarajeva tice, jos jedna sezona za zaborav, Evropa je izborena na terenu, vidjet cemo u petak da li licenca biti tu.
                                Pola igraca ne zasluzuje da igra i siguran sam da se planira nova cistka, necu balerine na terenu, hocu da gledam igrace kako trce svih 90+ minutam kako se ne stede sekunde, makar i gubili svaku utakmicu.
                                Trofej Ismir Pintol nije niko dobio, trofej koji se dijeli za najboljeg igraca Sarajeva u protekloj godini, ali nijedan od balerina i sminkera nije zasluzio da tako vazan trofej dodje u njhove ruke.
                                Siguran sam da je Husejinovic igrao od pocetka sezone, da b on dobio nagradu, ali premalo je utakmica odigrao za klub.
                                Jovicu treba pruziti sansu i ima podrsku, ali mora pronaci muda negdje i uvesti autoritet u svlacionicu inace nema ni od njega nista.
                                Ocekujem da uprava nabije nogom samoprozvane igracine, dovede par pojacanja, uz par sadasnjih igraca koji zasluzuju igrati u FK Sarajevo, da prodjemo to prvo pretkolo, mozda i drugo i onda napadnemo trofeje sljedece godine, jer 6 odnosno 7 godina je previse vreman za jedan klub i jednu velicinu kakva je FK Sarajevo.
                                Uglavnom nek je zavrsila i ova lakrdija od prvenstva, jedno od najslabijih sampionata od rata pa naovamo.
                                U Evropi ce se vidjeti ko je kupovao utakmice i kakva je stvarna jacina prva 4 kluba.

                                Uzdravlje.
                                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X