Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.source.ba/clanak/93306378...7em/?ref=tiker

    Jao Amare

    Comment


    • Sutra finale Kupa između Željezničara i Širokog Brijega, prva utakmica je na Grbavici, utakmica počinje u 18 sati i 30 minuta a bit će direktan prijenos na BHT1. Očekujem pobjedu Želje, jer su trenutno u odličnoj formi, iako ni Široki ne igra mnogo slabije. Sigurno 2 najkvalitetnije ekipe u državi u ovom trenutku. Nevjerujem da će gosti doći sa bijelom zastavom na Grbavicu i sigurno da će tražiti šansu za povoljan rezultat uoči uzvrata. Sa druge strane Željo mora tražiti pobjedu pa i minimalna pobjeda od 1-0 recimo bi im bila povoljna pred revanš, dok bi gostima odgovarao bilo kakav remi ili poraz od 2-1.

      Izjava Bloudeka:

      „Prije svega ovu nevjerojatnu seriju Želje treba pozdraviti. Na ovakvom nivou igrati tako uspješno i tako dominantno mogu samo najbolji. Očito da je Željezničar s obzirom na finale Kupa i poziciju na ljestvici najbolji“
      S obzirom i na našu poziciju na ljestvici sigurno da se u finalu nalaze trenutno dvije najkvalitetnije ekipe. Vjerujem da će Široki i Željo i na prvoj i na drugoj utakmici pokazati svoje vrhunske kvalitete. Nadam se da će u obje utakmice biti prikazan dobar nogomet i kao trener Širokog je logično da očekujem dobru našu igru i pobjedu.
      Stanje u momčadi je dosta stabilno ali vidjet ćemo još do odlaska u Sarajevo što će biti. Pored Džidića i Jurčevića sigurno neće igrati Serdarušić, dok ćemo za Bajana vidjeti prije utakmice“
      P.S.
      Zbog gužve u gradu Adilović na trening došao biciklom.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Opa Capriolo


        Comment


        • Originally posted by Fanta View Post
          Opa Capriolo


          Kako sam se nasmijao ovome... Ovaj Amar uvijek u ovakvim emisijama zna izvaliti i pošteno nasmijati čovjeka.
          Last edited by danijelkr; 26-04-12, 08:52.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Dalibor Nedić: Ako Sarajevo dobije licencu, slučaj ću prosljediti UEFA-i

            "Ne znam zbog čega me prozivaju u medijima. Sarajevo mi duguje 26.000 KM i tražim samo svoj novac. Uvijek im je neko drugi kriv. Tužio sam klub prošle godine, dobio sam presudu po kojoj mi je klub dužan isplatiti 26.000KM. Želio sam im oprostiti pola duga, ali niko se nije udostojio da me nazove, a krajem prošlog mjeseca sam dobio cirkularno pismo, koje su dobili svi kojima su dužni, u kojem stoji da će dobiti licencu i ako ne potpišem reprogram duga. Rekao sam advokatu da im odgovori da neću ništa potpisati dok mi ne isplate dug.

            Povrijedio sam se igrajući za Sarajevo, troškove operacije sam sam snosio i tu nema nikakve zavjere. Bio sam spreman oprostiti kamate, koje su veće od glavnice, no niko me nije nazvao. Gdje je tu ljudskost? Nema više prostora za kompromis, tražim svoje i morat će me isplatiti. Ako im prije toga Savez izda licencu, slučaj ću proslijediti UEFA-i i FIFA-i, a uslijedit će i privatne tužbe."

            Koliko se sjećam ovaj čovjek je bio dobar štoper, baš je igrao požrtvovano i borbeno, srcem što bi se reklo. Vjerujem da je i zaslužio te pare koje mu se duguju.

            Bit će ovdje svega do kraja što se tiče putnika u Ligu Evrope i dobijanja licenci, nijedan scenario me ne bi iznenadio.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Sjecam se Nedica on je najbolje svoje fudbalske godine odigrao u Celiku. Za Sarajevo se nije proslavio zbog povrede. Danasnja uprava ne spori njegov dug, vec im nije jasno kako tek sad kad je ova uprava dosla da se javljaju igraci kojima nije isplaceno. Prosle uprave su nas klub zavalile da smo dosli na rub provalije i sad kad smo krenuli kako treba podmece se sa svi strana, a najvise od bivsi uprava i samo prozvani legendi.

              Comment


              • Pa i meni je to pomalo čudno, odjednom toliki dugovi i ljudi kojima se duguje. Valjda Sarajevo uspije izmiriti te dugove i dobiti licencu, jer ako izbore Evropu, a vjerujem da hoće baš hinjski bi bilo da npr. Olimpic ide samo zbog toga što su dobili licencu a Sarajevo ne zbog dugova iz prošlosti. Mada me ne bih iznenadilo sa obzirom da je Gracić na sve spreman. Bilo je takvih slučajeva i ranije, kada je Široki išao umjesto Slobode.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Gracic je najmanji problem veci su problem samoprozvane legende kluba koji huskaju igrace i ljudi koji vise ne mogu da uzimaju pare od Sarajeva. Evo privatne poruke Nijaza Gracica jednom clanu fksinfo foruma

                  Spoiler

                  Comment


                  • Ako je ovo istina što Gracić piše onda očigledno neko želi da baci ljagu na druge i da sebe opere. Ne znam, ali ova trenutna situacija u FKS nije nikako dobra, mada nisam upućen kao ti ali da se primijetiti da je loša situacija.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Situacija u klubu sto se sadanje uprave je OK. Oni se trude i pokusavaju ispraviti sve nagomilane probleme, ali to ne ide tako lagano. Spas je u usvajanju novog statuta koji treba usvojiti Skupstina FK Sarajevo. Sad tu ima dosta problema jer su u Skupstini ljudi koji nemaju veze sa Sarajevom i koji bi mogli glasati protiv statuta jer bi bili nahuskani od pomenuti ubleha. Kad bi se statut usvojio to bi znacilo da se Sarajevo moze privatizovati sto bi omogucilo sigurnost ulagacu koji ima para i koji ce biti siguran da mu novac nece propasti. Ovako dok smo god udruzenje gradjana niko nece da ulozi u nesto sto je nesigurno.

                      Comment


                      • Finale Kupa BiH Željezničar-Široki Brijeg 1-0 (Svraka 33')

                        Željo došao do vrijedne pobjede koja im daje itekako dobre šanse da odbrane Kup. Strijelac pobjedonosnog gola Svraka koji igra u sjajnoj formi i sigurno je trenutno jedan od najboljih igrača u BiH. Vrlina koja krasi Želju ove sezone je da i kada ne igraju posebno dobro i ubjedljivo ostvaruju pobjede, što ih je i dovelo dovdje, iako treba reći da je danas zaslužena pobjeda. Željo je favorit svakako, no ni Široki nije bez šansi jer ima još jedno poluvrijeme u Širokom Brijegu 16.05. Da je Adilović bio malo prisebniji mogao je Željo riješiti sve dileme danas oko osvajača Kupa. I sudija je malo navlačio za Široki, bilo je dosta grešaka i to ne sitnih. Vidjećemo šta će biti u Širokom gdje će pasti odluka, ali za mene je Željo favorit za osvajanje Kupa.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Zasluzena pobjeda Zeljeznicara samo se ne bi slozio da je sudija navlacio Sirokom. Jest napravio dvije greske kod offside-a koje je veoma tesko procijeniti. Dosta je zuti podijelio igracima Sirokog.

                          Nije losa tekma bila ocekivao sam jos tvrdju bilo je prilika i tempa.

                          Comment


                          • Originally posted by danijelkr View Post
                            Zasluzena pobjeda Zeljeznicara samo se ne bi slozio da je sudija navlacio Sirokom. Jest napravio dvije greske kod offside-a koje je veoma tesko procijeniti. Dosta je zuti podijelio igracima Sirokog.

                            Nije losa tekma bila ocekivao sam jos tvrdju bilo je prilika i tempa.
                            Čini mi se da je Želji poništio čist gol i kod one prilike Čolića ofsajda nije bilo. Ali vidjet ćemo bolje na snimku.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Jeste cist gol je bio. Posto je onaj igrac Sirokog bio blizi svom golmanu i nije bilo offside-a. Samo je tesko mogao vidjeti sudija ono.
                              Last edited by danijelkr; 25-04-12, 23:11.

                              Comment


                              • Pa to je to, da je Željo ovdje stekao prednost od 2-0 teško bi Široki mogao u uzvratu to nadoknaditi.

                                Evo te situacije:

                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X