Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon pregleda sam još uvjereniji da je Rudar ubio Slobodu kao ni jedan gost domaćina ove god. Pa to nije običnih 6-7 šansi to su sve ziceri a Sloboda totalno razbijena na terenu
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Utakmice 21. kola koje ce se moci pratit putem tv-a i interneta su:

      16:00 Kozara - Sarajevo (Moja TV)
      17:00 Zrinjski - Borac (BHT)
      19:00 Siroki Brijeg - Velez http://www.hercegovinalive.com/

      Comment


      • Borac sutra u Mostar ide ponovo desetkovan. Praktično bez napadača. Kajkut i Bilbija povrijeđeni, a mali Kunić igra kup za juniore. Razbijen nam je i najbolji dio tima štoperski tandem Stakić - Marković jer Marka ima 3 žuta kartona. Stupar i dalje na oporavku i onda ovo što ostane izgleda malo bolje nego u meču sa Željom kada nije bilo ni Žižovića ni Ivetića
        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

        Comment


        • Danas protiv Kozare Dragan Jovic ce moci racunati na sve igrace ukljucujuci i lakse povrijedjenog Dilavera Zrnanovica. Prve minute bi mogao upisati bivsi igrac Werder Bremena Said Huseinovic koji je na zvanicnoj fb stranici FK Sarajeva izjavio:

          Papiri su stigli, sutra protiv Kozare očekujem prve minute u dresu FK Sarajevo!
          Visak kila je ocit

          Spoiler

          Comment


          • Sarajevo ga zabilo,tooooooooooooooooo..


            I Suljic za 1-3,za bitnu pobjedu,izuzetno bitno,jos da kiksa Borac eto nas na 3.poziciji
            Last edited by DinoFC; 11-04-12, 16:47.

            Comment


            • Evo upravo dolazim sa utakmice Kozara-Sarajevo..Nije neka utakmica za oko,ali kad se sve na kraju sabere zasluzena pobjeda Sarajeva sa 3:1..1.poluvrijeme lose je Kozara otvorila sto je Sarajevo kaznilo golom Matka i to je bilo sve za 1.poluvrijeme...U 2.poluvremenu Kozara je napadala 30 minuta imala jednu stopostotnu sansu,ali Pehilj pogadja stativu,onda je uslijedila kazna ...Sve pohvale mladom Suljicu momak je satrao Kovacevica(mislim sad kad bi ga pitali ne bi znao kako se zove) i na kraju su mu dopustili da se useta u gol...

              Sto se tice sudjenja blago receno to je katastrofa...Pa mi se cudimo sto je onaj u Banja Luci dobio kamen u glavu,pa ako je sudio isto kao i danas onda je dobro i prosao,i pitamo se zasto nam fudbal propada...

              Comment


              • Joj sad sam gledao na nekom stream-u. Lik snimao kamerom svoj tv Matkov gol nisam vidio, ostale jesam. Drugo poluvrijeme smo se povukli i Kozara je to iskoristila i poslije toga imala 100% priliku preko Pehilja, ali ovaj pogadja stativu. Kasnije Kozara dobija crveni(drugi zuti) mozda malo pestrogo.

                Pred kraj dva lijepa gola Tatomirovica i Suljica. Tatomirovic zabio svoj prvenac

                Huseinovic debitovao i pored viska kila prebrz je za igrace u premijer ligi.

                Comment


                • Originally posted by C.Ronaldo 7 View Post
                  Evo upravo dolazim sa utakmice Kozara-Sarajevo..Nije neka utakmica za oko,ali kad se sve na kraju sabere zasluzena pobjeda Sarajeva sa 3:1..1.poluvrijeme lose je Kozara otvorila sto je Sarajevo kaznilo golom Matka i to je bilo sve za 1.poluvrijeme...U 2.poluvremenu Kozara je napadala 30 minuta imala jednu stopostotnu sansu,ali Pehilj pogadja stativu,onda je uslijedila kazna ...Sve pohvale mladom Suljicu momak je satrao Kovacevica(mislim sad kad bi ga pitali ne bi znao kako se zove) i na kraju su mu dopustili da se useta u gol...

                  Sto se tice sudjenja blago receno to je katastrofa...Pa mi se cudimo sto je onaj u Banja Luci dobio kamen u glavu,pa ako je sudio isto kao i danas onda je dobro i prosao,i pitamo se zasto nam fudbal propada...
                  Kako god da je sudio kamen u glavu ne moze dobit od normalnih ljudi.

                  Said kao da ima 10 kg viska .Bitna pobjeda i ako ostane ovaj rezultat izmedju Borca i Zrinskog eto nas na trecoj poziciji.Puno bolje izgleda kada Comor ne igra desnog beka vec na svojoj poziciji.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Joj sefa,kamerom snimao

                    Cuo sam to za Huseinovica i da sa viskom kilu mi niko ne moze nista.Suljic sve bolje igra,samo da nije bilo GOSK-a ovoj polusezoni,sve bi bilo super ali i ovako se nekako gura

                    Comment


                    • JC koliko sam kumio da on igra zadnje veznog i napokon da mu se pruzi sansa na njegovoj prirodnoj poziciji. Ma ne brinem se za Huseinovic i Zeka je igrao s viskom kila pa pretrcavao na derbiju igrace Zeljeznicara i jos ih pravio budalama.

                      Comment


                      • gdje može da se nađe ažurna tabela da malo pogledamo ili da neko postavi?

                        Gledao sam Borac u prvom poluvremenu sem početnih 15-ak min. apsolutno smo držali sve konce igre u svojim rukama i bila je i poneka prilika ali igra dobra da jednostavno Zrinjski nije ništa ni mogao sem iz prekida i nakon onakvih grešaka. Drugo poluvrijeme je igra koja tjera ljude sa stadiona znači užasan Borac, apsolutno nisu okomiti ka golu ne znam šta su željeli da se ušetaju u gol ili šta. Nema nabacivanja, šuteva već sve nešto jalovo kombinovanje.

                        Jako teška situacja jer smo se pred sezonu doveli u poziciju da imamo 16 igrača koji mogu igrati ligu i ne baš fino podjeljnih po pozicijama i tamo gdje je deficit a to je prevashodno napad jednostavno nemoguće je išta učiniti kad krene belaj sa ovim povredama i kartonima pa već par utakmica sastavljamo prvu postavu a da na klupi nemamo igrača da uđe i načini prevagu. To bih naveo kao osnovni problem nemogućnosti igrnja dobro u kontinuitetu.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Evo tabela, rezultati ovog i parovi narednog

                          Spoiler


                          Comment


                          • Pa dobro. Zanimljivo u svakom slučaju gdje god pogledaš bilo u borbi za šampiona, za Evropu, za opstanak, sve je tu negdje, gužva neviđena.

                            Samo da ne zaboravim čestitati Rudarovim navijačima ako ih ima, drago mi je i zbog Baje nekako mi žao kad čovjeka otjeraju onako. Ja bi mu dao da radi čitavu sezonu bez ikakve presije ne njemu nego bilo kome i ne bi gledao na jednu ili dvije lošije utakmice nego nek odradi sve pa da vidimo da li je ispunio očekivanja. Onako su ga pritisli da mu prvi poraz znači odlazak, i čovjek se pogubio. A ja vjerujem da on zna raditi svoj posao. Ovako mijenjamo bezveze svaki čas a na kraju rezulatat će biti više manje isti kao da je i jedan vodio ekipu cijelu sezonu. Jer uvijek ima tih uspona i padova i trba ih istrpiti da bi dobili trenera za duži period a ne odmah ko najceći seljaci, skidati ga
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Kad bude na netu postavljen cijeli pregled 21. kola postavit cu ga. Samo u najavi Damir Rovcanin je postigao fenomenalan gol.

                              Comment




                              • Ko nije gledao skrenuo bih pažnju na akciju na 3:25, štetaaaa
                                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 11-04-12, 22:34.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X