Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teniske igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aj ko hoce ja cu hostovati..... Kohlsreiber....
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • aj ja ocu batice bicu vuna

      Comment


      • Hoce neko jednu?

        Comment


        • Ja hocu

          Comment


          • Nema ga Jigsaw nigde, Dale hocemo li jednu?

            Igrao sam sinoc sa Vladanom samo da napomenem, izgubio sam 6-3 7-6(4) ali sam vrlo zadovoljan svojom igrom, napredujem iz dana u dan, secam se onog vremena kada me je Vladan rasturao sa 6-0, 6-1.

            Comment


            • @IgorJos po kom pravilu je ovaj Verdasco mene dobio w/o?
              Ja sam hteo da igramo ali on nije bio na msn-u nije mu fora,bedak,zelim da igrmao i da bude regularno sve,mogao sam i ja da napisem isto koa i on ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Jbga ja usao da igram s nekim tamo mislio niko se nece javiti ovde.

                Comment


                • Izvini brate, to je napisao Maxy, vec sredjeno ;) i dobije Verdasco upozorenje za laznih " rezultata ", ako mu se ovo ponovi onda dobije 2 turnira ban. IZVINI opet

                  Comment


                  • Dobro,nema problema,i reci mu da hocu da odigramo mec,a on nikad nije na msn-u,ja mogu veceras oko 21:00 jer tad dolazim iz skole. ;)
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Isto i ovaj moj protivnik, kaze da ga dodam na msn-u, ja ga dodao, a on ga nema nigde.

                      Comment


                      • Ovaj umislio to sto je nosilac da je neka faca....

                        Evo sta je kralj napisao

                        Nobody? Problem?

                        Can not give me Detected IP, can not work with hamatchi, I had trouble making room and asked him to do and it was red. Then I asked him for IP and said he did not know what that is. If you give him a win no problem!


                        Kako je ovo slagao majko moja...Ja ne mogu da hostujem,drugo veliki ej ping kad on hostuje ali sma to namestio a njega nema nigde,dzabe meni IP kad ja ne mogu da hostujem.
                        Last edited by bice; 19-04-11, 08:38.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ne znam sta im znaci to laziranje rezultata, ja bih te likove banovao na 5 godine sa tour-a.

                          Comment


                          • Pa jbg,vidis da nekom znaci.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • http://challengertetour.webs.com/registrations.htm , ajde da vidimo ko dobije Beograd

                              Inace @bice, daj njega Detected IP i hostuj on ce probati da udje. @Dusan1610, nisu takve pravila, prvo ima upozorenje, pa 1 turnir, 2, 1 mesec, 2 meseci, 4 meseci i sve vise

                              Comment


                              • Eee Igore ja nmg da nadjem onog NAdera(EGY) nigde ga nema dao sam mu mail ali nista ne odgovara...... OCe li neko sada da igra???? ja cu hostovati....
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X