Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teniske igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogao bi neko da hostuje
    sigpic

    Comment


    • Zašto ja ne mogu da hostujem??? Piše mi da drugi igači me ne mogu videti, neki port 4321 nešto, šta da radim??? A na join igram sve ok?

      Comment


      • I ja imam isti problem ;)
        sigpic

        Comment


        • Jel raspolozen neko da hostuje,ne mora da ima ful verziju
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Ako imas volje i strpljenja igrat cu ja xD
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ajde,ja sam Dacha isto kao i ovde ;)
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • E konekcija mi je bila pukla sve do sada , ako hoces sada
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Evo ja sam uspeo da shvatim šta treba uraditi da bi se moglo hostovati Ako ste kod Telekom ADSL-a i imate modem HG520c ili neki sličan (onaj beli, uspravno što stoji), treba da ukucate u browser 192.168.1.1 username admin pass ztonpk. Tada Basic, pa na NAT pa na Port Forwarding. Tamo u Start Port Number upišete 4321 kao i ispod u End Port Number. U Local IP adress upišete isto što i ispod, samo da se završava sa 2 umesto sa 1. Ako treba i one dole locale popunite isto 4321 i Submit i eto to je to je sve :P

                  Comment


                  • Ja normalno hostujem xD
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ja isto sa SBB-om, sa ADSL-om nije bilo normalno ja mislim...

                      Comment


                      • JBT pola ljudi izazoves odbijaju , oni sto prihvate nemaju veze s vezom
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • http://challengertetour.webs.com/registrations.htm , svi koji igrate Tennis Elbow mozete igrati na ovaj moji turnir, samo udjite na ovaj link levo, svi ste pozvani

                          Comment


                          • dasads.jpg

                            Kakav mec smo odigrali sad ja i Robert , na 3 dobijena seta xD
                            Izgubio sam 3:0 ( 7:5,6:3,7:6 )

                            Strasan mec , prvi set je isao relativno bez brejka do 4:4 , tada je on poveo 5:4 i ja sam zajebao svoj servis , on je imao 4-5 brejk lopti tada ali sam se izvukao i dosao do 5:5 , ali na 6:5 sam napravio glupost i izgubio prvi set.
                            U drugom setu na 4:3 za njega on pravi brejk i dobija set sa 6:3
                            U zadnjem setu je na 2:2 on napravio brejk i poveo sa 3:2 i do 5:4 za njega uspio sam napraviti brejk i vratiti na 5:5 ali u tie-breaku nekoliko greski na kraju sam napravio i to je to.
                            Imao sam preko 40 asova , uspio sam tj navikao sam da serviram kada sa deuce strane serviram svaka cisti liniju ako prodje 1 servis i tu sam asove pokupio ali dosta jako dosta promasaja sam imao a njegov BH je radio kao lud , za nepoverovati...
                            Odlican mec
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Pritisnite na sliku da izbaci vecu xD
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Hoce li neko sad ?
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X