Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teniske igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teniske igrice

    Oce neko da hostuje?

    Comment


    • Ko zna zna,19vinera i 0gresaka,protiv jakog protivnika,Monfis unistava
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Koja je igra u pitanju ako mogu znati ?

        Comment


        • Tennis Elbow 2011,igras online sa ljudima;)
          Evo link za skidanje demo,i mozes igrati online,mada treba treninga( da naucis ),grafika je losa,ali udarci su realni,sto je po meni i bolje.
          http://www.managames.com/tennis/game_en.html
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Bolja igrica od VT. ;)

            Comment


            • Ja chekam da izadje verzije gde ne mora samo da se igra on-line,tj. chekam crack .....Kul je...relani udarci shto manda kazhe,ali ima i boljih igrica,naravno.. ;)
              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

              Comment


              • Originally posted by Nyman-Nemanja View Post
                Ja chekam da izadje verzije gde ne mora samo da se igra on-line,tj. chekam crack .....Kul je...relani udarci shto manda kazhe,ali ima i boljih igrica,naravno.. ;)
                Tesko da ces da ga docekas.

                Ja planiram da kupim.

                Comment


                • Kada izadje verzija 2012,tada ce biti crack za 2011,tako stalno bude.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Mandi sam uzeo 1 gem.

                    Comment


                    • Ako igras prvi put, to je uspeh
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Protiv njega prvi put.

                        Comment


                        • Originally posted by Nyman-Nemanja View Post
                          Ja chekam da izadje verzije gde ne mora samo da se igra on-line,tj. chekam crack .....Kul je...relani udarci shto manda kazhe,ali ima i boljih igrica,naravno.. ;)
                          Mozes naci i crack, ali zaobidji ga, jer nakon sto osvojis prvi fjucer igra zabaguje i ne mrda se na dalje.

                          Comment


                          • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                            Mandi sam uzeo 1 gem.
                            Dobar mec ;)
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • E evo i ja sam skinuo i poceo da igram ovaj demo pa cu kasnije full version i kkao da igram protiv nekog od vas da iskustvo nabijama :P

                              PS:Sad pogdim liniju kaye sudija out :"

                              Comment


                              • Ustvari kako da igram online!

                                Comment

                                Working...
                                X