Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teniske igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teniske igrice

    Ajde javi kad mozes.

    Comment


    • Re: Teniske igrice

      za 5 minuta hostuj,bicu dacha ili tako nesto
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: Teniske igrice

        [quote author=-dacha- link=topic=3004.msg245546#msg245546 date=1297260708]
        za 5 minuta hostuj,bicu dacha ili tako nesto
        [/quote]

        Ok @(*6sd$%

        Comment


        • Re: Teniske igrice

          Ajde dule nemam ceo dan
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: Teniske igrice

            [quote author=-dacha- link=topic=3004.msg245559#msg245559 date=1297261321]
            Ajde dule nemam ceo dan
            [/quote]

            Ne mogu da igram sa lagom 866 ms.

            Comment


            • Re: Teniske igrice

              http://www.youtube.com/watch?v=G3opS...embedded#at=43
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Re: Teniske igrice

                grafika mi je losa
                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                Comment


                • Re: Teniske igrice

                  Da li neko igra Virtua Tennis 2009 na PS3 preko neta?
                  ako da, rado bi odmjerio snage %QWT&W

                  Comment


                  • Re: Teniske igrice

                    Ja sam poceo ovih dana da igram,ali nisam jos preko neta @(*6sd$%
                    edit:Ne znam dje gledam,ne igram preko PS3,nego preko PC,tako da nista $8#a
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Teniske igrice

                      Uveliko igram na kompu virtua tenis 2009.U amaterima sam 17. $#^%RT $#^%RT
                      Ali na netu nisam igrao @(*6sd$%
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Teniske igrice

                        [quote author=Vladan link=topic=3287.msg250814#msg250814 date=1298059627]
                        Ja sam poceo ovih dana da igram,ali nisam jos preko neta @(*6sd$%
                        edit:Ne znam dje gledam,ne igram preko PS3,nego preko PC,tako da nista $8#a
                        [/quote]

                        nema veze, hvala na odgovoru

                        Comment


                        • Re: Teniske igrice

                          [quote author=bice link=topic=3287.msg250816#msg250816 date=1298059749]
                          Uveliko igram na kompu virtua tenis 2009.U amaterima sam 17. $#^%RT $#^%RT
                          Ali na netu nisam igrao @(*6sd$%
                          [/quote]

                          probaj, cini mi se da je dosta teze. makar sam tek poceo igrat. ali sam vec tukao federera na najjacem nivou (i to na wimbledonu na jedan set)

                          Comment


                          • Re: Teniske igrice

                            Taj tenis je zesca glupost,lopta se ne moze u aut ispucati nikako,nema skracene lopte,i na mrezu samo izadji i tvoj je poen,igrao sam nedavno taj tenis.
                            Samo je sminka napravljen,ali bolje je upravljivost da prave.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Teniske igrice

                              [quote author=manda link=topic=3287.msg250822#msg250822 date=1298060244]
                              Taj tenis je zesca glupost,lopta se ne moze u aut ispucati nikako,nema skracene lopte,i na mrezu samo izadji i tvoj je poen,igrao sam nedavno taj tenis.
                              Samo je sminka napravljen,ali bolje je upravljivost da prave.
                              [/quote]

                              a jebi ga takav je kakav je. ima drop shota ali vjerujem da si mislio samo na kratku

                              Comment


                              • Re: Teniske igrice

                                Ja nmg da igram, ne znam koji mu je. Kad se zavrsi instaliranje i kad hocu da udjem u igricu pise nesto problem neki sa 3D. #%d* #%d*

                                Comment

                                Working...
                                X