Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teniske igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miki7878 View Post
    Hajde mi objasni, sta si mislio pod vracanjem datuma?
    Dole u desnom uglu kod sada kliknes dva puta i vratis datum mesec dana unazad, kliknes OK i resen problem

    Comment


    • Originally posted by dusan1610 View Post
      Dole u desnom uglu kod sada kliknes dva puta i vratis datum mesec dana unazad, kliknes OK i resen problem
      Mozda sam dosadan al hajde molim te, samo mi reci kakve to ima veze sa mojim pitanjem (podesavanje kamere na tennis elbow) , i jel mislis kod sata na toolbaru dole? Izvini sto sam dosadan al jako mi je vazno!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miki7878 View Post
        Mozda sam dosadan al hajde molim te, samo mi reci kakve to ima veze sa mojim pitanjem (podesavanje kamere na tennis elbow) , i jel mislis kod sata na toolbaru dole? Izvini sto sam dosadan al jako mi je vazno!
        Ima veze, trial verzija ti je istekla, a igrica ocitava datum sa toolbara, samo vrati datum na toolbaru

        Comment


        • Originally posted by dusan1610 View Post
          Ima veze, trial verzija ti je istekla, a igrica ocitava datum sa toolbara, samo vrati datum na toolbaru
          Hvala ti puno!! Nikad se nebi toga setio. I jel mogu tako svaki put kad mi istekne? Hvala jos jednom
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miki7878 View Post
            Hvala ti puno!! Nikad se nebi toga setio. I jel mogu tako svaki put kad mi istekne? Hvala jos jednom
            Da, tako svaki put ;)

            Vracas datum koliko je potrebno i to je to

            Comment


            • Originally posted by dusan1610 View Post
              Ima veze, trial verzija ti je istekla, a igrica ocitava datum sa toolbara, samo vrati datum na toolbaru

              qebo te ni ja za ovo nisam znao,otkad mi je isteklo nisam upalio tenis


              dusane

              Comment


              • Jel moze neko da mi kaze zasto nece da mi radi ovaj novi Virtua Tennis 4?
                Instalirao sam normalno igricu i da udjem da je pokrenem izbaci mi se ''No supported audio device found?''
                Ako moze neka pomoc hvala unapred!! ;)

                Comment


                • Miki i Rossonero ukljucite u SK Tour
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    qebo te ni ja za ovo nisam znao,otkad mi je isteklo nisam upalio tenis


                    dusane
                    Nema veze da li uklucujes igricu, to samo broji 14 dana od datum instaliranja.

                    Comment


                    • Originally posted by Mare_92 View Post
                      Jel moze neko da mi kaze zasto nece da mi radi ovaj novi Virtua Tennis 4?
                      Instalirao sam normalno igricu i da udjem da je pokrenem izbaci mi se ''No supported audio device found?''
                      Ako moze neka pomoc hvala unapred!! ;)
                      Bas sam hteo da kazem da sam skinuo tu igru, na pocetku je jako cudna ali kad se priviknes je interesantna zato sto je teza nego 2009 dosta. Inace kad uklucis Virtua Tennis 4.exe izadje ti ono kao koja rezolucija i sve to ides dole imas opcija da izzaberes Audio Settings i izaberes tu Output device. Probaj tako, ali ako nesto je kompliciranije pitaj na fejsbuku ;)

                      Comment


                      • Izvini Igore ali ja ne mogu nigde da da nadjem audio settings.. lol

                        Comment


                        • Svidja li se nekome VT 4? Jedino sto valja to je Delpov FH ;)
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Ja ne mogu da je igram, ne mogu da udjem u igricu...

                            Comment


                            • Pa jel si proverio jel si lepo instalirao?

                              Comment


                              • Lepo sam instalirao, ali Igor rece da si i njemu to pojavilo i da treba da idem na audio settings i da namestim nesto tipa oputput.. Ali ja ne mogu ni da nadjem gde se nalazi taj audio settings.. Ne znam sta da radim..

                                Comment

                                Working...
                                X