Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teniske igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Notorius ... Moze se menjati a jos 4 dana traju prijave ... Sada sam imao vreme pa napravio xD ... Mozda neke stvari zamenim dok vidi zreb
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Koja je razlika između 1 tima i 5 timova???

      Comment


      • Hmm jer ova pravi topic za ovo?
        Evo igrica,da se igra protiv Ivanisevica,Bekera,Agasija,Samprasa i omrazenog Wilandera http://www.sticksports.com/game/stic...ld-domination/

        Dobra je web browser igra

        Comment


        • Hajde nek mi neko objasni, kako da odem u online tennis elbow2011, i da igram sa nekim od vas. Posto sam prvi put usao u ovu igru a nikad nisam igrao online ni jednu igru
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miki7878 View Post
            Hajde nek mi neko objasni, kako da odem u online tennis elbow2011, i da igram sa nekim od vas. Posto sam prvi put usao u ovu igru a nikad nisam igrao online ni jednu igru
            Skini ovu novu verziju al da ne bude full version. Lepo skini je i idi na find internet games i igraj online..
            To ti je cela logika.. ;)

            Comment


            • Izas'o je Virtua Tenis 4 za PC, gledao sam gameplay i ne svidja mi se, isto je maltene kao i u proslom VT-u. Dodat je Delpo, Gonzalez, Kolsrajber i Sepi, a od zena Voznijacki i Robson. Tereni se nisu promenili, isti su kao i u VT 2009. Sve u svemu smejurija od igrice. Aut ponovo ne moze da se pogodi.

              Comment


              • Znaci nije nesto?
                Pa kako to ja sam bas ocekivao nesto fantasticno..

                Comment


                • Top Spin je mnogo bolji od VT-a, samo steta sto ga nema za PC. VT je uvek smejurija od igrice, svi su od VT 2009 ocekivali nesto fantasticno i nista nije bilo posebno, isto sad i od VT 4, i opet nista.

                  Comment


                  • Imam jedan problem. Malo je teze objasniti, pa cu malo vise pisati.
                    Igram tennis elbow u mrezi. kamera mi je takva da kada mi neko posalje loptu u ugao ja sebe ne mogu da vidim , nego napamet trcim da udarim.
                    A kada u opcijama kamera namestim ugao i sve on ne menja nista. A kad sam na treningu i podesavam kameru mogu da namestim kako hocu. Dakle, ovde mi stoji jedna kamera i nikako nemogu da podesim malo manji zoom da bi video sebe kada trcim u uglove! Ako neko zna kako se to namesta, hvala!!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo vrati datum (dole u desnom uglu) i sve ce biti OK ;)

                      Comment


                      • Originally posted by dusan1610 View Post
                        Samo vrati datum (dole u desnom uglu) i sve ce biti OK ;)
                        Za koga je ovaj odgovor?!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miki7878 View Post
                          Imam jedan problem. Malo je teze objasniti, pa cu malo vise pisati.
                          Igram tennis elbow u mrezi. kamera mi je takva da kada mi neko posalje loptu u ugao ja sebe ne mogu da vidim , nego napamet trcim da udarim.
                          A kada u opcijama kamera namestim ugao i sve on ne menja nista. A kad sam na treningu i podesavam kameru mogu da namestim kako hocu. Dakle, ovde mi stoji jedna kamera i nikako nemogu da podesim malo manji zoom da bi video sebe kada trcim u uglove! Ako neko zna kako se to namesta, hvala!!!!

                          Meni se to desava kad stavim 2d teren , stavi 3d i bit ce oke , bar je kod mene tako
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by miki7878 View Post
                            Za koga je ovaj odgovor?!
                            Za tebe

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Meni se to desava kad stavim 2d teren , stavi 3d i bit ce oke , bar je kod mene tako
                              Nije to u pitanju. Meni non stop stoji 3d i tako je. a stavio sam i 2 d i opet je tako. Znaci mogu da igram, al pri servisu kad bezim u ugao jednostavno ne vidim sebe.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by dusan1610 View Post
                                Samo vrati datum (dole u desnom uglu) i sve ce biti OK ;)
                                Hajde mi objasni, sta si mislio pod vracanjem datuma?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X