Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teniske igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde dobri ste vi, nema sta, inace odrao sam Kirilenka 6-3 7-6 za Barcelona FINALE, VAMOS :P

    Comment


    • Btw. Manda, Kirilenko je 21 na svijetu, bio je samo 1 nosioc za Beograd na moj sajt, a prvi na svijetu je Voja (SRB), drugi je Mr.Schmith(DEN), treci je J.Jankovic(SRB)

      Comment


      • HOCE NEKO partiju ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Hoću ja :P

          Comment


          • hAJDE hostaj eto me ulazim , na 2 dobijena xD
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • http://svettenisa.net/razno/st-tour , svi koji su se prijavili na stari sajt su automatski prebaceni da igraju na ST Tour, inace tu smo samo igraci iz EX-Yu i nece biti potrebe na engleski ;)

              Comment


              • Aha , super , znaci igramo Madrid

                Nego lista ide od pocetka je li ?
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Ma ja sam mu juce rekao da u teniske igrice otvorim pdf za TE i da to ovdje igramo,sto bi se cimali ovoliko...
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako vi igrate te turnire , mogu li i ja da se prijavim ?

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ma ja sam mu juce rekao da u teniske igrice otvorim pdf za TE i da to ovdje igramo,sto bi se cimali ovoliko...
                      Najbolje resenje

                      Comment


                      • Originally posted by dusan1610 View Post
                        Najbolje resenje
                        Pa normalno da je najbolje,svi smo tu,samo regovani bi mogli to da vide zbog msn-a i mailova,lako bi se dogovarali...
                        sigpic

                        Comment


                        • I ja podrzavam tu incjetivu,ovdje ce uvjek dolaziti ljudi da to igraju,i neka to igor odrzava.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Mada tesko da ce dolaziti ovi stranci koji su bili tamo na njegovom turu, mozda nas bude previse malo

                            Comment


                            • Originally posted by Krava View Post
                              Kako vi igrate te turnire , mogu li i ja da se prijavim ?
                              Naravno da mozes

                              Jednostavno je , Igor nam da link , popunimo registraciju sa nickom , zemljom u kojoj zivimo , emailom i napisemo da li cemo da igramo singl , dubl ili oboje ( mislim da ovdje velika vecina igra samo singl ) .

                              Pridruzi nam se od Madrida
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by dusan1610 View Post
                                Mada tesko da ce dolaziti ovi stranci koji su bili tamo na njegovom turu, mozda nas bude previse malo
                                Pa zato Igor nije trebao da gasi ono ili da nadje nekog ko bi mu pomagao jos ;)
                                Ipak bi ovdje bili samo ex-yu,a vec nas je dosta sto se toga tice,a dolazice jos ljudi sigurno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X