Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 3 (8.November - 14. November)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

    Zanimljive ove prve 4 utakmice, niko ne vodi vise od 3 razlike na poluvremenu :fc-[
    sigpic

    Comment


    • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

      [quote author=T-Mac link=topic=2997.msg195197#msg195197 date=1289600266]
      Brate, ja znam da ti mnogo volis LB-a i da moras da branis sve sto kaze bilo to sa razlogom ili ne, ali pogledaj malo sa objektivne strane.
      Superzvezda koja se zali na preveliku minutazu? WTF!?
      Kad ga vec porede sa Jordan-om, da li je MJ-u to nekada smetalo? Cak i kad bi osecao umor stisnuo bi zube i dovodio Bulls-e do pobeda iznova i iznova. Nije proslo ni 10 utakmica, a Lebron se vec zali na neki umor, nemoj me zajebavati. I, ko im je kriv sto su jadno odigrali pocetak utakmice, ko je trebao da preokrene mec, klupa?
      [/quote]
      Zasto pominjes Majkla? Ne razumem.. Majkl je najbolji kosarkas svih vremena, po mom misljenju i najbolji sportista svih vremena.. Kakve veze on ima sa ovim? $%&5qw7 Kad LeBron bude imao 6 prstena i 6 MVP nagrade tad moze da se uporedjuje sa Majklom...
      Realno sinoc je igrao mnogo.. Ovo je tek zagrevanje.. Prave "bitke" pocinju tek u PO-u, treba biti odmoran za PO.. Zasto da igra 44 i po minuta kad moze 40? Pogledaj prosecnu minutazu Kobija, Vejda, CP3... A nije da Majami bas nema igrace koji mogu solidno da odmene Dzejmsa makar na deset minuta(James Jones, Stekhaus iako je u godinama)..
      A sto da ne.. Klupa je mogla da preokrene stvar... Jesu lose otvorili utakmicu sinoc ali mogli su lako da nadoknade -20.. Da nije izasla Vejdova trojka, ali to je vec druga stvar.. Iako Majami ima 4 poraza u 9 utakmica.. Svaki od ovih poraza je bio veoma tesan.. Bukvalno jedna lopta odlucivala... Polako sezona je duga... Kvalitet nikada ne moze da ne ispliva na povrsini a Majami ga ocigledno ima...
      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

      Comment


      • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

        kako su smesni vulvsi, ny igra 5 brze od njih #%d*

        Comment


        • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

          MJ-a sam spomenuo cisto jer mi je prvi pao na pamet, mogao sam da stavim i Kobe-a, Wade-a itd, nebitno. @(*6sd$%
          Ja sam samo hteo da kazem da ne treba po medijima da cmizdri o minutazi jer se to ne radi, bar ne sto se tice superstarova i velikih sampiona. Kobe je celu proslu godinu igrao sa polomljenim prstom i kada su ga pitali vezano za to samo je govorio "Nije to nista, idemo dalje, ucinicu sve da pomognem svom timu" itd itd. Znaci, nigde nisam napisao da Miami nema kvalitet ili sta vec, samo sam ovom salom zeleo da skrenem paznju na LB-ovu izjavu.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

            Haha Durent kralj, kako se baca &*#GI(] &*#GI(]
            sigpic

            Comment


            • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

              [quote author=T-Mac link=topic=2997.msg195338#msg195338 date=1289611907]
              MJ-a sam spomenuo cisto jer mi je prvi pao na pamet, mogao sam da stavim i Kobe-a, Wade-a itd, nebitno. @(*6sd$%
              Ja sam samo hteo da kazem da ne treba po medijima da cmizdri o minutazi jer se to ne radi, bar ne sto se tice superstarova i velikih sampiona. Kobe je celu proslu godinu igrao sa polomljenim prstom i kada su ga pitali vezano za to samo je govorio "Nije to nista, idemo dalje, ucinicu sve da pomognem svom timu" itd itd. Znaci, nigde nisam napisao da Miami nema kvalitet ili sta vec, samo sam ovom salom zeleo da skrenem paznju na LB-ovu izjavu.
              [/quote]
              Niko nije cmizdrio.. Samo je on rekao da je 44 minuta za njega mnogo i da bi trebalo da igra malo manje kako bi bio sveziji za zavrsnicu.. I kao sto je rekao, to zna i trener.. Pa nije on masina, pa da igra toliko protiv jednog Bostona...
              Nego novinari bilo koju njegovu izjavu, a pogotovu ljudi koji ga ne gotive(da ne kazem hejteri) preuvelicavaju i samo cekaju da ga "upecaju" i da pocnu da ga ismejavaju i pljulju...
              I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

              Comment


              • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                Opet ne shvatas poentu. %QWT&W
                To se kaze treneru iza zatvorenih vrata, ne iznosi se u javnost. E sad, ne znam tacno da li ga je novinar pitao u vezi sa minutazom ili ne, ali opet nije trebao da izjavi tako nesto. %QWT&W
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                  Izgleda Orlando ce ovo da izgubi.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                    kreteni.Gube 10 razlike od Toronta,mada ima jos 10 minuta do kraja
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                      Ja gledam Houston, vode 4 razlike na 3 minuta do kraja, pa idemo dalje. h5g6k8
                      Brdo neizvesnih utakmica, a za 20 minuta pocinje OKC - Portland na SK-u. &8@^J
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                        Ima li kakve sanse da Granger ubaci jos 7 poena T-Mac,jos samo mi je to ostalo na jednom listicu.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                          Koliko treba da ubaci ukupno?
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                            Vise od 21 i Deron Williams treba da ubaci mi jos 3 poena.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                              Granger upravo promasio polaganje i zicer posle skoka u napadu. $JS}|
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: Week 3 (8.November - 14. November)

                                (21.5) Granger vise
                                (19.5) Joe Johnson vise
                                (21.5) Howard vise
                                (20.5) D.Williams vise

                                kvota:11.71 ulog:5 km

                                (19.5) Joe Johnson vise
                                (23.5) Nowitzki vise
                                (29.5) Durant vise

                                kvota:6.33 ulog:10 km

                                Evo ta dva listica.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X