Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

    [quote author=trivun link=topic=2984.msg190061#msg190061 date=1288992797]
    ako bude padala kisa onda moze biti svasta onda alonsu nece ni iskustvo pomoci jer njega sad svi jure tako da nece moci bas previse da pametuje
    [/quote]

    Alonsu nece nista pomoci. &+I}\

    Comment


    • #62
      Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

      [quote author=trivun link=topic=2984.msg189770#msg189770 date=1288981656]
      kako god okrenes massa uvek nadrlja ni kriv ni duzan nepravda i to sve zbog alonso nevidjeno
      [/quote]
      Nije ni kriv ni duzan. Cim je potpisao za Ferari bio je svestan da ce biti drugi vozac ali posto je idiot njemu to ne smeta. Da on ima svoj karakter on ne bi pustio Alonsa nego bi nastavio da vozi. Ma bre Masa je shlihtara, to svi vozaci kazu. Mrzim vodonose koji se bune na njihov polozaj. Uredu nije dovoljo dobar vozac, pa koji k***c trazi u Ferariju, neka ide u Toro Roso pa neka tamo bude ravnopravan, ako tamo nemoze onda neka bude test vozac. To je dokaz da je njemu vise stalo do para nego da ugleda, ne bi voleo da a stave iza resetaka, ali bi slavio da mu oduzmu super licencu ( bez nje ne mozes da vozis u F1 ). Ja ( da mogu, ali nazalost ne mogu ) bi pre bio na Sutilovom mestu ( uzeo sam njega kao savrsen primer ), mislim prvi vozac u jadnom timu, kilavo placen ( za F1 standarde, inace je to mnogo novca ), nego da sam drugi vozac uFeraiju iako mi je Ferari san snova
      JUST PUNK

      NO NATIONS
      NO RELIGION
      NO AUTHORITY

      And most of all PEACE


      Anarchy

      Comment


      • #63
        Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

        Veber: Zna se da je Fetel miljenik Red Bula

        Iako čelnici Red Bula konstantno pokušavaju da provuku priču kako ne favorizuju nijednog od njihovih vozača, Mark Veber je ubeđen da više simpatija gaje prema Sebastijanu Fetelu.

        Australijanac je dobar deo sezone proveo na vrhu, a pred Veliku nagradu Brazila ima 14 poena više od trećeplasiranog Fetela i 11 manje od lidera Fernanda Alonsa.

        "Mislim da sam poremetio planove čelnicima Red Bula jer nisu verovali da ću biti u konkurenciji za titulu. Možda je to nepogodno za njih, ali ja sam uživao u svakoj sekundi", rekao je Veber.

        Veber smatra da je logično što čelnici Red Bula više priželjkuju uspehe Fetela.

        "Očigledno je, zar ne? On je mlada velika nada, tako to ide. To meni ne smeta jer sam imao sjajan bolid i mogućnost da napravim nešto više ove godine. U ljudskoj prirodi je da ima favorite", rekao je Veber.

        Direktor Red Bula Kristijan Horner nedavno je rekao da nikog neće favorizovati u poslednje dve trke, pa makar to značilo i gubitak titule.

        Ipak, Fetel ima 23 godine i Nemac je, štićenik je Red Bulovog austrijskog konsultanta Helmuta Marka, dok Veber ima 34 godine.

        Australijanac se suočava sa promenom sredine čak i u slučaju da osvoji titulu.

        U maju ove godine Veber i Fetel su se sudarili na VN Turske omogućivši time Meklarenu dvostruku pobedu, a kontroverze je bilo i pred trke u Silverstounu kada je Australijanac morao svoje prednje krilo da preda mladom Nemcu.

        Pred VN Brazila Veber je svestan da će se on i Fetel verovatno ponovo sukobiti na stazi iako je on u boljem položaju pred poslednje dve trke.

        "Seb mi neće dati podršku. To se još uvek nije desilo, a neće ni sad. Ništa se nije promenilo u poslednjih pet-šest trka osim što je sad lider Alonso. On nije vodio nijednom ove sezone, a ja jesam, to je velika razlika. Ne smeta mi rizik da ćemo se sukobiti na stazi, jer želim da dam sve od sebe, isto kao i on", rekao je Veber.

        Comment


        • #64
          Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

          mislim da massa nije toliko los koliko se pljuje po njemu moze on da pobedi i mogao je samo sto mu je pobeda ukradena u nemackoj mislim da se tu malo dokazao i pokazao da nije bas za bacanje sem toga massa je dosao u ferari pre alonsa pa je mozda ocekivao da ce imati bolji status kad rajkonen ode ali ne znam

          Comment


          • #65
            Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

            Massa je dobar k'o lebac.

            Comment


            • #66
              Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

              e owaj veber mi se smucio kada je seb u centru paznje sa najbrzim vremenima na treningu i on mora nesto da kaze da svi okrenu kamere u njega samo pravi od muve slona uvek i kmeci i cici! debil! a masa je dobrica od coveka,i nije za bacanje moze on biti agresivan samo da mu daju status prvog u timu tj da sada malo krenu da kinje alonsa tj ne moraju da ga kinje samo neka budu posteni i daju jednak tretman vozacima jer alonsa favorizuju &+I}\
              a veber kaze seb nije vodio,zaboravio je da napomene da bi da nije bilo kvara sada bio prvi u sampionatu!!! &+I}\ dok je veber pogresio sam!
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • #67
                Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

                Nije ni Weber toliko los.

                Comment


                • #68
                  Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

                  djavo &amp;+I}\ pravi skandale,izjavi kako mu ne treba krilo kako nevalja bla bla a onda za 2 nedelje daju fetelu krilo i on krene na sav glas da kuka kao su mu uzeli i kako favorizuju seba,pravi vozac treba da cuti za tim a ne da se dere na sav glas kako je timski kolega favorizovan iako to nije tacno,on je deo tog tima pa to je ramazeno,ne profesionalno isto to radi i alonso!
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

                    Kako je ovaj Webber smesan,pa to je neverovatno.Zaboravio je i Koreju i to da je ukupno 66 bodova Vettel izgubio na kvarove.Cinjenica je da je Vettel bolji i da je ove godine prikazao vise vozackih kvaliteta.Webber zasluzuje 4. mesto iza Vettela,Alonsa i Hamiltona.

                    Sto se Masse tice dobar vozac ali me je jako razocarao i nema od takvih koji slusaju te timske naredbe nista.Uostalom ima boljih vozaca od njega,Kubica bi u Ferrariju pokidao.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

                      tacno dakle u ovoj godini jedini vozaci koji zasluzuju titulu jesu vettel i hamilton ujedno i dva najbolja sto smo davno zakljucili a alonso i webber vecito nesto kukaju ko neke babe dosta bre vise toga

                      Comment


                      • #71
                        Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

                        Nemojte da ganjate Vebera.

                        Comment


                        • #72
                          Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

                          e pa hocemo $#^%RT &amp;d$7 hajmo seb do tituleeee $a$7# &amp;^@4(
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

                            Opet pretjerujete,Veber je samo rekao istinu,iako RB zvanicno nema 1. i 2. vozaca,Fetel je taj koga ipak izdvajaju,jer su u RB-u svjesni da je Veber mnogo blizi tituli,zato su i htjeli da ga isforsiraju,ali se Fetel odma bunio i zaprijetio odlaskom,a to se tako ne radi!
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

                              mislim da i vettel i webber i ceo RB znaju da je vettel bolji od webbera samo sto lik jednostavno nema srece i to je to i mislim da je zato vettel rekao da ce otici u drugi tim zato sto nece nikome da bude druga banana tj. da on bude ko massa

                              Comment


                              • #75
                                Odg: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2010 (Sao Paulo) 5.-7. novembar

                                Webber je UPRAVU!Ovi iz Red bulla mnogo favorizuju Vettela,covek imao mnogo kvarova ove sezone,ali bi trebao da pomogne Webberu oduzimanjem pozicija drugim vozacima.ALONSO DO TITULE!!!!!!!!!!!!! $a$7# $a$7# $a$7# &amp;8@^J $#^%RT +*@WT*48* :fc-[
                                FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                                Comment

                                Working...
                                X