Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

    [quote author=mirzacale link=topic=2982.msg189702#msg189702 date=1288977698]
    ako je ko gledao FP1 i 2 jel bilo kakvih padova???
    [/quote]

    Jeste, na kraju FP1 Ben Spiz je pao.

    Comment


    • #47
      Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

      [quote author=MOTOM888 link=topic=2982.msg189868#msg189868 date=1288984692]
      [quote author=mirzacale link=topic=2982.msg189702#msg189702 date=1288977698]
      ako je ko gledao FP1 i 2 jel bilo kakvih padova???
      [/quote]

      Jeste, na kraju FP1 Ben Spiz je pao.
      [/quote]

      On je i u superbikeu puno padao zar ne?
      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

      Comment


      • #48
        Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

        [quote author=L. Lawliet link=topic=2982.msg189905#msg189905 date=1288985940]
        [quote author=MOTOM888 link=topic=2982.msg189868#msg189868 date=1288984692]
        [quote author=mirzacale link=topic=2982.msg189702#msg189702 date=1288977698]
        ako je ko gledao FP1 i 2 jel bilo kakvih padova???
        [/quote]

        Jeste, na kraju FP1 Ben Spiz je pao.
        [/quote]

        On je i u superbikeu puno padao zar ne?
        [/quote]

        3 puta 2009 god. 1 trka u Valensiji (http://www.youtube.com/watch?v=TzAQJeAeycY), 2 trka u Asenu (http://www.youtube.com/watch?v=OEh92QVQTDo) i FP 2 u Nemačkoj.

        Comment


        • #49
          Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

          [quote author=MOTOM888 link=topic=2982.msg189996#msg189996 date=1288990290]
          3 puta 2009 god. 1trka u Valensiji, 2 trka u Asenu i FP 1 ili 2 u Nemačkoj.
          [/quote]
          Al je zato odvozio tu sezonu svaka mu cast!Navijao sam za njega i to mi je 2. omiljeni vozac.

          Evo na veliku radost svih Rosijevaca nece vise kad citaju komentare gledati Lorenzovu sliku jer sam promenio potpis.Prosto sam fasciniran kako Gerrard juce odigra.Usao u 2. poluvremenu i dao 3 komada.Najbolji kapiten na svetu.Eto,cisto da informisem Rosijevce. h5g6k8
          sigpic

          Comment


          • #50
            Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

            Zanimljivo je to da je jedini vozac Stoner koji na FP2 ima gore vreme od vremena na FP1 h5g6k8
            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

            Comment


            • #51
              Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

              [quote author=Hurricane link=topic=2982.msg190191#msg190191 date=1288998141]
              Zanimljivo je to da je jedini vozac Stoner koji na FP2 ima gore vreme od vremena na FP1 h5g6k8
              [/quote]
              Pa na FP 2 nije izvezao bas veliki broj krugova,a kad je vodio,par minuta pre kraja je otisao u pit,a Lorenzo je u svom poslednjem krugu postavio to vreme.Po mom misljenju Stoner ima odlican ritam,bas kao i Lorenzo,dok ga Rossi i dalje trazi,a i Simoncelli ima ritam.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                Ako se kockice posloze i zakaze jos jedan od vanzemaljaca (lorenco,rosi,stoner,realno pedrosa ne moze nista ko da ima psihicku barijeru nece smjet u duele ulazit) mogao bi Simonceli napokon do podiuma h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8
                Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                Comment


                • #53
                  Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                  [quote author=mirzacale link=topic=2982.msg190217#msg190217 date=1288998761]
                  Ako se kockice posloze i zakaze jos jedan od vanzemaljaca (lorenco,rosi,stoner,realno pedrosa ne moze nista ko da ima psihicku barijeru nece smjet u duele ulazit) mogao bi Simonceli napokon do podiuma h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8
                  [/quote]
                  Meni bi bilo drago jer je i zasluzio voznjama ove sezone,a i proslu trku je zasluzio.Ako neko zakaze,zakazace Stoner,a ova dvojica ne verujem.Btw Pedrosa nije vanzemaljac. &+I}\ Po meni ni Stoner al ajde nek vam bude.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                    [quote author=caniggia7 link=topic=2982.msg190223#msg190223 date=1288998882]
                    [/quote]
                    Meni bi bilo drago jer je i zasluzio voznjama ove sezone,a i proslu trku je zasluzio.Ako neko zakaze,zakazace Stoner,a ova dvojica ne verujem.Btw Pedrosa nije vanzemaljac. &+I}\ Po meni ni Stoner al ajde nek vam bude.
                    [/quote]

                    ma dobro pod znacima navoda "vanzemaljci" jedino su oni pobjedjivali ove sezone i pobjednicki vozili i onda da imamo jos cetvoricu koji su na podiumu bili kraj bena nikija i dovia da se nadje i simonceli @(*6sd$%
                    Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                    Comment


                    • #55
                      Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                      [quote author=mirzacale link=topic=2982.msg190236#msg190236 date=1288999498]
                      ma dobro pod znacima navoda "vanzemaljci" jedino su oni pobjedjivali ove sezone i pobjednicki vozili i onda da imamo jos cetvoricu koji su na podiumu bili kraj bena nikija i dovia da se nadje i simonceli @(*6sd$%
                      [/quote]
                      Red bi bio.U svakom slucaju kad Repsol da Daniju sut-kartu doci ce Marco da kida i bori se do zadnjeg kruga i pruza fanovima MotoGP ono sto traze.Do tada moze da se bori samo za nesto nize pozicije.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                        [quote author=MOTOM888 link=topic=2982.msg189996#msg189996 date=1288990290]
                        3 puta 2009 god. 1 trka u Valensiji (http://www.youtube.com/watch?v=TzAQJeAeycY), 2 trka u Asenu (http://www.youtube.com/watch?v=OEh92QVQTDo) i FP 2 u Nemačkoj.
                        [/quote]

                        Pa nije to puno, nekako mi se cinjelo da je to vishe.
                        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                        Comment


                        • #57
                          Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                          Upravo sam cula da Rosi nece smeti nista da kaze o Dukatiju, posle testiranja, do isteka godine.
                          To je bio jedan od uslova Yamahe, kada mu je dala dozvolu za testiranje.
                          Koji idiotizam !!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • #58
                            Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                            ovo je cudo uvjek su svi za rosija a njega vec ide godine idu mlade sile
                            Motogp, F1, Superbike

                            Comment


                            • #59
                              Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                              Bravo dani,drugi iza stonera.Ja mislim da bi sigurno pobedio u valesniji da se nije povredio. +*@WT*48*
                              FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                              Comment


                              • #60
                                Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                                [quote author=malimali link=topic=2982.msg190371#msg190371 date=1289036160]
                                ovo je cudo uvjek su svi za rosija a njega vec ide godine idu mlade sile
                                [/quote]
                                Ne vidim razloga za takvu reakciju. Ti mozes biti za koga hoces, tvoje pravo, ali ostavi i drugima tu istu mogucnost.

                                Comment

                                Working...
                                X