Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

    Nisam pitala od kada pratis sport, vec sam konstatovala da te ovde nije bilo, a po tvom pisanju, i kritikama upucenim na racun komentatora,
    sasvim logicno sam zakljucila da se u ovaj sport ne razumes najbolje, inace bi znao o cemu sam pisala, i o cemu su Erceg i Aca govorili.
    Ali nema veze, ima vremena, naucices. %QWT&W

    Comment


    • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

      [quote author=caniggia7 link=topic=2982.msg191298#msg191298 date=1289143563]
      [quote author=ClayWarrior link=topic=2982.msg191291#msg191291 date=1289142949]
      Naravno!!! Cim sam ga video bilo mi je jasno sa kakvim zarom vozi i koliko zeli da pokopa svakog moguceg rivala,zvao se on i Rosi

      Horhe je veliki ratnik a ja to uzasno cenim
      [/quote]
      Tooooooooooooooo kraljuuuu!Ja takodje,navijam za njega od 2002 cim sam ga video.Onaj Brazil 2003 i njegovu prvu pobedu i dalje pamtim i mnogo mi je zao sto ta trka nema da se skine s neta.[quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2982.msg191290#msg191290 date=1289142905]
      Ja navijam za Pedrosu i znam da moze vise od ovoga sto je pokazao ove sezone i to ce i dokazati sledece! Isto tako i Stoner moze bolje od ove sezone,i to veoma!
      [/quote]
      Otkud ti znas da on moze?Ne zna ni on sam da li moze bolje od ove sezone.4 pobede to je njegov rekord i mislim da je to njegov krajnji maksimum pored Lorenza,Rossija i Stonera koji je dokazao u karijeri da moze bolje od ovoga.Ti mislis da Dani moze do titule,ali evo da ti kazem ne moze jer da bi osvojio titulu moras biti agresivan i fighter i da ulazis u duele a on to nije.Dani nije dokazao da moze bolje od ovoga.Ove godine ima i najjacu masinu pa opet nije bio ni blizu Lorenzu.U njega se mnogo vise ulaze nego u Lorenza i Stonera pa opet ova dvojica su dali mnogo vise rezultata.Spanski lobi ga toliko forsira i Haydena su u Hondi zapostavili iako je bio sampion.On je onaj tip vozaca sledeca sezona.Svake godine se nagovestava kako ce se boriti za titulu pa nikad.2009 je Lorenzo sve iznenadio jer su svi mislili da ce Stoner da se bori sa Rossijem,a 2010 se pocelo govoriti da moze do titule i on je to i uradio.Dani nikad nece biti kao Lorenzo i poredio sam konkretno njih dvojicu,a ako zelis mogu opet,nikakav problem.
      [/quote]
      a kako ti znas das ce lorenzo biti dobar sledece godine?meni kazes kako ja znam da ce biti dani znaci kako ti znas da ce biti lorenzo ako mislis da ja ne mogu da tvrdim ne mozes ni ti onda &+I}\
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

        Ucio sam od onih najboljih.. u sretno vreme dok nije postojao Eurosport srbija

        Ja samo hocu da kazem da se mi ispred televizora olako uplicemo u odluke onih koji su na samoj stazi i koji,u ovom slucaju,bez ikakvog iskustva prvi put u zivotu pokusavaju da ostvare ultimativni cilj i postanu sampioni

        I umesto da mu bez prigovora skinemo kapu,zakeramo oko jednog podijuma vise u ionako bajkovitoj sezoni (pegavog Britanca ne bi ni stigao)
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

          fghj48d
          http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

          Comment


          • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2982.msg191487#msg191487 date=1289155213]
            a kako ti znas das ce lorenzo biti dobar sledece godine?meni kazes kako ja znam da ce biti dani znaci kako ti znas da ce biti lorenzo ako mislis da ja ne mogu da tvrdim ne mozes ni ti onda &amp;+I}\
            [/quote]
            Ja nisam rekao da znam nego da na osnovu prikazanog Lorenzo i Rossi bi trebalo da se bore za titulu.Izneo sam samo cinjenice iz kojih sam izveo svoje misljenje ali nista nisam tvrdio.Moze svasta biti ali po tome kako voze generalno zadnje 2 sezone Lorenzo i Rossi su najjaci.
            sigpic

            Comment


            • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

              pa po prikazanom pedrosa je vicesampion &amp;+I}\
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                [quote author=ClayWarrior link=topic=2982.msg191492#msg191492 date=1289155361]
                Ucio sam od onih najboljih.. u sretno vreme dok nije postojao Eurosport srbija

                Ja samo hocu da kazem da se mi ispred televizora olako uplicemo u odluke onih koji su na samoj stazi i koji,u ovom slucaju,bez ikakvog iskustva prvi put u zivotu pokusavaju da ostvare ultimativni cilj i postanu sampioni

                I umesto da mu bez prigovora skinemo kapu,zakeramo oko jednog podijuma vise u ionako bajkovitoj sezoni (pegavog Britanca ne bi ni stigao)
                [/quote]
                Svi mu mi odajemo priznanje na svemu sto je ove sezone uradio. Takve rezultate je mali broj vozaca uspeo da ostvari.
                Samo ne zaboravi, svi oni koji vec imaju titule, svima njima je jednom bilo to--prvi put.
                Naravno, nisu svi istog mentalnog sklopa, nekome je vaznija borba, zelja da se po svaku cenu pobedi, kao Rosiju, koji zato i ima jednu titulu manje, ali zato je on Rosi.
                To ne znaci da i drugi trebaju isto tako da se ponasaju, naprotiv, svako odlucuje onako kako misli da je u datom trenutku najbolje, i tu nema nikakvog prigovora.
                Licno ja, strahovala sam da ce Markez juriti da pobedom dodje do titule, i laknulo mi je kada sam videla da nije tako.

                Comment


                • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                  [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2982.msg191498#msg191498 date=1289155728]
                  pa po prikazanom pedrosa je vicesampion &amp;+I}\
                  [/quote]
                  Jeste,zasluzeno.Ne treba se vracati na to da Rossi nije bio tu.Pokazao je vise od svog timskog kolege Dovija,a i od Caseya Stonera.Medjutim,evo ti primer te jacine Pedrose.Laguna Seca,trka pre letnje pauze gde je izuzetno vazno ostvariti rezultat zbog psiholoske predonosti.Pedrosa je znao da ce pobedom smanjiti razliku izmedju njega i Lorenza i da je u boljem stanju sa agregatima i da ima neke sanse da se bori za titulu,mada su po mom misljenju bile vrlo male.Jorge pocinje da ga stize i on gresi i pada.I tako celu karijeru i vecito najavljuju bice bolje dogodine pa nikako.Zbog toga ja mislim da nema sanse za neke vece rezultate,a o njegovoj slabosti u duel igri da ne govorimo.I vi govorite kako je Dani bolji od Jorgea i tu stavite tacku a ne kazete po cemu je bolji.Navijanje je jedno,a realnost drugo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                    Lorenzo ima tim psihologa pedrosa ne,nadam se da ce popraviti samopouzdanje do sledece godine.Ove sezone je lorenzo bio bolji sledece PO MOM MISLJENJU nece i to je to .
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                      [quote author=ClayWarrior link=topic=2982.msg191458#msg191458 date=1289153742]
                      Bas me zanima sta njegovi sponzori i navijaci kazu na ovako osvojenu titulu
                      Eventualna cena jurnjave za potpuno nepotrebnom pobedom mogla je biti ogromna
                      [/quote]

                      Sigurno su prezadovoljni na ulozene pare . Pogotovo Spanci. Vec ga uporedjuju sa
                      Pedrosom i planiraju da naprave MotoGP sampiona od njega.

                      Mogla je biti prevelika apsolutno. I sto kaze vesna nije svako Rossi pa da juri za titulom u stilu.
                      Takvi ljudi se rijetko radjaju. Al samo se sjeti scene u kojoj Terol usporava hoce borbu i ovaj moze da ga obidje ali nedje
                      zar nije bilo komicno? Ili na tabli kad pisu P4 OK P5OK dovodi do suza zar ne
                      Ja licno mislim da nisu stavili toliki pritisak na njega da je mogao da uzme pobjedu lagano.
                      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                      Comment


                      • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                        cika valentino ce sl.sezone biti sampion iz inata YAMAHI...i pokazace da je i dalje TATA u motogP-u....mislim da ce dukati vristati od obrtaja i plakati da ga ovaj pusti

                        viDEceMOOOO...

                        Comment


                        • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA



                          Ipak mu nije sasvim svejedno.

                          Comment


                          • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                            nije nimalo,cak je i zaplakao //h*svb sto je najgore i ja sam //h*svb ovo je kao kraj jedne ere!
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                              [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2982.msg191513#msg191513 date=1289157034]
                              Lorenzo ima tim psihologa pedrosa ne,nadam se da ce popraviti samopouzdanje do sledece godine.Ove sezone je lorenzo bio bolji sledece PO MOM MISLJENJU nece i to je to .
                              [/quote]
                              A po cemu je to Pedrosa bolji od Lorenza,to me zanima posto kazete da je bolji ali ne i po cemu?

                              Pa sta ako ima tim psihologa.Covek je priznao da mu treba pomoc i hoce da bude jak u svim segmentima i to je ok.Pedrosi treba pomoc mnogo vise.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: GRAN PREMIO GENERALI DE LA COMUNITAT VALENCIANA

                                E,bas su Hrvati ispostovali termin za,kako bi oni rekli,odgodjenu snimku...!
                                Cekam citavi dan snimak MotoGP trke,na HR SportKlub ,i oni ga na kraju ne puste...prelijepo...Shvatila bih da nije poslednja trka u pitanju...ali posto jeste...e,onda,stvarno ne mogu ! &amp;*(@W6 &amp;*(@W6 &amp;*(@W6 //h*svb

                                Comment

                                Working...
                                X