Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 2 (1.November - 7. November)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

    Najbolja atmosfera u American Airlines-u? *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
    E sad si pokazao koliko pratis NBA i kosarku generalno, alal ti vera. &+I}\
    Pa Miami zadnjih koliko godina ne da nije mogao da napuni halu, nego je bila poluprazna, a ti govoris o nekoj atmosferi. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

    A, da se u NBA-u publika uzivi u mec vise nego u Evropi, eto sale... Ono sto Grobari naprave u Pioniru tako u NBA-u nece biti nikad!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

      [quote author=dusan1610 link=topic=2981.msg190220#msg190220 date=1288998817]
      [quote author=-dacha- link=topic=2981.msg190216#msg190216 date=1288998748]
      reci da nba ima bolju publiku od evrope je smesno 7&@%q
      [/quote]

      Po meni ima, publika totalno udje u mec, nije bez veze u NBA veoma velika prednost kada igras na svom terenu.
      [/quote]

      sta ima?
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

        [quote author=-dacha- link=topic=2981.msg190225#msg190225 date=1288998982]
        sta ima?
        [/quote]
        Evo da ti ja odgovorim mesto njega,nema nista. &+I}\
        sigpic

        Comment


        • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

          Ajd, ajd ubedili ste me, samo je publika u Pioniru i u BGD areni bolja od NBA. +*@WT*48*

          A ovo za A Airlines Arenu sam lupnuo. Cisto bzvz sam rekao.

          Comment


          • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

            [quote author=dusan1610 link=topic=2981.msg190204#msg190204 date=1288998554]
            [quote author=Flash link=topic=2981.msg190200#msg190200 date=1288998369]
            [quote author=dusan1610 link=topic=2981.msg190197#msg190197 date=1288998265]
            [quote author=-dacha- link=topic=2981.msg190192#msg190192 date=1288998148]
            Ukusi su razliciti ja volim i jednu i drugu podjednako
            [/quote]

            Ja ne mogu da ih uporedim, NBA atmosfera u publici je 1000x bolja nego u euro kosarci. Publika se uzivi u mecu, ovamo nista.
            [/quote]


            A sta onda reci za Pionir? %QWT&W
            [/quote]

            Tesko mi je reci, ali American Airlines Arena je bolja. U Pioniru se publika ne uzivi u mec (ne samo u pioniru nego i u svim ostalim evropskim mecevima), nego se koncentrisu na to kako ce da pevaju. Ovamo atmosfera se dizhe, publika peva defense, pesme u areni sve je na nivou. Kad pogledas kao da si u raju.
            [/quote]

            Ma daj brate poredis Pionir sa AAA i atmosferom u Americi #%d* pa bolja je atmosfera u NLB ligi nego NBA, tamo svaka 2 minuta mora da se javi onaj spiker da publika ne zaspi posle piva i hot dog-ova &*#GI(]
            sigpic

            Comment


            • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

              [quote author=dusan1610 link=topic=2981.msg190228#msg190228 date=1288999152]
              Ajd, ajd ubedili ste me, samo je publika u Pioniru i u BGD areni bolja od NBA. +*@WT*48*

              A ovo za A Airlines Arenu sam lupnuo. Cisto bzvz sam rekao.
              [/quote]
              A Grci?A Rusi?Amerika smesna bre,sve debeli majmuni koji dodju na utakmicu da jedu.Nema tamo atmosfere i tog zara.Oni su hladna nacija i to se i vidi.Evropa cela je bolja od Amerike.
              sigpic

              Comment


              • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                Ok, odo da gledam NBA LP. (*#^R^

                Comment


                • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                  [quote author=Flash link=topic=2981.msg190231#msg190231 date=1288999218]
                  [quote author=dusan1610 link=topic=2981.msg190204#msg190204 date=1288998554]
                  [quote author=Flash link=topic=2981.msg190200#msg190200 date=1288998369]
                  [quote author=dusan1610 link=topic=2981.msg190197#msg190197 date=1288998265]
                  [quote author=-dacha- link=topic=2981.msg190192#msg190192 date=1288998148]
                  Ukusi su razliciti ja volim i jednu i drugu podjednako
                  [/quote]

                  Ja ne mogu da ih uporedim, NBA atmosfera u publici je 1000x bolja nego u euro kosarci. Publika se uzivi u mecu, ovamo nista.
                  [/quote]


                  A sta onda reci za Pionir? %QWT&W
                  [/quote]

                  Tesko mi je reci, ali American Airlines Arena je bolja. U Pioniru se publika ne uzivi u mec (ne samo u pioniru nego i u svim ostalim evropskim mecevima), nego se koncentrisu na to kako ce da pevaju. Ovamo atmosfera se dizhe, publika peva defense, pesme u areni sve je na nivou. Kad pogledas kao da si u raju.
                  [/quote]

                  Ma daj brate poredis Pionir sa AAA i atmosferom u Americi #%d* pa bolja je atmosfera u NLB ligi nego NBA, tamo svaka 2 minuta mora da se javi onaj spiker da publika ne zaspi posle piva i hot dog-ova &*#GI(]
                  [/quote]А и зависи кога гледаш ако нису Бостон,ЛАЛ и Орландо можеш лако да заспиш јер се смориш од шутирања са коша на кош и неиграња одбране..Ко није гледао нека гледа Чикаго-Бостон пре пар сезона било 3 продужетка од тад пратим НБА редовно надајући се да видим текму сличну тој,ретко наиђе.

                  Comment


                  • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                    milvoki 20% sutira iz igre a indijana im uzvraca sa 5 turnovera, kakvo otvaranje #%d*

                    Comment


                    • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                      I Cleveland je dobro otvorio utakmicu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                        I New Jersey,nadam se da ce na poluvreme otici sa prednosti preko 8 poena !
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                          Brook Lopez sut iz igre 0-8 #%d*
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                            kakvo surenje majamija &8@^J

                            Comment


                            • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                              Wade protiv Paula &8@^J

                              Po meni 2 najbolja igraca svijeta

                              Bit ce ovo strasna utakmica ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                                uh al su me razbudili,idemo NO
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X