Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 2 (1.November - 7. November)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

    A stavio sam prvo u SK ligi da će Knick-i pobediti, što li sam menjao $JS}|
    Mislio Bulls-i pobedili Portland na svoj teren, Knicks-i izgubili od Portlanda na svoj teren mislim se dobiće Chicago sad i Knicks-e...
    Kad ono sjajni Toney Douglas, samo ne znam kad će on da ponovi ovih 30 poena &8@^J
    Galinari opet povratio minutažu i vrlo dobar, 24 poena...
    Wilson Chandler, Amare i Felton solidni... &+I}\

    Idemo večeras da oderemo Wizardse u MSG %&ES7
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

      [youtube]BJh4_hndMaA[/youtube]
      [youtube]JyIN-wCXTFo[/youtube]
      sigpic

      Comment


      • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

        ovaj njujork je smijesna ekipa,a najveca zrtva je Amari.covjek je navikao da ga neko hrani loptama u reketu,dok u njujorku nema takvog igraca.sinoc mu je sut bio 5od 21 .zesto je pogrijesio sto je napustio feniks.da je makar otisao negdje gdje ima pravi plej,razigravac...

        Comment


        • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

          Pa sinoć nije bio nešto, 14 poena (slab šut iz igre) ali nije bilo ni potrebno jer je Douglas odigrao sjajno kao i Galinari.

          A Felton je dobar plej, sinoć za 35 minuta 20 poena, 10 asistencija šut za 2 7/11 za 3 4/6. Nije loše uopšte...
          Amare car &8@^J, biće on mnogo bolji &+I}\
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

            ipak je to 3 klase losiji plej od Stiv Nesa.

            Comment


            • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

              [youtube]S3Vru5eTnHU[/youtube]
              sigpic

              Comment


              • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                Veoma sam zadovoljan igrom Niksa. Bravo.

                Comment


                • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                  Sinoc su pogodili sve sto su hteli, ko zna kad ce im se ponoviti ovakva utakmica...
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                    Oklahoma pobedila Portland, koliko sam gledao utakmicu video sam da su bolji bili Blejzersi.

                    Comment


                    • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                      [quote author=dusan1610 link=topic=2981.msg189333#msg189333 date=1288952887]
                      Oklahoma pobedila Portland, koliko sam gledao utakmicu video sam da su bolji bili Blejzersi.
                      [/quote]

                      Ma debili $*(5f
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                        Top Players posle noćašnjih utakmica. Sve je manje više isto osim što je Noah malo pokvario svoju statistiku za skokove, ali je i dalje prvi @R&}*

                        Comment


                        • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                          Rondo &8@^J

                          Comment


                          • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                            Teško da će Rondo održati nivo asistencija po utakmici. Neizostavno doći će do "zamora materijala" jer Boston ima problema sa klupom. O Nilovi su povređeni, West je pod suspenzijom, Erden se sapliće i bez lopte, Wafer prosto ne postoji na terenu. Jedina svetla tačka Bostonove klupe je Glen Davis. I pitanje je koliko vodeća petorka može da održi tempo. To se videlo i protiv Bucksa, a i što se Bullsa večeras tiče, nisam spokojan #%d*

                            Comment


                            • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                              Rondo je Rondo! &8@^J

                              Comment


                              • Odg: Week 2 (1.November - 7. November)

                                Jedva cekam utakmicu veceras, ima da bude pravo uzivanje gledati 2 ekipe koje igraju pravu kosarku, atraktivnu, ali kontrolisanu i pametnu.
                                Ja mislim da od svih plejmejkera, Rondo ima najvise problema sa Rose-om, nadam se da ce se nastaviti taj trend. Bas se secam poslednjeg meca Bulls-a i Celtics-a prosle godine, Derrick je bukvalno posedovao Ronda, ali ne mora to nista da znaci. Samo ne sme opet da nam se ponovi druga cetvrtina iz meceva sa Detroit-om i NY-em, protiv Bostona se to ne moze nadoknaditi za 6-7 minuta. Postoje neki nagovestaji da ce Bulls-i odmah posle 15. decembra gledati da trejduju Watson-a. On bi bio sjajno resenje kao SG, ali na mestu plejmejkera... Treba nam neko ko ce znati da organizuje igru, a ne Pargo/Larry Hughes 2.0.

                                Sta reci za sinocnji mec, iskreno posle prespavane noci i sredjivanja utisaka, zadovoljan sam kako smo odigrali drugo poluvreme i da Knicks-e nije onako sralo + da nije bilo lose selekcije suta i glupavo izgubljenih lopti u trenucima kada je moglo da se stigne, dobili bismo utakmicu. Ovako je mozda i bolje, starteri su odmoreni za veceras, druga petorka se malo uigrala, u jednom trenutku su stvarno odlicno izgledali i smanjili na 8 razlike. Knicks-i nece uci u PO, to je toliko jadna ekipa da to nije normalno. Ako im neko zaustavi Amare-a kao mi sinoc (daleko od toga da nije koriscen, dovoljno govori da je uzeo 21 sut i jos potrosio 8 lopti), ima da gube sa pola gasa.

                                Rose... Decko me iz meca u mec sve vise odusevljava i stvarno mislim da je ovo sezona kada ulazi u drustvo CP3-a i Deron-a... On je jedini plejmejker u Top 5 po poenima i asistencijama, a broj asistencija ce sigurno porasti kada krene pick and roll i pick and pop igra sa Boozer-om. Trojke 2-4 cini mi se, kako odmice vreme taj sut izgleda sve lepse, samo ima malo problema kada sutira iz driblinga, mada sinoc je dao jednu stepback trojku u zadnjoj sekundi napada. Problem je to sto kada pogodi jednu, ima zelju da nastavi sa tim i onda uzima trojke iz nemogucih pozicija i baca cigle. Ali, dobro, najbitnije da je dodao i taj element u svoju igru, naucice vremenom kako da ga koristi.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X