Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A dje ces na Conora Urose, ne brukaj se (mada mi se svidja Busbijev ulog u toj opkladi)

    Conor je odavno postao veci od UFC-a, njemu poraz ne bi naskodio nista. Dok ce onog sumara u slucaju poraza zaboravit svi za mjesec dana

    Comment


    • Malo poštovanja prema Khabibu dolazi iz druge kulture. Onda je Konor pašče kao i svi Irci u Njujorku, pa njima je Boško Radonjić bio šef a sada je Mileta Miljanić. Male mace brbljive, dobri vojnici. Već ovi Dagestanci su jebeni. Malo brblja ali bi na mač krenuo.

      Comment


      • Da, baš do jaja što iza Khabiba stoje kriminalci i teroristi...

        Odvratnije je što se Conor kurči parama i što brblja.

        Oh my oh my

        Comment


        • S obzirom odakle si, što bi bio ti za Konora Bizbi? Neka vrsta genocida možda?
          sigpic

          Comment


          • Reise tebe ne razumem a moja priča o kriminalcima je zato što je glupi Konor rekao sa Irci drže Njujork. Mišić mali.

            Iza Khabiba ne stoje kriminalci ali se igrom slučaja dosta njih bavi kriminalom, uz Tadžike i Čečene.
            Last edited by Cassius Clay; 07-10-18, 02:13.

            Comment


            • Tako ti je to kad se počnu svrstavati ljudi odakle su. Pogledaj što je Bizbi napisao za Habiba, pa to je čist idiotizam.

              Konor nek priča što oće, to je predstava, šoumen je prije svega. Sve je podredio marketingu i dovelo ga je dovde đe je sad. Ali dođe neki Bizbi i naziva ovoga kozojebačem i teroristom mi je preko kurca, čak mislim i da je ozbiljan s ovom pričom.
              sigpic

              Comment


              • Zato sam ja i odgovorio. A on jeste ozbiljan on je taj fazon vidi se. Wannabe zapadnjak, sa zapadnim vrednostima. Mislim nemam ja ništa protiv zapada, ima tu mnogo kvalitetnih ljudi i individua, čak više od polovine su normalni, ali ima i primera gde je sve zapadno kul a gde je Putin diktator itd.

                To su one prežvakane priče baš tipa ovo Khabib terorista i slično. On je rekao da je Rus. To kog je on etniciteta to je njegova stvar. Muslimani u Rusiji nisu kao u Srbiji da se trude da naprave otklon od toga "Srbin" već se sada dobro živi i svi su oni pristali da budu Rusi.

                Rusima su to uvek zamerali još u 17. i 18. veku sa njihove veze i mešanja sa nehrišćanskim življem.

                Ta dešavanja su smirena koja su počela od raspada SSSR-a i Rusija je multinacionalna zemlja i multikulturalna.

                Ne znam što bi Khabib bio terorista a Konor iz belačkog geta, Irac, neki gospodin i slično.

                Khabibov narod se bori za ono u šta veruje a dobre veze sa Avganistanom i Pakistanom ih čine glavnim za heroin baš po toj nekoj muslimanskoj liniji i oni ne truju svoj narod nego šalju tim zapadnjacima da se ubrizgavaju od tako lepog života na zapadu.

                Nisam proruski orijentisan ali kakvi su ovi zapadnjaci smarači, nisam ni prozapadno.
                Last edited by Cassius Clay; 07-10-18, 02:42.

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  S obzirom odakle si, što bi bio ti za Konora Bizbi? Neka vrsta genocida možda?
                  Oh my, nisam reko da je Khabib kozojebač i terorista zato što je iz Dagestana.
                  Reko sam da iza njegovog trening kampa stoje krimosi i teroristi, pogotovo njegov menadžer, koji je i pre cele ove priče bio odavna dokazani mutan i prljav lik na milion načina. Daj nemojte zajebavati...

                  I da, Khabib mi je krajnje odvratan lik. Ne zna na koju stranu hoće, da li da izigrava zajebanog lika ili da se šlihta sa nekom lažnom korektnošću.
                  Harizma mu je go kurac. I zbog boraca kakav je Khabib ufc, pa i sam mma nikad ne bi bili gledani. Ne zbog trash talk-a nego i zbog stila borbe.
                  Više harizme ima u umašćenom pekarskom papiru.


                  Jeste moćan borac ali nije flashy, flamboyant.

                  Comment


                  • jesus, da l' se za mma borce navija kroz poreklo???

                    Pa zbog Fedora sam se najviše naložio na Pride.

                    Comment


                    • Meni se Khabib svidja kao borac, sigurno ne patim da budem fan Dagestanaca i slično.

                      Comment


                      • Ja najviše volim kad flashy i flamboyant borci dobiju batine.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odlična je bila karate hottie.
                          Dobra borba.

                          Nije mi baš fejv kao Rose, alii nadam se da će digne malo karijeru.

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Ja najviše volim kad flashy i flamboyant borci dobiju batine.
                            Da, pretpostavljam da si navijao za Chael Sonnena protiv Anderson Silve

                            Comment


                            • Za Sonena definitivno nisam nikad.

                              Manje borce ne mogu da gledam, odrade meč i nema im ni modrice na facu. Najviše preferiram stil Kejna Velaskeza, onaj je na vrhuncu bio nešto najjače što sam ja pratio.
                              sigpic

                              Comment


                              • WTF???!!!

                                Kakav nokaut jbt.

                                Haha.

                                -'Derrick, why did you take your pants off?'
                                -'Couse my balls were hot.'

                                Last edited by Reise; 07-10-18, 04:16.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X