Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I dalje mislim da mnogo vece sanse ima Wudli ali videcemo ujutru ko iznosi pojas iz oktagona,Dana je najavio da je sledeci protivnik pobedniku ovog meca Colby...
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • Разби му Вудли пичкицу. Разлика у класи.

      Comment


      • Pa manje vise ocekivano i dalje mislim da je prebrzo dobio napad na titulu pogotovo onaj mec sa Wonderboyom a i sto ti kazes ocigledna razlika u klasi ali UFC i dalje nastavlja da gura marketing ispred lestvica na kojima se borci nalaze u svojim kategorijama.
        sigpic http://caseystoner.com.au/

        Comment


        • On obavezno mora da se popne kategoriju. Nije lako raditi te varijacije sa kg.

          Comment


          • Mislim da ne mora jos dosta je mlad ako sad ne moze da skida kilazu onda nikad nece mislim da ljudi malo preteruju sa tom kilazom kod njega,po meni mora da ode u neki ozbiljan tim gde svakodnevno radi sa vrhunskim borcima i da usavrsava sve soje vestine ima tu dosta mesta za napredak ali pre svega da radi korak po korak npr Ponzinibbio Guni Usman Colby sve su to borci koje mora da prodje na putu ka vrhu em iskustvo em da se vidi dal stvarno zasluzuje da radi sa prvakom...tek sad sam odgledo ceo event kakva je borac Zabit Magomedsharipov voleo bi da ga gledam sa Ortegom u buducnosti a tek mec Andrade vs Karolina kakav nokaut
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Originally posted by dzoni gp View Post
              Mislim da ne mora jos dosta je mlad ako sad ne moze da skida kilazu onda nikad nece mislim da ljudi malo preteruju sa tom kilazom kod njega


              Treba da ide u visu kategoriju , lik skida sa ~ 205 na 170 , i sam je rekao da bi ovo trebalo da bude ilegalno .

              Comment




              • Na 3.35 krece oko kilaze covek ima 36 godina i jos uvek skida uspesno kilazu zato sto krene na vreme zato sto je odgovoran i zato i jeste sampion naravno nije jedini koji to radi dosta extreman je i Cormier u skidanju,po meni Til je jos zelen za 185 tu su svi njegove visine i ima dosta ozbiljnih rvaca i udaraca...
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • UFC Fight Night: Hunt vs. Oleinik ne propustite u izravnom prijenosu u subotu 15. rujna od 20 sati ekskluzivno na Fight Channel PPV-u

                  Ovo pise na sajtu fight Channela a kad udjem tamo gde pise tv raspored nema ovog eventa tako da verovatno nisu azurirali pa ko ima ovaj program moze veceras da prati...
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • Comment


                    • WWUFC

                      Comment


                      • Konor kao da je pijan došao.

                        Comment


                        • Konor se prvi put u životu usrao. Tako mi deluje neubedljivo, i prvi put u životu svom protivnik koji se ne peca na pres konferencijama, nekako su svi izgledali kao da će izgubiti. Khabib deluje previše brutalno. Ko zna čega se on nagledao u Dagestanu uživo, šta će njega da uplaši, ovaj brbljivi Konor?

                          Sve i da ga pogodi ne može ga rešiti. Jebeš mi sve ako ta dagestanska glavudža ne može čekić da primi.

                          Nije on radio do sada sa kantama pa da niko nije mogao da ga ugasi.

                          Mogao bi Konor ali kada bi se kretao kao Lomačenko.

                          Comment


                          • I meni Konor izgleda uplašeno. Nikad više na pres konferenciji nije želeo da pokaže svoju dominaciju, nije dao Khabibu da progovori, lajao, rezao se, baš onako bez stila, ni nalik pređašnim presicama. Na momente je to izgledalo patetično.

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              I meni Konor izgleda uplašeno. Nikad više na pres konferenciji nije želeo da pokaže svoju dominaciju, nije dao Khabibu da progovori, lajao, rezao se, baš onako bez stila, ni nalik pređašnim presicama. Na momente je to izgledalo patetično.


                              Lik koji iza sebe ima oko 25 borbi u kavezu , sada se odjednom boji nekoga .


                              On je odlucio da se bori sa Kabibom a mogao je izabrati bilo koga sa spiska i prodao bi najmanje milion PPV-a .


                              brace-yourselves-armchair-mma-experts-are-coming.jpg

                              Comment


                              • Da se razumemo, drugar... I ja sam ljubitelj Konora, pratio sam sve njegove pres konferencije. Ako si gledao ovu konferenciju video si da se drugačije ponašao, kao uzrujana kokoška. Ili je već došao poprilično pijan ili se uplašio. Baš je ispao patetičan na ovoj.

                                Borba protiv Khabiba je najtraženija i doneće najviše novca zato je izabrana, i zato je proglašena jedna od najvećih borbi u istoriji UFC-a. Konor je najpametniji borac, stvorio je imidž, ogromnu bazu fanova i zna koji će meč da mu donese novca, neće da se bori za "sitan novac". Ako se ispune njegovi uslovi, boriće se. Pa pogledaj kako je nametnuo Dejni Vajtu da njegov viski bude sponzor borbe. Zato ti taj argument da bi protiv bilo kog borca zaradio sličan novac pada u vodu.
                                Last edited by HeadBurn3r; 25-09-18, 08:57.

                                Comment

                                Working...
                                X