Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lagano su stavili Tila i Wudlija za titulu na UFC 228 ne znam dal vise vredi i komentarisati odluke WWE-a pardnon UFC-a Colby je operiso nos pa nije moga da bude do septembra spreman i tras iz cista mira dobije Till priliku ali dobro nadam se da posle ovog meca nece vise dobijati takve prilke...sa druge strane na istom eventu Montano brani titulu protiv Sevcenko i mislim da nema nikakve sanse da odbrani titulu..

    Sada za vikend imamo sjajne meceve u Kanadi Alvarez vs Porier borba veceri ovo jedva cekam Aldo i Stephens zivo me zanima dal Aldo moze da prezivi bombe od doticnog i kakvu je taktiku spremio i posle dva praza od Rose vraca se Joanna protiv Torres

    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • Kako će Konora skupljati po podu posle Khabiba... Bruka. Jedva čekam. Imbecil misli da će ga ugasiti prva dva minuta. Rodjače da je to moglo da se uradi neko bi uradio, susreo se on i sa boljim udaračima, ali niko se nikad nije susreo sa Khabibom u parteru, njegovo rvanje...to niko ne može da oponaša.

      Comment


      • King is back!!!
        Nate Diaz vs Dustin Poirier na UFC 230

        Comment


        • https://www.instagram.com/p/BmCDLQvF...d=wy05dke0qrjj
          Konačno da ga Sovjet posloži gde mu i mesto.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            susreo se on i sa boljim udaračima
            Kojim?

            Daleko od toga da potcenjujem Khabiba i po meni je on favorit u ovom mecu pogotovo ako uspe brzo u svakoj rundi da baci Conora na pod posle dve runde Conor ima da bude bas umoran a videli smo protiv Diaza kako tada izgleda mada moram da istaknem da je to bila kategorija do 170 ali svakako treba prvo da ga obori a svaka runda pocinje na nogama plus zadnji mec Khabib je ocajno odradio na nogama znam da se sada nece tako boriti ali jedna greska i brzo ce zvrsiti na podu a posle je sve moguce...po meni ko nametne svoj stil borbe pobedjuje ili rvanje ili box...
            Bas ima dobrih meceva narednih meseci pogotovo Diaz vs Porier mislim da pobednik ide na pobednika Khabib vs Conor...
            Ali koja razlika izmedju Valentine i Montano to skoro nisam video...

            Ince nocas oko 4h pocinje ufc 227
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Originally posted by dzoni gp View Post
              Kojim?
              Lupio je tek da bi nesto napisao.


              Habib ima mnogo rupa u stojci. Ono sto je radio protiv Iaquinte je bilo bruka. Videle su se rupe i u drugim borbama. Iako ga ne volim, iako je na prvom mestu prihvatio zbog love, svaka cast Konoru sto je prihvatio, jer svoju dostignutu slavu u sportu moze samo da pokvari, a vec je puno zaradio.

              Nadam se da ce i Nick uskoro da se vrati, trenutno isprobava svoje vestine po nocnim klubovima.
              Last edited by Дијаз; 04-08-18, 11:14.

              Comment


              • Evo sada Nate izjavljuje kako se mozda ipak nece boriti protiv Poriera navodno jer je Dana pricao da odbija protivnike a nije izneo pravu istinu da zbog pravnih razloga nije mogao da se bori i trazi vecu promociju njegovih meceva,e sad dal tvrdi pazar mada mislim da se vec sve dogovorio oko placanja ili je to samo jednostavno jedan od brace Diaz videcemo...sto se tice Nicka jos uvek nema nekih informacija oko potencijalnog meca mada koliko znam redovno ga kontrolise USADA tako da jos ima nade da ga vidimo u oktagonu...
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • Na treninzima. Poenta mog posta je da se Khabib sigurno sreo u životu sa udaračem i boljim od Konora, ali se Konor u životu nije sreo sa rvačem boljim od Khabiba, jer kako kažu, za to trening ne postoji. Za Konorov stendap se može čovek spremiti, za Khabiba na podu, teško.

                  Ali lupio sam tek da napišem, kako kaže Dijaz.

                  Možeš simulirati Konorov stendap manje više, vežbaš sa različitim partnerima, uglavnom brzim, a Khabibovo rvanje i ponašanje u parteru nemaš koga naći da oponaša jer je to umetnost i nijedan sparing partner nije ni prići tom načinu.

                  To je poenta.
                  Last edited by Cassius Clay; 05-08-18, 02:02.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    jer kako kažu, za to trening ne postoji
                    Druze to sto Khabib radi je rvanje i naravno da za to postoji trening i tehnike koje Khabib izvodi izvode mnogi rvaci sirom sveta i isto tako postoje odbrane od tih rusenja koje se vezbaju i koje ce da vezba i Conor sa rvacima iz svog tima a sasvim druga je stvar sto je to Khabib doveo do savrsenstva i jako se tesko brani protiv njega sa druge strane isto tako postoje treneri koji ce da pripremaju Khabiba za Conorovu levicu ali i on je to doveo do savrsenstva pogotovo taj osecaj kad protivnik napadne a on udari kontru pogledaj dobro mec protiv Alvareza koliko Conor ima rupa u rvanju ima i Khabib u boxu nije sve tako crno belo kao sto na prvu izgleda moje misljenje je da ce pobediti onaj ko nametne svoj stil ostaje jos 9 nedelja pa da uzivamo i posle meca napisemo licne impresije ova dva tako razlicita borca...

                    Odlican UFC 227 mnogo mi je zao zbog Codya ali definitivno ima staklenu bradu i Dilasiv se sjajno spremio za ovaj mec sa druge strane Cejudo je odradio odlican mec i prekino niz 11 uzastopnih odbrana Jonsona...
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Dobro, druže. Video sam npr Michaela Johnsona kako se brani, al realno jača je Konorova odbrana od obaranja. Gase mu karijeru Khabibom, ionako je preterao. Inače, izvorno meni simpatičan brbljivac kome su nameštali protivnike koji mu odgovaraju.

                      Napravio im je keš, napravio je sebi keš i ide u zaborav. Živi bili, pa videli.

                      Za Khabibovo rvanje leka nema. Za Konorov stendap ima. O kakvoj kontri pričaš? Ko će ga napsti

                      Konor ulazi sa strahom u meč jer zna da će biti pojeden na podu i smrskan kao devojčica. To zna svako ko je iole pratio i bavio se bilo kojim borilačkim sportom. Da ugasiš Khabiba, ma važi.
                      Last edited by Cassius Clay; 05-08-18, 23:34.

                      Comment


                      • Hajde da su mu davali sve borce koji imaju isti stil pa da kažeš da su mu ih nameštali [emoji2]

                        Jako dobar snimak koji pokazuje kako se Konor brani od rvača. Jako dobra taktika.

                        https://youtu.be/T3ZmS5zxFEA

                        Comment


                        • Hajde stvarno da ne spuštam nivo rasprave uvek na lični nivo, egoista jesam, ali ne moram ja uvek biti u pravu i ne želim da se kladim niti da tvrdim bilo šta, samo mislim da nema šanse.

                          Ja sam gotivio Konora do skorijih dogadjaja, ali je čovek cirkuzant. Khabibu su uvek predvidjali kraj a nikada nije došao. Sad diže formu, i kraj neće ni doći.

                          Ne znam koliko udaraca da primi neće pasti. To je taj habitus.

                          Comment


                          • Koliko skida ovaj Darren Till kila zna li neko? Lik je jebeno ogroman, deluje kao poluteška kategorija a mislim da se u velter bori..

                            Comment


                            • Знао сам, али сам заборавио.
                              Да, велтераш је, последњи меч је пао вагу, али су му дали да се бори и узео је сумњиву победу.
                              Наш Вели се борио с њим.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Koliko skida ovaj Darren Till kila zna li neko? Lik je jebeno ogroman, deluje kao poluteška kategorija a mislim da se u velter bori..

                                Jednom je rekao kada nije u kampu da je oko 205 pounds .

                                Comment

                                Working...
                                X