Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Добро се неко јавио да баци комент.
    Слично мислим за Кормијеа, искрено очекујем Стипетову победу прекидом.
    За Макс-Ортега баш не знам шта бих рекао.Благо више верујем да ће Ортега да га заврши.

    Шта мислиш за остале мечеве на карду?

    Comment


    • Pa sta znam tesko je prognozirati pogotovo teskase ali ajde onako na prvu Miocic,Ortega.Fransis,Chiesa i Saki..Khabib je vise puta do sada izjavio da je spreman do kraja godine da brani pojas i mislim da ce to biti Mcgregor takve izjave su dali i njegovi treneri i ono sto je sigurno je da je opet u treningu cak mu se pridruzio i Dilon Danis koji mu je pomagao oko Diaza...
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • Постоји воља с обе стране. Мислим да ће се та борба одрадити почетком следеће године. Кабибов ћале је рекао да они желе по редоследу Конора, Фергусона и ГСП-а.
        Наградно питање, може ли Конор да га нокаутира у прве две рунде? Ја мислим да може.

        Ако ниси гледао Сингапур, погледај, има добрих борби.

        Comment


        • Nema Konor šanse protiv Kabiba. Kao da on ne zna šta će protivnici pokušavati protiv njega. Nameštani su Konoru protivnici koji mu odgovaraju, Kabib će ga samleti. Veće šanse bi imao Toni Ferguson. Džordž "Raš" Sent Pjer je legenda ali ...

          Šta mislite o Darku Stošiću i njegovoj budućnosti? Prešao je u polutešku kategoriju, zaboravio sam sa kim se bori prvi meč...

          Comment


          • Ortega izrasta u velikog borca. Već i jeste, samo slede titule.

            Ne znam koja je priča i što je Nate Dijaz zapeo za borbu sa GSP kad nema tu šta da traži, još vidim da nije ni trenirao dok je bio na pauzi.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Nema Konor šanse protiv Kabiba. Kao da on ne zna šta će protivnici pokušavati protiv njega. Nameštani su Konoru protivnici koji mu odgovaraju, Kabib će ga samleti. Veće šanse bi imao Toni Ferguson. Džordž "Raš" Sent Pjer je legenda ali ...

              Šta mislite o Darku Stošiću i njegovoj budućnosti? Prešao je u polutešku kategoriju, zaboravio sam sa kim se bori prvi meč...
              Konacno neki istomisljenik po ovom pitanju. Jos kad pogledas kakav ocajan kardio poseduje, ne znam ni sto uopste prihvata ovu borbu, valjda ne moze vise da je izbegava.

              Prebice ga Stipe ko vola u kupus. Da ima drugacije prezime, ne bi on bio ovoliko potcenjen u UFC-u.

              Comment


              • Stipe je odličan. Ali ga ne vole.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Prebice ga Stipe ko vola u kupus.
                  Ja isto mislim da ima vece sanse Miocic ali ne mnogo nemoj da zaboravis da Cormier ima iskustva kao teskas i nema nijedan poraz u toj kategoriji a pogledaj koje borce i kako je tukao u teskoj plus ne mora da se zamara sa skidanjem kilaze jesam malo pristrasan kad se prica o DC-u ali mislim da Miocic nece imati lak posao...

                  Sto se tice Conora i Khabiba ako se bude igrao u stojci popice ozbiljan nokaut Khabib zadnji mec je ili mnogo dobro skrivao karte i nije hteo nista da pokaze Conoru ,Toniju i GSP-u ili je bas lose odradio stojku ali ajde da sacekamo zvanicno pa da se raspisemo o njima
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Originally posted by dzoni gp View Post
                      Ja isto mislim da ima vece sanse Miocic ali ne mnogo nemoj da zaboravis da Cormier ima iskustva kao teskas i nema nijedan poraz u toj kategoriji a pogledaj koje borce i kako je tukao u teskoj plus ne mora da se zamara sa skidanjem kilaze jesam malo pristrasan kad se prica o DC-u ali mislim da Miocic nece imati lak posao...

                      Sto se tice Conora i Khabiba ako se bude igrao u stojci popice ozbiljan nokaut Khabib zadnji mec je ili mnogo dobro skrivao karte i nije hteo nista da pokaze Conoru ,Toniju i GSP-u ili je bas lose odradio stojku ali ajde da sacekamo zvanicno pa da se raspisemo o njima
                      Ja mislim da ce Miocic vs Kormier ici slicno Miocic vs Francis, sem sto ne mislim tako ekstremno. DC ako ne bude KO u mozda prve dve runde, mislim da on moze da izdrzi 5 rundi lakse nego Miocic, DC je isto odlicnan na groundu za razliku od Francisa.
                      Bice vrlo vrlo zanimljiv mec, mozda max dajem 60 % Miocic, 40 % Kormier.

                      Comment


                      • Otpao holovej, potres mozga...sjebali su ovi iz ufc-a vaganja samo tako...ako su vec ukinuli infuziju onda bi vaganje moralo da bude na dan borbe kako borci ne bi skidali puno kilograma...ovako rade isto to, dehidriraju, ali ne mogu da povrate tecnost infuzijom i onda se desavaju ovakve stvari....ovako burazeru dijeta tokom cele godine, a ne da mi udjes u mec sa 84kg u kategoriji do 70kg

                        Comment


                        • To rade godinama. Kao sto kaze Mirko, svi vole se borit protiv manjih i laksih boraca i tako pravit slavu. Videli smo Connora protiv mocnog Diaza u welter, jedva jedan mec dobio, raspadao se u obe borbe nakon druge runde. A Nate niti jedan od najboljih niti najuspesnijih welterasa, pobedili ga mnogi. UFC se davno pretvorio u "hype" masinu koja samo razmislja o promciji borbe, a kakvog ce kvaliteta same borbe biti, to nikog nije briga.

                          Comment


                          • Onda ok, ali neka dozvole infuziju...a ne da svaki drugi borac padne vagu lagano...

                            Comment


                            • Јел гледо неко ово?

                              БРАВО ШАМПИОНЕ!!!
                              Значи срамота ме колико нисам веровао у њега.Каква година за великог Ди Си-ја после онаквог пораза од Џонса и то све у 39 години.
                              На крају лоша представа са Леснаром, јебо их Леснар, нек да реванш Стипи и то је то.
                              Не верујем да ће икад победити Џонса, али сам још мање веровао да ће победити Миочића.

                              Стипи свака част, оштро је кренуо без калкулација, надам се да ће брзо да се опорави, па да гледамо реванш.

                              Comment


                              • Ma sta sam vam rekao, hype train is on the move and doesn't stop all year long. Lesnar ti je dete WWE i uvek ce znati da proda borbu. I pored svega vidi ga kako dobro izgleda kad laje i pravi se zivotinja, a kad udje u ring udara ko sisica. Carwin, Cain i Overeem ga razbili u stand-up.

                                Sto se tice meca za HW titulu, ostao sam bez reci. NIsam ocekivao ovo od Miocica. Imao je prednost u visini, tezini, rasponu ruku... i covek srlja u jbni klinc, jedino mesto gde moze DC da ga povredi. I tako i bi, polu-zamah i ode vilica. Steta, a bas razmisljam, samo da prezivi rundu, opomenuce ga iz njegovog tima da ne radi te pa mogu reci pocetnicke greske.

                                A za Pettisa mi drago, ko da sam ja pobedio. Postao je raznovrsniji borac, valjda to bude opet pokazao negde u buducnosti u nekim bitnijim mecevima.

                                Sta bi sa Ngannou-om
                                Last edited by Prototype; 08-07-18, 23:55.

                                Comment

                                Working...
                                X