Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Прозива га Хабиб, лајавац се ућутао.

    Comment


    • Pa šta da mu odgovori? Sisica je to velika, zna da bi bio uništen. A ne ide to UFC-u u prilog.

      Mislim ja volim i Konora volim ovde i Vasa Bakočevića ali to su dve sisice nevidjene. Baš sam neki dan slušajući Vasa imao želju da ga Nejt sortira malo, da vidi malo šta je pravi bad boy.

      Comment


      • Ovaj ja sam trenirao mma 3 god u cds-u i znam vasu, veruj mi da je lik skroz ok privatno, cak i na treninzima lik je bleja, radi sparinge normalno, sprda se na svoj racun itd...ali ovde malo glumi jer jbg to prodaje borbe, ali je privatno skroz ok decko, iako sam ga znao mozda mesec dana lik seta ulicom sa ribom i javi mi se najopustenije, sada sam doduse presao na boks u Zvezdu zbog raznih povreda na rvanju, ali ono koliko sam blejao sa njim mi govori da je skroz ok

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Pa šta da mu odgovori? Sisica je to velika, zna da bi bio uništen. A ne ide to UFC-u u prilog.
          Не знам колико их пратиш на мрежама.Често га Хабиб тролује, овај му одговори, а сад тишина.

          Comment


          • Morate da gledate stavri iz drugog ugla,nije Dana lud da sad iskoristi zlatnu koku znamo da Dana laze za kilazu Mcgregor je vec par meseci u treningu i svi znamo da se ponudio za borbu sa Frenkijem znaci da lagano moze da odradi mec na 155 samo sto UFC gubi ogroman novac ako on uleti na event gde su karte vec rasprodate pa sponzori tv prava i ppv tu Mcgregor donosi ogromne pare ja licno mislim da je vrlo moguce da odradi mec sa pobednikom ovog negde na jesen...mislim da je Khabib ovde blagi favorit zato sto Max jos nije radio mec u 155 druga stvar mnogo se napalio od kad je dva puta tukao moram da kazem izmrcvaljenog Alda naravno ovo je mac sa dve ostrice moze i Khabib da misli na Fergusona da njegov tim lose odradi taktiku ili da ga Max iznenadi nekim stvarima na nogama ali generalno ako bude isao na rusenja i rundu po rundu bude mleo Maxa mislim da ovaj nema sta tu da trazi ipak je upitanju pojas...uglavnom ocekujem vrhunske borbe i usutajem da gledam malo sam razocaran zbog Tonija zato sto verovatno nikad vise on i Khabib nece imati priliku da se bore...
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Cak je i otvoreno u intervju-u Dana rekao da je sada gotovo, za Konora mu treba vreme da se ulozi u prodaju eventa, a kao daje naznake da Konor bi se oko septembra vratio. Max je zver.

              Comment




              • Pocelo je ...Khabib je napao Lobova u Hotelu,izgleda kao da ga je i malo udario koliko znam nesto je Artem za njega pricao u ruskim medijima verovatno kako bi ga Conor nasamarao...

                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • Lobov je veoma iritantan lik i ne znam sta trazi kod Khabiba, 10/10 bi ga olupao. Pogotovo me smara Lobov jer mi deluje kao Konorov ljubimac.

                  Comment


                  • Лобов је још пре изјавио нешто типа, да је Хабиб популаран у Русији због Конора.

                    РДА и Ковингтон ће се на 224 у Риу борити за привремену титулу.

                    Comment


                    • I lobov i onaj denis cini mi se, sto ga uci bjj...koliko glup lik, uvukao se konoru u dupe i ovaj ga vodi svuda sa sobom, cak ga je i ufc gurao, al kada neko ne zna onda ne zna

                      Comment


                      • Нашли су видео интервју на руском због ког му је Хабиб лупио васпитну.Прозивао га је за отказивања, рекао је да чим га мало заболи задњица, отказује меч и назвао га је п***ом.

                        Comment


                        • Suska se i da ce Mcgregor biti na eventu izgleda da ce biti kao sa Khabib i braca Diaz ili Mcgregor vs braca
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • Каже Дена да Конор неће доћи.

                            Comment


                            • Originally posted by dzoni gp View Post
                              Morate da gledate stavri iz drugog ugla,nije Dana lud da sad iskoristi zlatnu koku
                              E to.
                              Konor ne da je zlatna koka... nego... puta 1000.
                              Ja lično mislim da se tu radi ooodavno na nekom eventu ko zna... tipa 300+ mil.
                              Dakle on je druga "divizija", dimenzija u priči. Da ide sa nekim bokserom opet u ring... opet bi popio KNO, osim ako se ne namesti, ali to je trulo. Ne znam ja mislim da su tu gledali sa Pakijaom neku varijantu tipa K1 pravila. Ali on ako je zviznuo cifru...
                              Drugar mi se bavi organizovanjem najvećih žurki/dešavanja za Novu, i kad mi je rekao da u avgustu kešira kintu za prostor... dakle ulaganje je veliko...
                              Svaki sport hoće da ima svoju zlatnu koku ili da je napravi.
                              Jordan... da li je bio najbolji... ko zna... mlađi mogu da ukucaju Clyde Drexler. Meni bio bolji, ali šta ćeš. Ili kako je nestao Ronaldinjo... kao da nije postojao čovek. Nema. Kaka. Ronaldo. R. Carlos, to se pominje. Baš sam gledao za Rajkarda gde je šta radi, za United temu. Nema čistka je bila. Rajkard je u penziji Veze neme. Napustio fudbal.
                              Ili Rossi kad se pojavio. Iha...
                              Ne može svako ipak.
                              Tako da, Konor im je - UFC povećao prodaju na dnevnom nivou za milione.
                              Još da ne pričamo što se o UFC i MMA nije ni blizu toliko pričalo tipa u klasičnim vestima, ali sada su najave, kao za boks.
                              Kad dođe bilo koji novinar na ulici, nema, on lepo sve, priča, odgovara, bar 15min. Nema veze što nikad čuo za stanicu, da li je radio, šta je.
                              Kapa dole.
                              I još tu ima i ima kinte... žileti, žvake, čuda... iha....
                              Biznis je to velik.
                              On je tamo stigao, kapa dole za to.
                              Kao sad Ibra što vidim zaludeo je Ameriku. Kakav Mesi, Ronaldo.
                              A plata mu je 5% koja je bila

                              Takav je sport jbg... već neko vreme...
                              Dosta sam tupio.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X