Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Nije sto je nas covjek, ali kao neko ko se bavio ovim sportom, imam samo rijeci hvale za njega. Mogu ljudi da pricaju sta hoce, ali zna se ko je imao najbolji high left kick Mirko se nikad nije spustao u nize kategorije zarad titule.. i ako je bio jedan od "laksih" teskasa uvijek se borio u svojoj kategoriji i zbog toga ga najvise i postujem. Fanttastican borac i jos bolji lik... ako nista drugo, zasluzuje postovanje samo zbog toga sto je dogurao dokle je dogurao i ako je bio samouk i nije imao uslove kao njegova konkurencija. Da ne pominjem da me Wild Boys uvijek asocira na njegov ulazak u ring "Vidim ja da je on nesto mekan"

    Comment


    • Čovek legenda.

      Ne znam ko lupeta.

      Inače je u pravu za ovo. Ranije se skidalo po 5 kg, sada po 15.
      Baš sam slušao nekog iz CG MMA borca, skida sa 85 na 70.

      Comment


      • Strasna je faca Mirko. Moze da prica do sjutra kad se zaleti I ovi danasnji borci su generalno manje interesantni nego ta Mirkova generacija iz Pride-a i K-1. Mirko, Le Banner, Aerts, Hoost, Sefo, Minotaur, Silva, Schilt, Bonjasky, Musashi, Hug, Mike Bernardo, Fedor(kojeg nikako ne volim zbog njegovog stila borbe a i zbog klasicne telece ruske glave ali je veliki sampion)... Pratio se K-1 i Pride samo tako. Mnogo zanimljivije borbe prije nego sto je bjj i valjanje po podu odjednom svima postalo interesantno.

        Comment


        • Mene Bonjaski nervirao ne znam zašto, ok je momak.

          A Fedor, naravno legenda. Sve sa stomačićem

          Kada su rekli da je prošlo 20 godina od kada se pojavio Rojs Grejsi, nisam mogao da verujem...

          Bilo je više organizacija.

          Iskreno mislim da je K1 pokazao da od MMA može da se napravi veliki biznis.

          Ja se i ne sećam... na početku je bila samo apsolutna kategorija ili?

          Comment


          • Samo apsolutna, tako je Pa se kurci bajo moj

            Comment


            • Eto ove mlađe generacije mogu da proguglaju kako je to onda bilo i kako je bilo kada se pojavio "maleni" Rojs Grejsi sa oko 180cm i 80kg i osvojio sve živo

              Dobro ne K1, to je druga priča.

              Comment




              • Ode licenca, a jos se ceka presuda USAD-e. Covington je sada def no.1 da ljudi cekaju da ga neko ko.

                Comment


                • Što bi rekli...

                  To je kao kada bi na Dejtoni 500 delili kazne za brzu vožnju.

                  Mada sigurno imaju neki limit, mora da su našli svašta i baš dosta preko.

                  Comment


                  • Pa nije mu prvi put da je pozitivan na nesto, jer prvo zavisi da li ce uspeti da dokaze da nije sa namerom uzeo nesto, vec da je zacinjen recimo protein koji je uzimao, sto se stalno desava. Onda mogu da mu daju manju kaznu, a ako ne dokaze, valjda se prica da je min. 4 godine kazne sto je najverovatnije kraj karijere jer ce uskoro da ima 31 godinu.

                    Steta da nije sam postavio ljude oko sebe da ga kontrolisu kad zna da je lud, posto je brutalan borac.

                    Comment


                    • Teško... teško...

                      I doživotna se preporučuje od WADA.

                      Još 4 godine bi bilo i dobro.

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        Steta za Max-a sto se povredio, sve je bolji i bolji. Inace dzoni, sta mislis o ovome Israel Adesanya? Deluje da je ubica.
                        Pa dobar je samo da ga vidimo sa nekim malo ozbiljnim borcem dosta njih je obecavalo mnogo pa razocaraju...

                        Brian Ortega kakav borac jedva cekam da ga vidim sa Maxom

                        Cris Cyborg bukvalno razarac svaka cast na svemu za mene najbolji zenski borac ikad bilo mi je zao kad je prebila Holm ali zena stvarno kida i najjaca izjava na kraju ko prozove Cyborg mora da se suoci sa Cyborg tako da Amanda spremi se

                        Dobar event drago mi je sto je Arlovski najzad nekog pobedio posle Fedora drugi borac...ko ce sad da doceka UFC223
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • Imas pre 223 : http://www.ufc.com/event/ufc-fight-n...exander-volkov

                          Bogme ako Max pobedi Ortegu, onda wow. A mislim da ide Ortega sada na belt.

                          A za Cyborg i Amanda mislim da je i Dana rekao posle 222 da to ima smisla i da to svi zele, i najverovatnije 145 za titulu.

                          A inace vidim da svi pricaju da ce Khabib da upropasti Fergusona, i to ne samo kao novine sa naslovima da skoro nikakve sanse ne daju Fergusonu.

                          A tuzno je sto sam cuo da od TJ vs DJ nece da bude nista, mada opet kod Dana-e se to nikad ne zna.

                          Comment


                          • Frankie edgar je jos jednom pokazao koja je legenda i gangster , mogao je ladno sacekati da se bori za titulu protiv holloway-a .


                            Ortega prvi lik koji je nokautirao edgara .

                            Comment


                            • Originally posted by LoneWolfSrb View Post
                              Frankie edgar je jos jednom pokazao koja je legenda i gangster , mogao je ladno sacekati da se bori za titulu protiv holloway-a .


                              Ortega prvi lik koji je nokautirao edgara .
                              To je cak i Max napisao, nista nije imao od ovoga, samo da izgubi ali je ipak pristao i slazem se oko toga.

                              Comment


                              • Crocop ce se 25. maja boriti u Belatoru protiv Roja Nelsona.

                                Comment

                                Working...
                                X