Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema nikoga da prokomentarise UFC 220.
    Odlicna dva najispracenija meca i zasluzene pobede Stipeta i DC-a.Stipe je apsolutno izdominirao, bio je u svakom pogledu spremniji za ovaj mec.
    DC je demonstrirao lepu zavrsnicu.

    Comment


    • Francis je ja mislim sa toliko samopouzdanja usao da je jednostavno mislio da nepostoji sansa gde on nece ko Stipe-a. Stipe mu je onda objasnio mnoge stvari.

      DC po meni zasluzeno opet champ. Pogotovo mi drago inace sto je Stipe Dana-i uzeo belt i dao svom treneru, odradili su takav hajp za Francisa a ovaj lik champ, kao Nunes protiv Ronde, all hajp Ronda a nista Nunes.

      Comment


      • UFC su stvarno majstori za media hype. Nikad pre nisam cuo za tog Kamerunca a izreklamirali su ga kao da je najstrasniji borac ikad.

        Stipe ga vratio u predskolsko.
        Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

        Comment


        • Pa bogme Francis je stvarno KO opasne borce, ali se pokazalo pogotovo u 5 rundi (i ako su 2 dovoljne) da se dobije. Doduse svaka cast Stipe-u, primio je par udaraca i ostao na nogama, cak je ja mislim u 3-4 rundi ovaj skupio snage da zamane kad je krenuo Stipe da ga pesnici, i udari Stipe-a i odmah vidis da krece da ga obara. Teskasi sami po sebi imaju moc da te posalju u snove, al ovaj stvarno lud kako udara.

          Elem, mislim da namerno nije stipe hteo da zavrsi na groundu, nego je hteo da malo blamira Francisa i Dan-u...posto je samo cucao i morao da nosi Stipe-ovu tezinu i udarce da prima

          A i Dan-u vec tovare sa tuznom facon dok Stipe maltretira Francisa, ali je preziveo muski onu prvu rundu, al muski.

          Comment


          • Ovaj vikend nas ocekuje UFC 221 u Australiji borba veceri Romero vs Rockhold



            Generalno slab event plus UFC ima ogromnih problema sa UFC 222 Holloway se povredio tako da ovo mozda bude UFC fight night pokusali su da ugovore revans TJ i Cody ali nista od toga...
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Kakvo pogibije rokholda

              Comment


              • Pa Žoel Romero prebio Rokholda sa prelomom noge.
                Kontam da se Luk kaje što je pristao na borbu sa bivšim kubanskim rvačem i ako je Kastrov zemljak bio znatno teži na merenju od dozvoljenog.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Kada je uopste romero polomio nogu? Ja uopste nisam primetio to u borbi...

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Kada je uopste romero polomio nogu? Ja uopste nisam primetio to u borbi...
                    Nije ni on znao. Primetio tek po okončanju borbe. Čak nisam video gledajući snimak ni da je šantao niti išta slično.

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Isto, cak nisam video ni da je udarac neki toliko jak dobio, mozda kada je cekirao rokholdov low kick u prvoj rundi, mada bi onda pre rokholdu noga trebalo da pukne...svaka cast tim ljudima, trenirao sam mma 3 god, sada boks treniram i mozes ti biti spreman koliko god, ali ta sposobnost da ti ignorises bol i guras preko granice te boli, to ne moze da se nauci...secam se kad je dzons slomio palac protiv sonena i nastavio borbu, ti ljudi su jednostavno zveri

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Isto, cak nisam video ni da je udarac neki toliko jak dobio, mozda kada je cekirao rokholdov low kick u prvoj rundi, mada bi onda pre rokholdu noga trebalo da pukne...svaka cast tim ljudima, trenirao sam mma 3 god, sada boks treniram i mozes ti biti spreman koliko god, ali ta sposobnost da ti ignorises bol i guras preko granice te boli, to ne moze da se nauci...secam se kad je dzons slomio palac protiv sonena i nastavio borbu, ti ljudi su jednostavno zveri
                        Ma na terminu kada sam nabio palac toliko me bolelo da sam jedva izdržao do kraja. A ne da se maram sa polomljenom nogom. Svaka čast tim gromadama. Skidam im kapu.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Nije polomio nogu .

                          Comment


                          • Dobio sam škart informaciju [emoji3]

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Zato sto je sam Yoel pricao da je verovatno polomio nogu.

                              Comment


                              • Kakva je kontrola dopinga u MMA?

                                Neki borci mi deluju steroidno.

                                I da, koja je razlika između dopinga i prohormona? Da li su oni dozvoljeni?

                                Comment

                                Working...
                                X