Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jon Jones ce biti novi Lance Armstrong. Ne podnose se on i Dana. I kako oni to lepo sacekaju da se borba odradi, pa onda ko iz vedra neba, pozitivan na doping. Prvo se uzme kes, pa se onda moralise.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Jon Jones ce biti novi Lance Armstrong. Ne podnose se on i Dana. I kako oni to lepo sacekaju da se borba odradi, pa onda ko iz vedra neba, pozitivan na doping. Prvo se uzme kes, pa se onda moralise.

      Ne lupetaj gluposti , Jon Jones im je zlatna koka - on prodaje minimum 400k PPV-a .


      Ali sam 100% siguran da su znali pre borbe da je pao test , pa su nekako smuljali sa Usadom da ne objave .
      Last edited by LoneWolfSrb; 23-08-17, 23:22.

      Comment


      • Samo nemoj da si mi naivan i bahat, takve ne mogu nikako. Oni, tj UFC zajedno sa USADA, znaju svakog koje dopingovan. Anabolici dugo ostaju u nasem organizmu i lako se prepoznaju na testovima. Ovo zasta je on bio pozivitivan moze da se detektuje 18 meseci nakon prve upotrebe. Kao i vecina anabolika. Svi se oni dopinguju, javna tajna medju profima u danasnje vreme.

        Isto kao sto su znali da ej Lance dopingovan, pao na svim mogucim testovima, kao i sto je sam rekao. A nista ne izlazi u javnost, dok to oni ne odluce, tj ako odluce.

        Treci put pada na doping, pa toliko ni Lesner nije padao a celo vreme se fixa.

        Sto se tice zlatne koke, ima toga Dana na pretek. Trenutna glavna kokica mu je Son of Ireland.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Sto se tice zlatne koke, ima toga Dana na pretek. Trenutna glavna kokica mu je Son of Ireland.
          Mozda Dani licno ako zaboravimo UFC veliko je pitanje koliko ce UFC imati koristi od ovog meca sa Floydom sa druge strane sam UFC pored Jonsa nema nijednu zvezdu koja trenutno dobro prodaje PPV konstantno je u padu kupovina istih tako da je Ufc u ogromnim problemima nisu srecni borci nije srecna publika nemaju dobru prodaju PPV...sve ovo je posledica uzdizanja Mcgregora iznad kompanije ali prosli vlasnici bukvalno da su namestali nema sanse da bi se sve tako pogodilio po njih idealan scenario cim su prodali kompaniju i Mcgregor otisao doslo je sve na naplatu samo novi vlasnici jos nisu svega svesni plus su dozvolili da bukvalno moze da dodje neko sa ulice i da se bori za pojas privremeni pravi ne bitno cemu rangiranje ako se ne postuje? jos ako uvedu ove kategorije izmedju postojecih svi ce odmah da traze da budu prvaci u dve kategorije i da pisu istoriju ...ali dobro ako malo dovedu stvari na svoje mesto moze nesto da se napravi i da se stvari dovedu u red imaju srece sto imaju dosta dobrih boraca samo treba da bolje promovisu a ne da jedan Aldo koji deset puta vise uradio od Mcgregora za sport bude totalno u mraku zato sto nije klovan znaci sam UFC treba da radi na promociji svojih najboljih boraca da na neki nacin budu blize *narodu* da prave emisije o njima i van oktagona....



          Sjajni mecevi jedva cekam pogotovo Valentinu
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • Sta mislis ko pobedjuje izmedju Lee-a i Tonya?

            Ovamo mislim da bi MightyMouse trebao da pobedi, decko mozda sirem delu nije zanimljiv, ali zna svoj zanat. A ovamo videcemo kakav je kardio Amandy, da li ce biti ko-a u prve 2-3 runde ili jok

            Jbg, svi videli da moze dosta para da se uzme pa jure pare, sto je normalno, svi zele da se obezbede. Ja jedva cekam da vidim koga ce dati Woodley-u sledeceg. I jedva cekam Diaz Bro's da vidim u oktagonu kao i kauboja koji ce sigurno ubrzo biti brzo nazad i sigurno se biti do kraja godine jos jednom, cak se negde pricala i borba opet sa Lawlerom...

            Nadam se da Jon nije uzeo (a mislim da je to to, ali se nadam) jer su spremali da se bije sa Stipe Miocicem, to bi bila brutaaaaaalnaaaaa tuca

            Comment


            • Mislim da ce ga Tony nasamarati mada moram da priznam da sem meca sa Chiesom nisam gledao njegove meceve ali sve jedno jos je on zelen za borca kalibra Ferguson u to sam uveren,jedino dobro sto se nisu Dohvatili Tony i Khabib je sto sada postoji moguscnost da oba borca gledamo sa Mcgregorom ...Amanda ide na to da dobije na snagu Valentinu teza je i veca od nje ali prosli put je skidala dosta kila i nije sve proslo kako treba zato je i odustala od meca ne znam imam neki osecaj da ce je Valentina dobiti... sto se MightyMouse tice mislim da je on uvek favorit...

              Bila bi ali ja stvarno ne znam kako bi on pobedio Miocica ...a za nocas dajem prednost Floydu
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • Jasno je da FLoyd ima prednost, ali nadam se da ce biti zanimljivo.

                Ni ja ne znam kako bi on dobio Miocica, ali verovatno nikad necemo ni saznati.

                Mislim da ce biti kao sto se prica, Konor trazi Khabiba u Rusiji, jer tu ima dosta para jer je ovaj ogroman u Rusiji, a Konor svuda. Jer cak i Dana je eskivirao neka pitanja oko pobednika Tony vs Lee, da li oni sigurno idu na Konora, jer mislim da i oni mole Boga da ovaj ostane u ufcu, Jon verovatno cao-cao, Ronda se udaje danas po njihovom vremenu, a kao nije rekla Dani da je kraj, ali mislim da tesko da ima sta da uradi, Konor moze da radi sta pozeli, pa videcemo.... Georges St-Pierre se vraca da se tuce sa Bispingom a kao po ugovoru ako pobedi, bar jednom mora da brani titulu, kao ogranicen je da ne juri samo "money" tuce...

                Bice zanimljivo kako ce ufc da igra sada....Doduse ovaj ludi sto je trebao da se bije sa Dosantosom, pozvao Miocica na twitteru da zakazu tucu A opasan je ovaj crnac i to veoma To bi bila vrh tuca

                Comment


                • I Khabib je na Instagramu izbacio da hoce da radi sa Mcgregorom UFC 219 u decembru tako da sve je na UFC (Mcgregoru) ...

                  Nadam se da vise nikad nece uci u ring ono je sramota
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • Mislim da ce ici na to i verovatno triologija sa Nate-om al na 155....

                    A za ovo jutros, jbg, vidi se da po difoltu ga vuce da bije kao da je u oktagonu. Za parvi put samo boks, bio je ok, ali opet sa druge strane je Floyd. Ako nista drugo, namlatili su se para. Lee ili Tony ima da nastave da pizde jer Konora videti nece )) A mozda jednostavno ga skinu odatle i posle nek se tuku za belt. Jer imas Khabiba za lovu u Rusiji, Nate-a, triologija, i ko zna sta jos do tada iskrsne i ispadne odlican biznis, jer Konor im donosi lovu a mislim da njega ne zanimaju tuce ako ne dobija ogromnu lovu, osetio je i s pravom kapiram da hoce da uzme sto vise, tako da sem money fights od njega nista nema

                    Comment


                    • Comment


                      • http://www.wrestlinginc.com/wi/news/...aralyzed-from/

                        Strasno za sada nema izgleda da ce se ikada skroz oporaviti Legenda nadam se da ce pobediti najvazniju borbu u zivotu..

                        Zanimljiv event svakako vredi pogledati jedan od retkih gde me sve borbe na glavnoj priredbi zanimaju ..
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment



                        • Sranjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.........


                          Inace Cody vs TJ is back on, mislim da je to u oktobru.

                          Comment




                          • B sample tested positive. RIP.

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post


                              B sample tested positive. RIP.

                              Smece od lika .

                              Celu karijeru je bio na tom sranju .

                              Ban for life .

                              Comment


                              • Steta mislim da je i bez toga mogao dosta da uradi ali definitivno ga treba skloniti iz oktagona...
                                Aleksander Emelianenko se vraca u oktagon 27 septembra,potpisao je za cecenski Akhmat Fight


                                Demetrious Johnson vs Ray Borg pomereni na UFC 216,Valentina je protiv Nunes malo pokazala ali opet cinimi se da je pokradena jedina greska je sto nije bila malo agresivnija odnosno da je ona vise napadala nekim udarcima koji ne prave stetu ali se boduju svakako ta kategorija je sve komplikovanija sto se tice naredne izazivacice...RDS kakav mec mislim da je zreo za napad na titulu steta sto nije vise mogao da skida kilazu za 155 mislim da bi ocerupao Conora lagano definitivno jedan od najkompletnijih boraca...
                                UFC 217 kakvi mecevi stvarno ocekujem pravi rat u sve tri borbe za titulu
                                Michael Bisping vs Georges St-Pierre
                                Cody Garbrandt vs T.J. Dillashaw
                                Joanna Jedrzejczyk vs Rose Namajunas
                                Namajunas je odradila oba kampa za borbu sa Nunes sa Valentinom koliko je napredoval videcemo ali nadam se da ce pruziti rat protiv Jedrzejczyk,Cody se bas zapalio za mec sa Dillashawom tako da jedva cekam da ga opet gledam mislio sam da nema sanse protiv Cruza pogotovo na 5 rundi ali decko je kidalica ozbiljan borac pre Cruza nije ni pokazao pravu snagu brzinu taktiku rvanje sve ima ...Bispinga ne mogu da slusam vise jedva cekam da se zavri ovaj mec sa St-Pierrom i da se teraju muka mi je vise od preskakanja realnih izazivaca
                                Last edited by dzoni gp; 14-09-17, 13:07.
                                sigpic http://caseystoner.com.au/

                                Comment

                                Working...
                                X