Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da vec dugo cekam ovu borbu i da vidim dal DC moze do pobede ja mislim sa dobrom taktikom da moze pogotovo sto Jones nije imao mnogo meceva u zadnjih par godina mada je sve na njegovoj strani godine prednost u visini duzini videcemo...Woodley mislim da zavrsava Maiu stvarno ne vidim kako ce da ga Maia spusti u parter...tu je i Cris koja ako pobedi uzima pojas i bas me zanima ko ce da joj izadje na crtu ja svakako racunam na Holm i tu ne znam za koga bi navijao moje dve omiljene mma takmicarke ...Lawler se vraca posle dugo vremena mada mislim da mu je posle onakog poraza to i trebalo malo da doje sebi nekad borci posle nokauto prebrzo ulaze u oktagon...u svakom slucaju prstace na sve strane jedva cekam
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • Woodley jedino ako bude lose branio obaranje moze da izgubi, drugacije ne vidim nacin da Maia moze da ga pobedi.

      Chris i Holm bi bio rat isto, tu bi se tuca zavrsila sa KO, ne vidim drugaciji ishod te tuce.

      cek sad Lawler ide na Kauboja?

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        cek sad Lawler ide na Kauboja?
        Da i tu bi trebalo da bude dobra borba ...jedva cekam obavezno ustajem da gledam ocekujem rat u svim borbama
        sigpic http://caseystoner.com.au/

        Comment


        • Tu ce tek krvavo da bude.

          Comment




          • Cudi me da se nisu potrudili da vise izreklamiraju ovu borbu, jer ce biti krvi i sto kaze Kauboj, ko or be ko'd. I ako kapiram da je borba sama po sebi ludilo, za vece narodne mase, treba bolja reklama i mislim da ce ovo biti najbolja tuca od svih ubedljivo.

            Comment


            • Ceo event je bas dobar slazem se da ce biti dobra tuca ali ipak na eventu imaju tri borbe za titulu tako da je normalno da je ovo stavljeno malo po strani,cak su i ostale dve borbe za titulu pale u senku u odnosu na Dc vs Jons...
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • Bice dobra borba izmedju Lamas vs. Knight

                Comment


                • A komentator kao da prenosi sah.



                  Je l neko ista zna kad ce ova luda braca nazad u oktagon? Njih obozavam jer su obojica ludi

                  Comment




                  • Jos malo pa nas cekaju sajne borbe event po nasem pocinje negde oko 4h ujutru
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Spavacu ja samo tako, radim i sutra.

                      Al kapiram da ce vec uveliko tad biti sve na ytu, samo se nadam da cu izbeci spoilere i moci da odgledam posteno.

                      Po meni Jon, Woodley (al navijam za Maiu), Cyborg, Kouboj (navijam za njega, al ce neko biti nokautiran u ovoj tuci 1000%), Manuwa, Lamas, Barao, Moicano i Fili pobedjuju.

                      Comment


                      • Ma skini sa torenta kakav youtube,prvo los snimak a drugo iseceno pola ekrana...po meni a za njih i navijam Dc Woodley Cris Kauboj Oezdemir mislim da lako moze da se desi da iznenadi Manuwu Lamas Sterling i Fil....

                        Ja svakako ustajem tako da nemoj da ulazis na forum ako neces da znas rezultate pre nego sto odgledas



                        Mozda nije za ovu temu al sam umro od smeha kakav kralj
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA



                          Ja ne vidim kako DC moze Jon-a da dobije.



                          EDIT: Dok ne pregledam borbe, ne dolazim ovde. Al i ovako i onako rano ustajem, i jedva cekam da pogledam
                          Last edited by Seoski Terminator; 29-07-17, 19:29.

                          Comment


                          • Odlican event Ozdemir jos jednom pokazuje da se blizi borbi za pojas,Cyborg odlicna Evinger cim sam video sa stomacicem znao sam koliko je sati Robi mozda i nije dobijo Kauboja ali kada sudije odlucuju svasta moze da se desi Wudli ocekivano Maia nije mogao da ga obori i tu je mec bio gotov samo smo morali da cekamo 5 rundi... Jons zasluzeno Cormier je lepo krenuo ali i da je izdrzao 5 rundi opet bi izgubio jednostavno Jons je raznovrsniji i duzi borac tako da zasluzena pobeda...mnogo mi je zao zbog DC ali ostace upamcen kao jedan od najvecih boraca ikad voleo bi da odradi jos neki mec mada i da se povuce hvala mu za sve mnogo je ucinio za ovaj sport...
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment




                            • Evinger je nesto na kratko prihvatila ako se dobro secam i mislim da nije imala full kamp. A i izdrzala je dosta jakih udaraca i ostala u borbi, pogotovo protiv Sajborg.

                              Robi i Kauboj, prvo me cudi da niko nije nokautiran, al svaka cast Kauboju kako je izasao iz prve runde, musko ga Robi napao, izdrzao je sve. Isto smo za Kauboja navijali ali mi nije krivo sto je i Robi pobedio, a Kauboj ce biti brzo nazad, on je zver i obozava da se bije, apsolutni ludak nad ludacima.

                              Wudli, jbg, ocekivano, dosta pasivna tuca i ocekivano da ce da ga vredjaju i da mu zvizde, jer da je pokusao da napada, pitanje bi bilo kad bi ga Maia bacio na zemlju i zavrsio, odradio je sve sto treba da pobedi, sad ako bude sa Dzordzem bice zanimljivo, al ne mislim da ce Bisping da pusti da mu izmakne Dzordz, pogotovo sto su se na radiu slozili da se biju.

                              A Jon, stvarno je masetro, ceo mec nogom u noge i telo, ni jedna jedina u glavu, i kad ga je udario u glavu, DC je branio udarac u telo. Apsolutno ga je iznenadio taj udarac u glavu. On Jon-a nikad dobiti nece, mislim da psihicki nema sta da trazi sa Jonom, previse mu je u glavi.
                              Sve bolje radi od DC-a i pritom duze ruke i noge, sto se uvek vidi da je problem za DC-a. Vrhunski sampion, al jbg, Jon je cudo prirode

                              EDIT :

                              Inace ne znam sto je Joe odradio intervju sa DC-em u oktagonu, pogotovo sto je inace protiv intervjuisanja ljudi koji su nokautirani, al aj.
                              Last edited by Seoski Terminator; 30-07-17, 13:02.

                              Comment




                              • HOLY SHIIIIIIIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                                Inace, Ferguson i Lee, Tiramisu nije spreman. Steta, cekao sam taj fajt, al bice i ovo zanimljivo.

                                Comment

                                Working...
                                X