Announcement

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast Miši ali Holm je imala taj meč u torbi. No ništa se tu ne može reći osim da je Miša svoju priliku iskoristila i to na najbolji moguci nacin.

    Šta reći za Nate-a? Nisam očekivao da će on biti taj koji će zaustaviti Konora ali opet. Svaka čast. Respekt za njega što je to uspeo da uradi a spremao se samo 2 nedelje za njega. To ne može svako.

    Hype train is over.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Originally posted by dzoni gp View Post
      Cestitam Deni tvoji borci su zasluzeno slavili
      hvala hvala
      pa u mom slucaju je to,mislim da kada imas pojas nije dovoljno samo da ga branis.kakav je ulaz imala mislila sam da ce da leti perije na sve strane.nije dala na sebe ali nije previse ni napadala,ono samo da izdrzim do kraja i da bude dovoljno za pobedu.mada se i tu mogla zabrojati jer su posle borbe analizirali bodovanje i holm je imala bukvalno zrno prednosti.tako da sam ipak tu noc videla samo 3 sampiona,samo moje vidjenje i osecanje onoga sto sam videla
      zato me je mcgregor kupio za sva vremenajedna sam valjda od retkih koja nije bila u tom hajp treinu,ali cu zato sad kad su ga svi oni misevi (dok im borac jos ni krv nije obrisao) gle cuda napustili,ponosno da se ukrcam.

      Last edited by denia_el; 08-03-16, 18:17.
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Slazem se za Holm ali sta je tu je sad me bas interesuje ko ce da napadne pojas Ronda ili Holm ...to ce verovatno biti na UFC 200,tu bi trebao i Conor da brani pojas protiv Alda ili Edgarda...mislim da se sada Conor opametio i da nece vise raditi u 170 vec iskljucivo ako bude napadao tezu kategoriju to ce biti 155...

        Ljudi kakvi nas mecevi cekaju u narednim mesecima da preskocim Brisbejn i Zagreb posto cemo o njima uskoro opsirnije,prvo Nurmagomedov vs Ferguson to vece rade Evans vs Rua i Machida vs Henderson ....pa onda DC vs Jones to vece jos jedna borba za pojas Johnson vs Cejudo zatim Overeem vs Arlovski,pa Werdum vs Miocic zatim Ufc 199 Rockhold vs Weidman nadam se da Weidman vraca pojas odradio je prosli mec kao zena ,to vece rade za pojas Cruz i Faber...uglavnom spremajte se na neprospavane noci pune krvi suza i znoja
        sigpic http://caseystoner.com.au/

        Comment


        • Originally posted by denia_el View Post
          zato me je mcgregor kupio za sva vremenajedna sam valjda od retkih koja nije bila u tom hajp treinu,ali cu zato sad kad su ga svi oni misevi (dok im borac jos ni krv nije obrisao) gle cuda napustili,ponosno da se ukrcam.
          necu ni da komentarisem takve

          A sto se tice Holm sve to stoji sto kazes ali ipak nije tapnula mene je to kupilo da za nju navijam dokle god da se bavi ovim sportom to je pravi istinski sampion Ronda moze mnogo toga od nje i Tate da nauci...
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • ne bih se bunila da odma idemo u tampu i las vegasmoj macidaa da ne spominjem koliko mi je dzons inspirativan
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by dzoni gp View Post
              necu ni da komentarisem takve

              A sto se tice Holm sve to stoji sto kazes ali ipak nije tapnula mene je to kupilo da za nju navijam dokle god da se bavi ovim sportom to je pravi istinski sampion Ronda moze mnogo toga od nje i Tate da nauci...
              a i misa da joj bude zahvalna do kraja zivotada ne bi holi tesko bi se ona pojasa nanosala
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Holms je bila u prednosti u odnosu na Tate, cele 3 runde plus bolja bila i u 5, sve do ona zadnja dva minuta. Tate u stand -up nista znacajno nije uradila, imala onu drugu rundu i to je to. Iscpala pobedu kao onomad Silva protiv Sonena.

                Conor se zajebo, kao sto je i sam rekao, uopste nije procenio svoju snagu/energiju. Ocekivao je da posle nekoliko dobrih udaraca uzdrma Nate, kao sto to radi protivncima u svojoj kategoriji. Ali tezi borci obicno umeju da izdrze vise udaraca, sto je i sam shvatio protiv Nate. Plus Nate nije midget, to je on bio. Dve najvece borbe McGrecora su bile protiv Chad Mendesa i Jose Alda, veci je od njih i ima duzi raspon ruku. Sad je bilo obrnuto, platio cenu za to. Onaj udarac u bradu je resio mec, posle toga McGregor nije znao gde se nalazi.

                Comment


                • Pa preskocio je jednu kategoriju (155) tako da ja sam zadovoljan kako je odradio,izdrzo je dva cista udarca u bradu jeste bio uzdrman ali nije pao to donekle objasnjava zasto je onako lako izlazio na kraj u svojoj kategoriji,za energiju si upravu mislim da u nedostatku iste je i pokusao da obori Diaza ali vec dobro uzdrman i iscrpljen bio je samo laka meta...ali sta je tu je idemo dalje
                  za Holm nemam sta da dodam sve si lepo reko samo po meni previse je iskusna da bi takve greske pravila i to jos kad ima pojas u rukama ...
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment






                  • Jedva cekam kave nas borbe ocekuju ...
                    Last edited by dzoni gp; 09-03-16, 18:53.
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Connor razocarao, protiv Mendeza se vidjelo da je truba u parteru, ovdje je to samo potvrdio. Ima brze ruke i jako udara ali to ni u snu nije dovoljno da bi se dominiralo UFC-om. Khabib i RDA su sa 155 fizicki jaci od ovog Diaza sa 170, sta bi tek bilo da se sa njima mora hrvat i laktat.
                      I covjek proziva druge da bjeze od njega jer ne zele nespremni da udju u kavez za 10% onoga sto on dobija a on u citavoj prici ispada heroj jer je za 10mil usao u borbu protiv covjeka koji se 7 dana intenzivno pripremao
                      Last edited by black_sax; 11-03-16, 07:17.

                      Comment


                      • ali taj dijaz je jedan od najzilavijih i najizdrzljivijih boraca a ima bogami i tesku ruku.braca dijaz su fanatici,imali borbe ili ne oni po citav dan (svaki dan) provode u sali plus pripreme za maratone,triatlone.....nejt dijaz je tu bio svoj na svome.ali konor nije (ma sta on pricao).niti je telo za tako kratko vreme moglo da mu se navikne na novu kilazu,niti je naviklo da prima udarce od nekoga te kilaze.mislim da je u tu borbu usao iz minusa


                        McGregor dared to be great - nothing wrong with that

                        ..McGregor did that Saturday night. He dared. He fought. He lost. Many have celebrated. Many have called him a hype job. He’s not. He’s human. And like Ali after losing to Frazier in their first fight in 1971, he may end up being even more popular before.

                        Why? Because perfection is boring.
                        ceo tekst je odlican,pa ko ima vremena....
                        Last edited by denia_el; 12-03-16, 11:36.
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by dzoni gp View Post




                          Jedva cekam kave nas borbe ocekuju ...
                          takodjemoguce da ima veze sa time sto jonsa obozavam,ali koliko mi je jj inspirativan i neverovatan toliko dc ima 0 harizme
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja sam i dalje uz Konora. Nema niceg strasnog u tome da izgubis. Neki to gledaju kao nesto strasno samo zbog toga sto je Konor toliko hajpovao svaku svoju borbu pa je malo i na sebe bacio pritisak da ako izgubi sve sto je rekao pada u vodu. Ja verujem da ce on uci u istoriju kao jedan od najvecih boraca u 145 kategoriji i mozda ali samo mozda moze da uzme titulu i u 155 kategoriji ali se nadam da je sada shvatio da tezina itekako utice na borbu i da ne sme da se zeza sa tim. Nije nepobediv i u ovom sportu svako svakoga moze da iznenadi. To je cinjenica.
                            Last edited by Bonomo; 16-03-16, 22:01.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Svako moze da izgubi, pitanje je samo na kakav nacin. A Conor koji je za mnoge jedan od najboljih u historiji ovog sporta je izgubio u stilu sarajevskih kafandzija i udaraca reketa, ugusen je poput pileta. Stavi ga u 155 diviziju i daj mu 5 borbi protiv RDA, Khabiba, Pettisa, Fergusona i Barbose siguran sam da bi iz najmanje 3 izasao kao gubitnik. Diaz je sve rekao s onom recenicom "you knocked out 3 midgets and you are pumped up".

                              Comment


                              • Originally posted by black_sax View Post
                                Svako moze da izgubi, pitanje je samo na kakav nacin. A Conor koji je za mnoge jedan od najboljih u historiji ovog sporta je izgubio u stilu sarajevskih kafandzija i udaraca reketa, ugusen je poput pileta. Stavi ga u 155 diviziju i daj mu 5 borbi protiv RDA, Khabiba, Pettisa, Fergusona i Barbose siguran sam da bi iz najmanje 3 izasao kao gubitnik. Diaz je sve rekao s onom recenicom "you knocked out 3 midgets and you are pumped up".
                                brate, konor je podigao tezinu na 170 , kardio mu je otisao u q...to ga je kostalo borbe, a sto se samog meca tice diaz je bio mnogo osteceni od konora na post presu
                                tako da valja sacekati da malo popravi kardio za ovu tezinu i ubedjen sam da ce peglati celo drustvo koje si naveo

                                Comment

                                Working...
                                X