Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cikago svakako ima sanse za prsten. druga je prica da li ce te sanse realizovati i to sto ja mislim da nece. ;)

    Comment


    • Znaci ne spadaju u najuzi red favorita.Mislim da ce Paul preci u neki klub gde ce vec biti neke zvezde,ili ce se formirati istovremeno.Ne verujem da ce u Charlotte i mislim da bi mu to bio glup potez.
      sigpic

      Comment


      • a sta ako sarlot za ovo leto dovede neku zvezdu ili dve? pol verovatno ne ide nigde pre isteka ugovora a to je za dva leta. 500 stvari moze da se izmenja do tada.

        Comment


        • Ja sam prilicno siguran da ce da ga trejduju pre isteka trade deadline-a sledece sezone...mogu za njega da izvuku dosta dobrih igraca

          Comment


          • a opet hornetsi mogu za leto da pojacaju tim i probaju da napadnu prsten i tada bi taj trejd otpao. malo verovatno ali takodje jedna od opcija.
            mislim meni tacno puca jaje gde ce pol nego samo ovako razmatram mogucnosti jer mi se ne spava.

            Comment


            • A i meni puca,ali mi je i dosadno

              Ne verujem da ce on ostati u Hornetsima,ni ne treba po meni...Najbolji plej u ligi bez diskusije.Neka juri taj prsten

              Comment


              • meni je nash najbolji a kidd omiljeni
                a i deron mi je bolji od pola samo je poceo malo da jede govna pa me nervira. pol vs deron je vecita rasprava na jednom drugom forumu koji posecujem.

                Comment


                • Originally posted by Debeli Majk View Post
                  meni je nash najbolji a kidd omiljeni
                  a i deron mi je bolji od pola samo je poceo malo da jede govna pa me nervira. pol vs deron je vecita rasprava na jednom drugom forumu koji posecujem.
                  Tu nebi trebalo bit rasprave Paul moze bit profesor Deronu


                  To je moje misljenje

                  Comment


                  • Meni Paul,D-Will,Rose,Nash,Kidd...jebi ga ovu dvojicu poslednjih stigle godine

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      fali im sg i iskustvo jakih utakmica.


                      I malo visi centar...

                      Comment


                      • @ljuba
                        nasha bash i nisu stigle godine (sansi sigurno ne bi imali ovaj skor da nije nasha jer imaju kanalcinu od ekipe) kidda polako jesu stigle godine ali moze on jos jednu sezonu da odigra. covek tripl-dabl, najveci car.
                        pol od ove godine lepo igra jer je napokon prestao da igra za statistiku mada ga to ponekad ponese. statistiku inace smatram za najvecu glupost ovog sveta.
                        pol mozda ima lepse poteze i nabudzeniju statstiku od derona ali deron je pravi vodja, kapetan, komandant, kako god. a i svi znamo kako deron urnise pola kad se njihovi timovi sastanu

                        Comment


                        • Ma nisam mislio da su Nash i Kidd nesto preterano pali u igri,naprotiv...nego ova tri igraca su buducnost lige + John Wall
                          Last edited by Ljuba90; 13-04-11, 01:17.

                          Comment


                          • hahaha uopste ne volimo iste igrace xD meni wall preveliki siledzija. bar za sada. lako to moze da se ispravi.

                            Comment


                            • Nisi ga mozda gledao dovoljno

                              Wall je dete koje uziva u igri,mozda i previse Siguran sam da je trenutno ubedljivo najveci potenicijal u NBA...a vec je sigurno najbrzi igrac(ne i najeksplozivniji) u ligi,odlican asistent,fantasticno razvija kontre...jos samo dve stvari da popravi i bice superstar...a to su izgubljene lopte i sut za 3 poena

                              Edit : p.s. Volimo Wade-a

                              Comment


                              • gledam ja njega od koledza jos.
                                meni se ne svidja, jbg. videcemo sta ce biti od njega u godinama koje dolaze.
                                a dajem glavu da je brooks najbrzi igrac u ligi
                                wall, rose, barbosa odma iza njega. verovatno sam nekog zaboravio...

                                Comment

                                Working...
                                X