Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kako se Orlando pojacao!!!


    J-Rich, Hedo i Earl Clark dolaze na Floridu u zamenu za Vince-a, Gortat-a, Pietrus-a, pika prve runde i nesto kesa.


    http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=5932861


    EDIT: Pa jbt, oni su debelo u luxury tax-u, kako koji kurac mogu da prave ovakve trejdove. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6


    EDIT 2: I Lewis za Arenas-a, ali to jos nije potvrdjeno.

    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      Dosao i Arenas, a u zamenu je otisao Lewis


      Potvrda je dosla na nba.com, kao breaking news. Kakav sada tim ima Orlando fghj48d fghj48d fghj48d
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        Jao , kakva petorka sad #^GH*# Arenas/Nelson , Jrich , Hedo , Bass , Howard . Au , pa ovo je ozbiljan konkurent za prsten!

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Ajde Paxson-e jebem li ti mamu sad reaguj i dovodi Mayo-a ili Melo-a, sve uprave su aktivne osim nase pacenicke. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
          Ljudima igraju po 3 All Star-a u petorci, nama startuje retardirani Bogus. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6


          EDIT: I da, potvrdjeno je Lewis - Arenas.


          EDIT 2: Verovali ili ne, spominje se i Nash u NY za Felton-a i Curry-a. A, onda sve sto imaju na Anthony-a.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            [quote author=T-Mac link=topic=2955.msg215923#msg215923 date=1292707376]
            Ajde Paxson-e jebem li ti mamu sad reaguj i dovodi Mayo-a ili Melo-a, sve uprave su aktivne osim nase pacenicke. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
            Ljudima igraju po 3 All Star-a u petorci, nama startuje retardirani Bogus. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6


            EDIT: I da, potvrdjeno je Lewis - Arenas.


            EDIT 2: Verovali ili ne, spominje se i Nash u NY za Felton-a i Curry-a. A, onda sve sto imaju na Anthony-a.
            [/quote]


            &*#GI(]
            Smiri se covece,nisu jedini...


            A to kada bi Nash i Anthony dosli u NY,bili bi daleko glavni favoriti za prsten. I#^@8
            Bas me zanima s' kim ce Kobe da se zakaci,pa da ga dovede u Lakerse!?! $#^%RT
            sigpic

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              Meh, vec sam iskulirao, jos jedna sezona navijanja za Boston i LA u PO-u... I#^@8
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Ne bih voleo Felton da ode nikako &+I}\


                Jes' da je to Nash, ali nekako se Felton sasvim dobro uklopio u tim...
                Mada ne verujem ni da će se ovo ostvariti, čista novinarska patka...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Sta bi ovo ljudi moji sa Orlandom, pa sada imaju Nelsona, Arenasa, Vilijamsa na PG, a Ricardsona na SG, + K. Ricardsona na SF!? I sta sad, pretvorice se u kopiju Finiksa? Ne znam, ali mislim da su napravili sranje... @(*6sd$%
                  A da, zaboravio sam, vratili su Hida... Kakvi su oni indijanci... Sta, ocekuju od njega da ponovi zadnju sezonu koju je igrao za njih...

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Nikolad, dobrodosao na forum, uzivaj &($%WP+


                    Jeste da su oslabili u odbrani, ali su zato dosta jaki sada u napadu, a tu je i Howard koji moze da igra odbranu za trojicu $#^%RT


                    Bogami, sledeci derbi Floride ce da bude zanimljiv %&ES7 %&ES7 %&ES7
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Hvala #3 +*@WT*48*

                      Ne znam, ovi potezi Orlanda mi se uopste ne dopadaju... Napad im nikad nije bio problem, pa nece ni sada, ali odbrana... Taman su je uspostavili i onda puf... Imaju previse bekova, a oslabili su frontcourt, ostali su samo Dvajt %QWT&W , Bas i Anderson... Opet kazem, ne znam, ali nista mi se ovo ne svidja, jer inace navijam za taj tim, ne bih nikako voleo da se raznizu.... I ja jedva cekam derbi, bice ludnica @R&}*

                      Comment


                      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          Hahhahaha, istina, Vujacic lepotan u NJ.... #%d* Odigrao covek 1 kvalitetnu sezonu za LA (preproslu cini mi se), i ....
                          zaboravio da igra kosarku.... h5g6k8

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Nemojte tako...Vujacic je dao dva odlucujuca slobodna u game 7 protiv Bostona u finalu... $#^%RT


                            Bio bi red da se i Lakersi angazuju u ovom prelaznom roku,imaju samo 4 igraca na bekovskim pozicijama:
                            Blake,Fischer,Kobe i Brown.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Samo je sada pitanje, ko ce biti startni plej, zalosno ako to ne bude Nelson, mislim da Arenas nije za Magic, ali oni bolje znaju, sto se tice J-Richa, to je odlican potez, decko je zver, a i mlađi je od Carter-a, bice odlicno pojacanje, mada je ne bi davao Vince-a, on mi je drag nesto h5g6k8


                              Hedo igra ocajno zadnje dve sezone, a sada se vraca na mesto uspeha, on je bio jedan od najzasluznijih sto je Orlando igrao finale sa Lakers-ima, pre dve sezone. Bice zanimljivo, a sto se tice Nash-a, ne verujem da ce zavrsiti u Knicks-ima, i bila bi to greska, da sada oteraju Felton-a, a decko se savrseno uklopio, i dosta je mlađi od dr. Steve-a, tako da se na duze staze ne isplati. Danas se svasta desava, videcemo, mozda jos neka bomba odjekne $#^%RT
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                hido u orlandu #%d*
                                pa jebo ih on da ih jebo, jesam fan orlanda al cu sad da pocnem da ih hejtujem vise nego miami ^*#(-

                                Comment

                                Working...
                                X