Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Portland Trail Blazers-i ozbiljno razmisljaju da daju odmor Brandon Roy-u do naredne sezone nadajuci se da ce mu to pomoci da odmori koleno i vrati se u staru All-Star formu.


    http://ken-berger.blogs.cbssports.co...38893/26733823
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      To bi definitivno trebali da urade, jer ovako vise ne ide.Situacija se sve vise pogorsava, i bolje je da mu daju vremena da pokusa da odmori kolena i da se vrati u formu, pa ako i posle toga ne bude poboljsanja, jbg sta da se radi...
      sigpic

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        OK, ovo i zvanicno postaje glupo za medalju.


        http://sports.yahoo.com/nba/news;_yl...ynuggets123010
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            [quote author=pemarinkovic link=topic=2955.msg220346#msg220346 date=1293892491]
            [/quote]

            Dobar dan postovani poznavaoci NBA lige na nagovor mog gore pomenutog druga, Drazena, pridruzih se ovom forumu. Samo da se zna da nemam nista sa njegovim stavovima mislim da nema pojma i da potajno navija za Boston iako se izjasnjava kao navijac Orlanda pa srecan mi pocetak!

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              LBJmvpFORlife dobrodosao i uzivaj! (*#^R^

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg220447#msg220447 date=1293901883]
                [quote author=pemarinkovic link=topic=2955.msg220346#msg220346 date=1293892491]
                [/quote]

                Dobar dan postovani poznavaoci NBA lige na nagovor mog gore pomenutog druga, Drazena, pridruzih se ovom forumu. Samo da se zna da nemam nista sa njegovim stavovima mislim da nema pojma i da potajno navija za Boston iako se izjasnjava kao navijac Orlanda pa srecan mi pocetak!
                [/quote]
                @R&}*

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Dobrodosao LBJmvpFORlife! Uzivaj! +*@WT*48*

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Dobrodosao LBJitd h5g6k8 , uzivaj na forumu (*#^R^
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      [quote author=Branislav link=topic=2955.msg218898#msg218898 date=1293534846]
                      Vidim da se i Kevinu Lavu dopada LeBronova ideja ( a izgleda da i nije samo njegova) o smanjenju broja klubova i koncentraciji vise boljih igraca u jednom timu. Iako mislim da zbog politike i novca nece doci do realizacije ovog predloga, u potpunosti bih podrzao James-a jer mislim bi se na taj nacin stvarno poboljsao kvalitet lige! #$&+|r
                      [/quote]




                      Jel stvarno to Lebron izjavio!!?! #&^Dk* fghj48d #^GH*# $%&RQa
                      Eeee,tek tada Lebron nikada ne bi doso do titule! Kakva glupost!! #%d* #%d*

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        Dobrodosao LBJmvpForLife, uzivaj na forumu %QWT&W
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          [quote author=nidz@ link=topic=2955.msg220470#msg220470 date=1293904985]
                          [quote author=Branislav link=topic=2955.msg218898#msg218898 date=1293534846]
                          Vidim da se i Kevinu Lavu dopada LeBronova ideja ( a izgleda da i nije samo njegova) o smanjenju broja klubova i koncentraciji vise boljih igraca u jednom timu. Iako mislim da zbog politike i novca nece doci do realizacije ovog predloga, u potpunosti bih podrzao James-a jer mislim bi se na taj nacin stvarno poboljsao kvalitet lige! #$&+|r
                          [/quote]




                          Jel stvarno to Lebron izjavio!!?! #&^Dk* fghj48d #^GH*# $%&RQa
                          Eeee,tek tada Lebron nikada ne bi doso do titule! Kakva glupost!! #%d* #%d*
                          [/quote]

                          Mislim da je ideja dobra ali isto tako mislim da nema nikakve teorije da se to desi po nekom takmicarskom principu, jednostavno ko ne donosi pare u kasu lige taj ce da ide napolje tako da i sama ideja gubi znacaj. Primer imamo Voriorse koji su igrali plej of jednom u 16 godina a jedna su od najgledanijih i najpodrzavanijih ekipa i Sternu ne pada napamet da ih rasformira dok imamo Netse koji imaju sada lose rezultate a znamo svi da su imali finu generaciju sa mr. Triple Double-om a prvi su na listi za izbacivanje. Uglavnom mi se cini da ima previse ekipa i da bi mozda bilo bolje da ih ima recimo 24 svakog dana poneki derbi svaki tim dve zvezde bilo bi lepo probati

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Drazene zaista sjajan tekst,ima nekih minimalnih gresaka;Kobe je 81 poen ubacio protiv Toronta,ali nije toliko bitno protiv koga je ubacio,vazno je da je ubacio. h5g6k8


                            Odlican tekst,svaka ti cast. &8@^J




                            Vidim da mnogi na ovom forumu(i na drugim podforumima) misle da je pre nekoliko sati pocela nova decenija,to nije tacno,nova decenija je pocela pocetkom 2010. godine.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Dobrodosao LBJmvpForLife, uzivaj (*#^R^
                              Evo da i ja pohvalim Drazena, stvarno je napisao odlican tekst &8@^J
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                Bravo Drazene,uzivao sam Bilo bi idealno kada bi se malo vise pisale kolumne,ali dobro sad

                                Comment

                                Working...
                                X