Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Coach Nick-ova analiza sinocnjeg meca Heat - LA, bas me zanima sta je rekao i mislim da ne postoji bolji nacin da se uverimo kakav je mec bio (ko nije gledao).


    NBA 2k11: Los Angeles Lakers vs. Miami Heat - Lakers Get Out of Kitchen
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      Jbt, ne mogu da verujem koliko je Kobe bio indisponiran, tacno se vidi da je izbacen iz takta.
      Wade ga je bukvalno pojeo na terenu.
      Koliko vidim Heat je jednostavno odigrao cvrsto i koncentrisano ceo mec, dok je LA pravio dosta glupih gresaka i u odbrani i u napadu, promasivali su zicere itd.


      EDIT: Ajde ljudi postujte nesto, ne mogu da pricam sam sa sobom. $#^%RT


      Salu na stranu, pojavila se jedna zanimljiva informacija, Boris Diaw bi mogao u Orlando u zamenu za J-Rich-a. (%fsd%&j


      http://www.boston.com/sports/basketb...ormula/?page=5
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        [quote author=T-Mac link=topic=2955.msg218291#msg218291 date=1293373724]
        Jbt, ne mogu da verujem koliko je Kobe bio indisponiran, tacno se vidi da je izbacen iz takta.
        Wade ga je bukvalno pojeo na terenu.
        Koliko vidim Heat je jednostavno odigrao cvrsto i koncentrisano ceo mec, dok je LA pravio dosta glupih gresaka i u odbrani i u napadu, promasivali su zicere itd.


        EDIT: Ajde ljudi postujte nesto, ne mogu da pricam sam sa sobom. $#^%RT


        Salu na stranu, pojavila se jedna zanimljiva informacija, Boris Diaw bi mogao u Orlando u zamenu za J-Rich-a. (%fsd%&j



        http://www.boston.com/sports/basketb...ormula/?page=5
        [/quote]

        Pa nisu valjda ludi ovi iz Orlanda,polako kidace J-Rich

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Meni nikako nije jasno sta je Jackson mislio sa Blakeom,Kobe-em i Brownom u isto vreme na parketu. #%d* Ok protiv nekih drugih ekipa,ali ne i protiv Miamia koji imaju LBJ-a i Wade-a.Barnes i Artest su morali vise da pokazu i od njih ce dosta zavisiti ako u nekom slucaju dodje do finala Lakers-Miami.

          Diaw,tog coveka ne volim nikako.Koliko je taj samo promasio bitnih suteva za Phoenix u bitnim mecevima.Da smo 2006 imali nekog solidnog sutera mesto njega,uzeli bi prsten.
          sigpic

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            [quote author=caniggia7 link=topic=2955.msg218293#msg218293 date=1293375413]
            Meni nikako nije jasno sta je Jackson mislio sa Blakeom,Kobe-em i Brownom u isto vreme na parketu. #%d* Ok protiv nekih drugih ekipa,ali ne i protiv Miamia koji imaju LBJ-a i Wade-a.Barnes i Artest su morali vise da pokazu i od njih ce dosta zavisiti ako u nekom slucaju dodje do finala Lakers-Miami.

            Diaw,tog coveka ne volim nikako.Koliko je taj samo promasio bitnih suteva za Phoenix u bitnim mecevima.Da smo 2006 imali nekog solidnog sutera mesto njega,uzeli bi prsten.
            [/quote]
            ma da li si lud, miami -lakersi finale &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] ,gde ti vidis miami u finalu

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              [quote author=TracyMcGrady link=topic=2955.msg218303#msg218303 date=1293376647]
              ma da li si lud, miami -lakersi finale &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] ,gde ti vidis miami u finalu
              [/quote]
              Rekao sam ako dodje u nekom slucaju,citaj malo nemoj samo spamovati.Inace ja u finalu vidim Boston sto se tice istoka.
              sigpic

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                [quote author=caniggia7 link=topic=2955.msg218307#msg218307 date=1293380580]
                [quote author=TracyMcGrady link=topic=2955.msg218303#msg218303 date=1293376647]
                ma da li si lud, miami -lakersi finale &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] ,gde ti vidis miami u finalu
                [/quote]
                Rekao sam ako dodje u nekom slucaju,citaj malo nemoj samo spamovati.Inace ja u finalu vidim Boston sto se tice istoka.
                [/quote]
                ok ali miami nema sanse, takodje boston

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  [quote author=caniggia7 link=topic=2955.msg218293#msg218293 date=1293375413]
                  Meni nikako nije jasno sta je Jackson mislio sa Blakeom,Kobe-em i Brownom u isto vreme na parketu. #%d* Ok protiv nekih drugih ekipa,ali ne i protiv Miamia koji imaju LBJ-a i Wade-a.Barnes i Artest su morali vise da pokazu i od njih ce dosta zavisiti ako u nekom slucaju dodje do finala Lakers-Miami.

                  Diaw,tog coveka ne volim nikako.Koliko je taj samo promasio bitnih suteva za Phoenix u bitnim mecevima.Da smo 2006 imali nekog solidnog sutera mesto njega,uzeli bi prsten.
                  [/quote]
                  Pa vidi, da se Jackson od prelaznog roka vise bavio svojim timom nego sto je pljuvao LBJ-a i Heat mozda bi sinoc bilo drugacije. Ovako mu se LeBron sinoc pokenjao po faci u sred Staples Centra, kao sto se pokenjao na NYK u MSG-u i na Cavaliers-e u Cleveland-u! +*@WT*48*

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    [quote author=Branislav link=topic=2955.msg218317#msg218317 date=1293384287]
                    Pa vidi, da se Jackson od prelaznog roka vise bavio svojim timom nego sto je pljuvao LBJ-a i Heat mozda bi sinoc bilo drugacije. Ovako mu se LeBron sinoc pokenjao po faci u sred Staples Centra, kao sto se pokenjao na NYK u MSG-u i na Cavaliers-e u Cleveland-u! +*@WT*48*
                    [/quote]
                    Jackson ima odlicnu ekipu,ali mi nije jasno kako je zamislio da Brown cuva LBJ-a.Brown jeste odlican backup SG,ali toliko bas ne moze.Artest i Barnes su dobri defanzivci,ne vidim sto je to radio.On je mislio da ce ga Brown sacuvati i da ce ga tako poniziti ja ne vidim drugi razlog.

                    U Miamiju me najvise nervira igra Chrisa Bosha.I Wade i LBJ su pokazali spremnost da igraju timski i da se uigraju da bi dosli do prstena,jedino Bosh ne shvata da nije vise usamljena superzvezda i da ne moze da se bavi nabijanjem sopstvene statistike.Mora da igra angazovanije u odbrani,jer ima dobre predispozicije za defanzivca ali se ne trudi,dok u napadu mora da igra blize kosu,takodje mora vise skokova da ima.Kad se Miamiju oporave Haslem i Magloire,nije to toliko ni lose u reketu,ali na poziciji pleja je i dalje katastrofa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Caniggia7 sve si u pravu po meni osim za pleja Mislim da ce od Chalmersa biti nesto

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg218325#msg218325 date=1293385459]
                        Caniggia7 sve si u pravu po meni osim za pleja Mislim da ce od Chalmersa biti nesto
                        [/quote]
                        A moze on da bude dobar kad imaju prednost 15+.U egal utakmicama koje je Miami igrao,on i Arroyo su mnogo gresili.Chalmersa smatram boljim plejmejkerom,ali pod pritiskom je los.Videcemo ga u play-offu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          Zna Phil bolje od svih nas zajedno,nije bezveze osvojio 11 prstena.
                          Sa takvim igracima Miamiju i ne treba plejmejker,i prosle godine je Wade cesto prenosio loptu i organizovao napade(to Branislav ne zna jer je navijao za klub po kojem sada s..e),vidite da Odom kod Lakersa cesto prevodi loptu,a covek krilni centar.Sve to zavisi od postavke napada.


                          U postavi Blake,Brown,Kobe,ne bi Shannon cuvao Lebrona vec Kobe,i tu je u svakom slucaju dolazilo do udvajanja.
                          James se svake godine za Bozic p....e po Phil Jacskonu,pa mu nesto u maju i junu tvrda stolica,mora da je meteoropata pa mu ne odgovara klima u to doba godine.


                          Evo da vas pitam,koga biste vi prikljucili Miamiju na poziciji pleja?
                          Tesko je ubosti kao sto je Boston ubo sa Rondom,Doc Rivers je priznao da tada nisu mogli priustiti boljeg,ali Rondo je mnogo napredovao,sto se ne desava cesto.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Miami ne treba pleja za prenos lopte kad imaju Wadea i Jamesa,bar treba neko ko im nece upropastiti kad je bitno.Chalmers i Arroyo su losi pod pritiskom,Arroyo pogotovu.Ne bi im nikog prikljucio jer ih ne volim,a idosta im je pojacanja.Ne svidja mi se njihova igra,jer ne igraju timski.Miami ne lici na tim,bar ne jos,a nije tacno da imaju losu klupu.

                            Phil je carina,ali nije mi jasno sta je time hteo.Ako je hteo da Kobe cuva Jamesa,onda je trebao neko od SF da igra da cuva Wade-a,pa ako dodje do udvajanja i preuzimanja,da se moze adekvatno sacuvati LBJ,mada ni to ne bi puno pomoglo jer su bili totalno dekoncentrisani i nisu dovoljno spremno usli u mec,cast izuzecima kao sto su Odom na kog je mozda trebalo malo vise igrati u napadu i Brown koji je dobro odradio svoj posao menjanja Kobe-a.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2955.msg218334#msg218334 date=1293385876]
                              Zna Phil bolje od svih nas zajedno,nije bezveze osvojio 11 prstena.
                              Sa takvim igracima Miamiju i ne treba plejmejker,i prosle godine je Wade cesto prenosio loptu i organizovao napade(to Branislav ne zna jer je navijao za klub po kojem sada s..e),vidite da Odom kod Lakersa cesto prevodi loptu,a covek krilni centar.Sve to zavisi od postavke napada.


                              U postavi Blake,Brown,Kobe,ne bi Shannon cuvao Lebrona vec Kobe,i tu je u svakom slucaju dolazilo do udvajanja.
                              James se svake godine za Bozic p....e po Phil Jacskonu,pa mu nesto u maju i junu tvrda stolica,mora da je meteoropata pa mu ne odgovara klima u to doba godine.


                              Evo da vas pitam,koga biste vi prikljucili Miamiju na poziciji pleja?
                              Tesko je ubosti kao sto je Boston ubo sa Rondom,Doc Rivers je priznao da tada nisu mogli priustiti boljeg,ali Rondo je mnogo napredovao,sto se ne desava cesto.
                              [/quote]
                              Ne znam sta te muci Crna Mambo? Ja sam postovalac LeBrona James-a i navijacu za svaki klub u kome on bude igrao osim u slucaju da predje u neki klub Zapadne konferencije! U tom slucaju nasao bih novog idola na Istoku jer je Istocna konferencija iznad svega! A pljuvacu koga hocu i kada hocu. (*#^R^

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                Ma Kobe je juce bio ko nadrogiran,gubio se u odbrani,nije znao gde se nalazi &Q45q@%

                                Comment

                                Working...
                                X