Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rick Adelman vise nije trener Houston Rockets-a.

    http://www.nba.com/2011/news/04/18/r...s=iref:nbahpt2
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Morace Gasol da uzme manje para, ili da ode negde, mada pitanje je gde bi mogao da igra.. Ali se niko od nas ne bi ljutio kada bi on otisao u Miami...

      Tako da onda i mi i Fakers-i imamo Gasol-a.
      Ma neka predje u Portland.Taman Odenu pozele srecu u daljoj karijeri , dovedu Gasola i ne gine im da budu medju prve ekipe na Zapadu.

      Comment


      • Džejson Vilijams, nekadašnji plejmejker Sakamento Kingsa, Memfis Grizlisa, Majami Hita i Orlando Medžika, juče je završio košarkašku karijeru. Po mom mišljenju bio je jedan od najtalentovanijih plejmejkera u zadnjih 20 godina u NBA ligi. Imao je sve: veliku brzinu, sjajan dribling, sjajan pregled igre, izuzetne dodavačke sposobnosti, dobar skok šut, odličan odraz...Odlično se uklopio u Sakramento Kingsima, bio zaštitni znak te ekipe tri godine, ali je zamenjen Majkom Bibijem 2001.g. i poslat je u Memfis. Povrede i neke druge okolnosti su dovele do toga da nikad nije dostigao svoj puni potencijal. Da je nastavio da se razvija u pravom smeru, bez problema sa povredama, bio bi sigurno jedan od najboljih plejmejkera protekle decenije u NBA, ako ne i najbolji. Osvojio je titulu šampiona NBA lige sa Majami Hitom 2006. godine.

        http://sports.yahoo.com/nba/blog/bal...urn=nba-345890

        Jason Williams announces retirement
        April 19, 2011
        Joe Murphy/NBAE/Getty Images

        MEMPHIS, April 18, 2011 – Memphis Grizzlies guard Jason Williams announced his retirement from the NBA today, ending his 12-year pro career.

        The 6-1, 190-pound guard leaves the NBA with career averages of 10.5 points, 2.3 rebounds and 5.9 assists in 788 games (667 starts) over 12 years (1998-08, 2009-11) with the Sacramento Kings, Memphis Grizzlies, Miami Heat and Orlando Magic.

        A member of the inaugural Memphis Grizzlies in 2001, Williams retires as the franchise’s all-time assists leader (2,069) and ranks in the top 10 in team annals in assists per game (7.0, 2nd), three-pointers made (500, 2nd), three-pointers attempted (1,543, 2nd), steals (372, 5th), free throw percentage (.817, 5th) and points (3,400, 10th).

        The 35-year old averaged 2.0 points, 1.1 rebounds and 1.9 assists in 10.9 minutes in 27 games this season with the Magic and Grizzlies, who signed him as a free agent on Feb. 7. The Belle, W.Va. native missed the final 17 games of the regular season due to low back soreness in what was his second stint in Memphis.

        Williams won the 2006 NBA Championship with Miami, starting all 23 playoff games and averaging 9.3 points, 2.0 rebounds and 3.9 assists to help the Heat capture the franchise’s first title.

        Selected by Sacramento with the seventh overall pick of the 1998 NBA Draft, “J-Will” brought an exciting style and unique flare to the league before becoming one of the NBA’s most steady floor generals, regularly finishing among the league leaders in assist-to-turnover ratio.



        Evo nekih snimaka čisto da se podsetimo...

        http://www.youtube.com/watch?v=HV2SW...eature=related
        Last edited by pemarinkovic; 20-04-11, 19:23.

        Comment


        • Zaista je fenomenalan lik,bas mi je zao,jedan od atraktivnijih kosarkasa koje sam gledao...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Bio je, sa sigurnoscu to mogu reci, uz Magica najatraktivniji dodavac ikada . Imao je sjajan pregled igre, jednostavno covek rodjen da igra kosarku . Nazalost, mnogo je slucaja gde strasni talenti ne dostignu svoj vrh zbog najgore reči u košarci : povrede .

            Comment


            • Kako sam samo gotivio ovog momka!!!
              Secam se, tad sam pocinjao da pratim NBA i kosarku uopste, klinac sam bio, ekipa Kings-a C-Webb, Vlade, Peja i Jason maestro... uhh tad je lokalna timocka televizija prenosila Kingse skoro sve meceve, svake noci sam se budio.. Posle ga trade-ovali za Bibby-ja , ali ostaje zal za onom kradjom u finalu 2002-e.. I dan danas su mi Kingsi omiljena ekipa, odmah iza mog Partizana... Bice mi mnogo zao kad odu iz Sakramenta

              jbg, malo sam otisao sa teme, izvinite, nostalgija...
              Last edited by Partizan_ale; 19-04-11, 18:54.

              Comment


              • Lamar najbolji sesti igrac... ;)


                http://lakersblog.latimes.com/lakers...man-award.html
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Svaka cast za Lamara

                  Comment


                  • Zasluzeno
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Lamar gospodin, apsolutno zasluzeno. Za sada sve prema ocekivanjima, sto znaci da ce Wade i James podeliti MVP nagradu...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ima Boga mi prica na tu temu po Americi...to bi ja mislim(ali verovatno gresim) bio presedan u NBA

                        Comment


                        • 214

                          Last edited by Black Mamba 24; 19-04-11, 20:02.
                          sigpic

                          Comment




                          • Jel' neko video ovo? Najbolje kucanje aprila po NBA-u . Nije lose, s obzirom da sam mislio da Reke nije neki sky walker/ high flyer .
                            Last edited by ЕлБиЏеј; 20-04-11, 09:17.

                            Comment


                            • Ja,ja
                              Mada vise cu ga pamtiti po tome styo je iskopirao Kecmana kada je dao trojku za pobedu preko pola terena.

                              Comment


                              • Ma to je jedini njegov highlight ( uz ovaj sto sam postavio malopre ) ove sezone . Igra lose, makar gore nego prosle godine .
                                Ne znam da li sam taj utisak stekao zbog toga sto se manje obraca paznja na njega jer vise nije rookie, ili zato sto je potpuno pao u formi ...

                                Mada svakako, na njega idalje gledam kao buducnost NBA .

                                Comment

                                Working...
                                X