Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indiana sinocnjom pobedom obezbedila PO tako da se znaju svi ucesnici na istoku, najvece pitanje je na koga ce Boston i Miami.
    Mislim da su i Philadelphia i NYK opasne ekipe, tesko je reci sta bi kome vise odgovaralo.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Naravno,pobedjuje Boston,voleo bih zbog Krleta...

      Comment


      • Originally posted by Debeli Majk View Post
        boze kako neki ovde lupendraju. da li ste vi svesni koliko para bi majami imao na raspolaganju da dzejms nije dosao u majami? dva tima su mogli da naprave. jos uzmite u obzir ko je kod nas zaduzen za dovodjenje igraca. mogli smo mnogo bolji tim od ovog da napravimo ali eto pet rajli je hteo ovo pa sad nek ih trpi sta ja da mu radim. mogao je da napravi lepu kompletnu ekipu kao 2006. (btw majami 2006>>majami 2010) i sa time bi svi pravi navijaci majamija bili najzadovoljniji. ovaj tim nikako nije kompletan i tek sledece godine ja ocekujem titulu. i sam rajli je na pocetku svega ovoga rekao da mu treba jedno leto da napravi sve kako je hteo
        "...pa sad nek ih trpi..."

        Seti se samo noci kada je James objavio da ce igrati za Heat. Kakvo je ludilo nastalo medju navijacima u Miami-u? Urlali su od srece po kaficima, ulicama.....celom gradu! Verovatno si i sam bio srecan jer znas da je Miami dobio najboljeg igraca lige!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Originally posted by Arnel.S View Post
          Bolje : Nash, Howard, Durent, James, Brajant.
          Jeste da je Rose ubacuje duplo vise poena od Nesa, ali Nes je po meni najbolji pley, a sto se tice poena, ima igraca koji ce ih ubaciti
          Ma ovo sam ja glasao za MVP

          Comment


          • Zao mi Milvokija,bolji su od Indiane garanutujem.Samo da su Delfina,Boguta i Dzeningsa zaobisle povrede-lagano bi oni usli u PO.

            A i na zapadu je sve reseno.Tesko da ce Houston stici Memphis.Kada bi u prvoj rundi na zapadu igrali OKC-Denver i Dalas-Portland,kako bi to bilo dobro

            Comment


            • Milicic opet na delu:
              http://www.nba.com/2011/news/04/06/d...s=iref:nbahpt2
              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

              Comment


              • Onakvog Arenasa sam ocekivao cele godine, nadam se da ce biti ovakav u Playoffu

                Comment


                • @ljuba
                  i redd je bio povredjen skoro dve godine, tek se pre 5 utakmica vratio. jedan od mojih omiljenih sutera..
                  milvokijeva odbrana je cetvrta odbrana lige verovali ili ne.. ali zato im je napad jedan od gorih u ligi.
                  mada indijana je sasvim zasluzeno u plejofu, stvarno im svaka cast kako su odigrali ovu sezonu. potpuno neocekivano za mene.

                  Comment


                  • Indiana je jedna od ekipa koje me najvise nerviraju i drago mi je sto gotovo sigurno idemo na njih u prvom kolu.
                    Milwaukee je svakako kvalitetniji, ali povrede su ih unistile. Isto tako nekoliko neshvatljivih poteza u offseason-u, prvo dadose Salmons-u onoliki ugovor, pa mrcini Gooden-u i jos doveli Maggette-a kojem bas slabo daju sansu, a on bi svakako doprineo poboljsanju napada.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Najjaci su oni navijaci sto bi voleli da njihova ekipa pukne samo da bi imali o cemu da hejtuju i da kenjaju, kao npr pola zapada na JNA pa tu se ne zna kome je draze kad Partizan ne zna nista. odmah im se ozare lica i cujes: '' Petrovicu, jebo te manager i onaj ko te doveo '' , " Vidi ovog trenera usralo ga za LS i misli da zna nesto, isteraje ga iz kluba ". Pun mi je ' takvih navijaca, ko moj deda vise voli kad izgubi Srbija nego ne znam sta al' kao on navija nesto. Navija moj ' jedva ceka da kaze na kraju '' je l sam ti rek'o da ne znaju nista ''. Samo motka.

                      Comment


                      • @t-mac
                        ..jer kori samo napad i zna da igra xD

                        Comment


                        • Slazem se da je Indiana zasluzila da ide u PO.Samo da se ovi nisu povredjivali(ne znam kako zaboravih Reda) bili bi siugurni i bilo bi to krljanje sa Bullsima u prvoj rundi...Kakve bi se tu odbrane igrale.A stvarno su tragican posao obavili u offseasonu i ko ih sisa,nek sad razmisle sta ce i kako ce da rade na leto

                          Comment


                          • Pa da, on i Kevin Martin su igraci koji me toliko iritiraju da to nije normalno.
                            Jbt, ljudi igraju kosarku da bi iznudili sto vise slobodnih bacanja, bacaju se na svaki kontakt kao da ih je neko sekirom udario.

                            Mvp, potpuno se slazem, pa nasa stoka sa zapada je ista, samo cekaju priliku da pljuju po igracima i da im zvizde...
                            P.S. Nemoj nista odgovarati da ne off topicimo
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Pa da, on i Kevin Martin su igraci koji me toliko iritiraju da to nije normalno.
                              Jbt, ljudi igraju kosarku da bi iznudili sto vise slobodnih bacanja, bacaju se na svaki kontakt kao da ih je neko sekirom udario.

                              Mvp, potpuno se slazem, pa nasa stoka sa zapada je ista, samo cekaju priliku da pljuju po igracima i da im zvizde...
                              P.S. Nemoj nista odgovarati da ne off topicimo
                              Mocni K-Mart moze da da 30 komada kad hoces

                              Comment


                              • Majk ti definitvno nisi navijac Majamija... Smeta ti sve, i Riley, i Lebron, i Bosh... Mislim da si ti neki zaludjenik Wade-om kao sto sam ja Lebronom i sad kad je dosao Lebron u Miami preuzeo je Wade-ovu slavu i polako postaje lider tog tima, i naravno da ces da se busas protiv Lebrona...

                                Comment

                                Working...
                                X